Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

 • Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: ldawid lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android

REPUTACJA


 1. 17 Listopad 2017

  Roy

  6 punkty reputacji

  BlueBlazer

  6 punkty reputacji

  Toldo

  5 punkty reputacji

 2. 16 Listopad 2017

  bartekc00

  11 punkty reputacji

  krzychy

  10 punkty reputacji

  rakers

  5 punkty reputacji

 3. 15 Listopad 2017

  bartekc00

  6 punkty reputacji

  cholek3

  5 punkty reputacji

  czubulus

  5 punkty reputacji

 4. 14 Listopad 2017

  frrancuz

  5 punkty reputacji

  Gwozdek

  4 punkty reputacji

  Lysolus

  3 punkty reputacji

 5. 13 Listopad 2017

  szczupak90

  5 punkty reputacji

  dzidexx

  4 punkty reputacji

  arokub

  4 punkty reputacji

 6. 12 Listopad 2017

  dominoj97

  2 punkty reputacji

  mirku

  2 punkty reputacji

  krychu3

  2 punkty reputacji

 7. 9 Listopad 2017

  kporys

  1 punkt reputacji

  vipek_pl

  1 punkt reputacji

  kustosz12

  1 punkt reputacji

×