iAnteQ

Użytkownik
 • Zawartość

  16
 • androcoin

 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Otrzymane piwa: 0

O iAnteQ

 • Tytuł
  Junior Member
 • Urodziny 20.03.1994

Informacje

 • Model Telefonu
  Motorola Moto G
 • Tablet
  NTT A72B
 1. Już nieważne, problem się sam rozwiązał. Telefon poleżał godzinę z tym czarnym ekranem i się nagle włączył. ao.o Anyway, dzięki za pomoc
 2. Chodzi o to uruchomienie z Volume-? Mogę wejść, ale tam factory nie działa i nie działało już wcześniej, bo jak robiłem to przywracanie to chciałem z tego poziomu, ale nie działało, więc zrobiłem systemowo. W recovery mogę wejść, ale pokazuje "Brak polecenia".
 3. W kwestii przywrócenia kopii mam na myśli ponowne zainstalowanie aplikacji z Google Play. Sam żadnej kopii zewnętrznym programem nie robiłem. Przed przywróceniem ustawień fabrycznych też miałem ART włączony.
 4. Witam. Postanowiłem przywrócić dzisiaj ustawienia fabryczne w mojej Moto G. Wszystko poszło ładnie, przełączyłem na ART, przywróciłem kopię zapasową. W pewnym momencie mignęła animacja bootowania, telefon się zresetował i po włączeniu jest tylko czarny ekran. Jest on cały czas włączony, ale nic nie wyświetla. Nie miałem roota, soft jest fabryczny, dosłownie nic z nim nie robiłem oprócz przejścia na ART. Pomoże ktoś?
 5. Klawiatura ta jest także dostępna do pobrania z Google Play.
 6. Właśnie pobieram aktualizację "a72b_06112012r.zip" ze strony. Czyżby dzisiejsza aktualizacja, prosto z pieca? EDIT> fałszywy alarm; w paczce 12.09.
 7. To musi być wada techniczna, skoro po zmianie oprogramowania nie ma poprawy. Powinieneś wysłać do naprawy, jednakże który to będzie raz? Bo jeżeli dobrze oceniam, to 3. Przy 3 oddaniu powinni bodajże wymienić sprzęt na nowy.
 8. Witam. Odkąd kupiłem tablet, mam problem. Po włożeniu karty SD do urządzenia i wgraniu plików, we wszystkich odtwarzaczach(filmowych, muzycznych) wyświetla mi pliki podwójnie. Czy mieliście do tej pory z tym styczność i czy udało Wam się ten problem rozwiązać?
 9. Ja korzystam z wbudowanej przeglądarki i działa bardzo dobrze, flash się otwiera, nie ma żadnych problemów W Operze jakaś strona mi nie chciała działać, a we wbudowanej działała.
 10. Poprawiłem poprzedni post, miało być "wyłączone wifi" Zainstaluj pierwszego lepszego task killera, bo Android mato do siebie, że aplikacje lubią działać w tle. Przy samym starcie systemu mam włączonych ok. 20. Po "killnięciu" jest ich już tylko 3, z czego 1 to klawiatura, 2 to widget, a 3 to task killer Po chwili znów uruchamiają się niektóre aplikacje, aczkolwiek jest to np. Facebook oraz JetAudio.
 11. Używasz jakiegoś task killera? Mi bateria przy wyłączonym wifi i przy ciągłym użytkowaniu(czytanie książki+co jakiś czas zebranie truskawek z smerfach) wystarcza na ok. 6h
 12. Uruchamia się: -Smurfs Village -Slam Dunk -Magic Piano -Kolekcja 250+ pasjansów -Ceramic Destroyer -Fruit Ninja Nie uruchamia się: -Azkend - blokuje się po przejściu 3lvl -Can knockdown -Sparkle - coś jak Zuma Nie będę poszczególnych gier opisywał, bo raczej dużo jest znanych
 13. Witam. Mam ten sam problem co leooo90. Niestety, instalacja wersji z XDA nie pomogła Wyskakuje ten sam błąd. Ma ktoś może jakieś inne pomysły? Pozdrawiam
 14. Niestety nie mam możliwości sprawdzenia na innej baterii. Teraz zauważyłem, że po odłączeniu ładowarki nie da się kompletnie nic zrobić.(Przy podłączonej coś się wyświetla po próbie wejścia w Download mode - w tym przypadku - nie) Edit. problem rozwiązany - wyjąłem kartę sim oraz baterię na pewną chwilę. Dziękuję za pomoc Wam
 15. Na początku podłączałem do kompa pod USB - to samo. Ładowarki oryginalnej nawet nie sprawdziłem jeszcze, gdyż telefon jest z UK, a dopiero jutro zdobędę przejściówkę. Teraz leży podłączony do ładowarki HTC, ale nadal nic. Spróbuję jeszcze opcję z baterią zaraz. EDIT. Niestety, wyjęcie baterii też nie pomogło.