JoY RidE

Użytkownik
 • Zawartość

  192
 • androcoin

  69 
 • Bieżący miesiąc

  74
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Otrzymane piwa: 5

O JoY RidE

 • Tytuł
  Senior Member

Informacje

 • Model Telefonu
  w995
 1. Witam! Chciałbym kupić dla siebie smartwatch z funkcją sterowania muzyki z youtube. Czyli mam jakąś playlistę, chciałbym widzieć to na smartwatchu i przerzucać pomiędzy poszczególnymi utworami. Fajnie by było, żeby ta funkcja też działała na telefonie przy zmianie mp3. Znajdzie się taki "mądry" zegarek?
 2. flat też.
 3. stock

  Najnowsze aktualizacje zostały wstępnie pobrane - taki komunikat dostaje w smart switch samsunga. Tylko nic nie chce się zainstalować.
 4. Cholek to żeś mnie rozbawił To może my potencjalni klienci zainteresujemy się łaskawie następnym zakupem innego telefonu niż Szajsung no co jak co, ale nie rozumiem problemów nad wypuszczeniem najnowszego softu do telefonów. Gdzie leży problem?
 5. wina producenta szkła. Do wymiany będzie. Chodzi tutaj o proces hartowania szkła. W którymś procesie zostało przegrzane więc mogła pójść cała partia.
 6. kurde trochę wyjdę poza temat, ale podoba mi się troska od produkty i zadowolenie konsumenta pewnie wymuszona przez jakiegoś kierasa w firmie 3MK. A to się ceni jednak.
 7. problem jest taki, że za 2, 4 lata wszystkie telefony będą z ekranem 2,5D po to, żeby właśnie się rysowały i łatwo pękały a producenci będą z nas zdzierać kasę bo telefon ma służyć max 2 lata i trzeba kupić nowy, bo nie warto kupować nowego szkła bo kosztuje połowę ceny telefonu.
 8. z ciekawości jak wygląda taki test szczelności i co wtedy jak się okaże po tygodniu, że jednak jakaś magiczna kropelka wody trafiła do środka telefonu.
 9. @Avaadacadabra jeszcze raz wyjaśnij mi pojęcie malowane. Bo nie rozumiem. Można kupić całkowicie przezroczyste. Linku nie podałem, bo jakbyś troszeczkę bardziej się wczytał, to (powtórzę się ), to napisałem, że kolega z Niemiec wysłał mi tę szybkę Więc musiałbym się jego zapytać a według mnie nie warto, bo nie wiem dlaczego, ale ten sprzedawca i wielu innych nie chce wysyłać towaru do polski. Zamówiłem za pierwszym razem z UK to dostałem połamaną szybkę, która chyba leciała do mnie półtora miesiąca, a tępa strzała angol nie potrafił właściwie zabezpieczyć przesyłki tylko wsadził w zwykłą kopertę. Pominę ile musiałem się starać o zwrot kosztów. Nieuczciwym sprzedawcom, szczególnie tym bezmózgim nie będę robić reklamy @Feniks1983 dlaczego według Ciebie słabo to wygląda? Nie widziałeś tej szyby a klepiesz posty. Powiem Ci dlaczego ta szyba jest najlepsza. Z pośród wszystkich szybek, które miałem na HTC ONE, na LUMII 640, na s4, na s4mini, a miałem ich po 2 na telefon, szybka firmy amFilm, pod względem jakości wykonania jest prawie perfekcyjnie. Warstwa olefobowa jeszcze się nie starła, odciski naprawdę łatwo się ścierają. U innych producentów szybek musiałem brać płyn do szyb albo alkohol i wycierać co było na chwilę. W tej szybie problemu nie mam. Przetrę o koszulę i jest czysta i widzisz piękną tafle szkła. Mam ciasne etui spigena i nie podważa szyby. Czego chcieć więcej? Większej i łatwiejszej dostępności w PL Mam również szybkę 3mk... wiedziałem co kupuję więc nie mogę narzekać na wykonanie produktu, ale tu można użyć twojego zdania "słabo to wygląda" bo szyba nie zakrywa całego ekranu, ale jest w razie "WU"
 10. jak malowane? Nic nie jest malowane. boki, góra i doł są czarne bo taką wersję wybrałem. Mam już ją 2 miesiące. Wystarczająco długo, aby stwierdzić, że jest to najlepsze szkło do tego telefonu.
 11. https://www.dropbox.com/sh/klvcxvhm2ehm203/AAB2pe6V8JvDlDFLUHD-2Epua?dl=0 według mnie nie ma lepszej szyby. Mam już pękniętą, ale to nie wynika z upadku tylko z przyduszenia telefonu czymś ciężkim. Chyba tarczą hamulcową Kupiłem na ebay, ale dostałem połamaną, później kupiłem drugą, którą wysłał mi kolega z dojczlandu.
 12. ja mogę polecić szkło firmy amFilm. Kupiłem, przylega idealnie, etui nie podważa szkła w porównaniu do innych. Jakość i wykonanie szkła pierwsza klasa i pokrywa cały ekran.
 13. Korekcje kształtów mam wyłączoną, stabilizację cyfrową wyłączoną i telefon jest oryginalny Wszystko działa jak należy. A może któryś z wypowiadających się w tym temacie mógłby poświęcić 5 minut i nagrać film w takiej "szarówie" i wrzucić na forum właśnie tylko do porównania. Może to rzeczywiście kwestia pogody i odpowiedniej ilości światła wpadającej do obiektywu.
 14. nagrany kolejny film. FHD 60fps wyłączona stabilizacja. Hmmm jest niewielka poprawa jakości. Tak ma być?
 15. @dest... kamera była wytarta jutro za dnia zrobię ponownie test w poziomie z wyłączoną stabilizacją i zobaczymy co to da. Wydaje mi się, że nic.