Norbas

Użytkownik
 • Zawartość

  491
 • androcoin

  15 
 • Bieżący miesiąc

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Otrzymane piwa: 16

O Norbas

 • Tytuł
  Senior Member

Kontakt

 • GG
  1334053

Informacje

 • Model Telefonu
  S2 S5 (G900FD)
 • Płeć
  Nie ustawione
 1. Czy mapy 2016.12 będą działały w sygicu wersja 16.2 ?
 2. Serdeczne dzięki. Wgrywam normalnie przez odina i po tym mam telefon czyściutki jak z fabryki? To jest 4.4.2? Pozdrawiam.
 3. Czy można prosić o wskazanie gdzie znajdę rom 3 plikowy???
 4. Wyszła przyczyna tego wyłączania się?
 5. Rozumiem, że to na andku 6.0 i po instalacji jest root z automatu? Na coś uważać? Mam jeszcze Twoją przeróbkę z andkiem 5 ale właśnie kończy się gwarancja więc mi flaga już nie straszna. Czy instalacja dokładnie jak poprzednie wersje czy jakieś zmiany...pytam bo nie władam angielskim i nie chcę nic "uwalić". Pozdrawiam.
 6. Czyli wipe data przywróci mi telefon do stanu dziewiczego jak rozumiem. Z doświadczenia wiem , że często zostają katalogi i śmieci. W S2 radziłem sobie wgrywając rom chyba 3 plikowy. Wtedy stawiało mi od nowa partycje itp i telefon faktycznie był jak z fabryki. Czy wgranie najnowszego romu z tego tematu również wyczyści mi dokładnie telefon czy też muszę robić coś "ręcznie"? PS. Wiesz kolego gdzie znajdę rom stockowy najnowszy do G900FD? Najlepiej XEO bo jak już porywał bym się na wgrywanie wszystkiego od nowa to mi średnio w kalendarzu potrzebne jakieś arabskie święta itp.... Próbowałem zassać przez SamFirm ale nie mogę sobie poradzić co wpisać w poszczególne pola by mi wyyszukało rom. Ciągle mam error.
 7. Dzięki. No nic, pozostało dwa miesiące gwarancji więc chyba przestanę już chyba dbać o "czystość flagi"... Warto przeskoczyć z 5.0 na 6? W dziale G900F zdania są bardzo podzielone... Czy posiadając rom Alexandr w wersji z andkiem 5 da się przeskoczyć na tą wersję z andkiem 6 bez utraty danych i ustawień w telefonie czy też czeka mnie mozolne instalowanie i ustawianie od nowa wszystkiego? No i czy jeśli jednak obędzie się bez utraty danych to czy nie będzie telefon wariował itd? Jakie najnowsza wersja romu Alexandr ma + względem wersji oryginalnej od producenta? Roota i tak będę robił bo muszę go mieć, więc biorąc pod uwagę że i tak nabiję flagę zastanawiam się po prostu czy instalować rom z tematu czy też "fabryczny".
 8. Najnowsza wersja romu działa bez problemów? Jak jest z baterią względem 5.0? Czy jest już jakiś patent na root bez nabicia flagi?
 9. Dzięki. Rozumiem, że to już jest andek 6 i nie ma jeszcze sposobu na roota bez nabicia flagi?
 10. Z podanych tam linków nie da się pobrać. Można po krótce w ojczystym języku jakie zmiany itd?
 11. Znikające ulubione to była moja zmora kilka wersji wstecz. Używałem wtedy na 3 urządzeniach i nie znałem dnia ani godziny kiedy znowu wsiąkną. Też robiłem kopie zapobiegawczo. Teraz w wersji 16 już mi się nie zdarzyło.
 12. Czy ktoś może "pracuje" nad tym jak zrootować 6.0.1 bez nabicia flagi czy też "światek komórkowy" nie zawraca sobie tym głowy?
 13. To jeszcze jedno pytanie. Nie mam teraz czasu na full wipe z czym wiąże się jak widzę instalacja 6.0.1 Czy instalując najnoszą 5tkę od Alexandr oczywiście bez dopiska noroot bo mi na roocie zależy też będę musiał robić wipa czy raczej powinno wszystko działać ? No i jak rozumiem wgrywając najnowszą wersję piątki nie nabiję flagi?
 14. Ok. To załóżmy że przestaje się martwić knoxem i nabicie flagi przestaje być problemem. Do tej pory backup robiłem we FlashFire średnio raz na miesiąc by w razie jakiejś awarii przywrócić cały system. Jak i czym więc zrobić backup aplikacji i ustawień by po upgrade do 6.0.1 i zrobieniu wipa móc przywrócić stan ustawień i aplikacji do takiego jak miałem posiadając andka 5.0?
 15. Tego się właśnie obawiam. Rozumiem , że nie ma sposobu by zrobić jakiś backup wszystkich aplikacji i ich ustawień i po aktualizacji i wipe data wgrać wszystko "na gotowo"?