ABU44

Użytkownik
 • Zawartość

  472
 • androcoin

 • Bieżący miesiąc

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Otrzymane piwa: 60

O ABU44

 • Tytuł
  Senior Member

Informacje

 • Zawód
  fotograf
 • Model Telefonu
  S.X. Z3
 • Skąd
  Kraków
 • Sieć
  Orange
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Firmware
  Fragment ROM V4.1
 1. A ja dodam... Jesli wymieniono Ci telefon to masz nowe IMEI i powinieneś go od nowa zajesterować z tym IMEI. A jeśli zarejstrowałeś z nowym IMEI to zrób tak jak kolega powyżej radzi a najlpeiej zadzwoń do w-support tam miła pani Ci doradzi.
 2. Wysłałem pare dni temu tel. do naprawy. Mam zarejestrowany telefon na stronie Sony i poprzez tę stronę wszedłem w naprawę itp. Nie wymagaja żadnego dokumentu bo (jak się domyslam) po rejestracji widać w opisie ile jeszcze tel o tym IMEI ma gwarancji. Reszta jest dokładnie opisana, dodajesz ładowarke i kabel i przez tę stronę zamawiasz kuriera który odbierze tel oczywiście na koszt Soniego... I tyle... Jakbyś coś chciał jeszcze wiedziec to mail: afer@upcpoczta.pl
 3. rom

  Wg mnie lepszy. I szybszy, gładszy i bardziej oszczedny. Jest jedno "ale". Mój telefon się resetował co jakiś czas (dwa-trzy dni). Reset nie powodował potrzeby powtórnego wpisywania PINu. Nie wiem czy to wina tego ROMu, podstawy czyli czystego ROMu firmowego (prerooted) czy też telefonu. W tej chwili jestem na czystym ROMie prerooted i czekam na to co będzie.
 4. rom

  Od miesiąca, może trochę dłużej mam ten rom i nie mam z nim żadnych kłopotów. Zaczynałem od 4,0 teraz mam 4,1. Jest szybki, stabilny i wydaje się być oszczedny jeśli chodzi o baterie. Faktem jest też, że nie używam tego Dynamic Nav-Bar. Może to powoduje kłopoty u innych?
 5. Od jakiegos czasu używam "Fragment ROM". Wg mnie jest lepszy do SLIMM od każdy względem. Szybki, płynny, mało zużywa baterii. Ale jak powtarzam to moje zdanie na ten temat.
 6. Też ma tel. z Orange. Z powodu plam na wyświetlaczy zgłosiłem go do naprawy przez w-support, wypełniłem na tej stronie zlecenie dla kuriera. Nie dołączałem gwarancji, bo po zarejestrowaniu sie na stronie Sony wiedziałem, ze tel jeszcze ma gwarancję. O ile dobrze pamiętam zlecenie przeszło przez stronę Sony a więc nie bezpośrednio w-support. Telefon wysłałem w pudełku twardym (nie oryginalnym - niszczą to opakowanie - zwrot w ich firmowym) owiniety w folie bąbelkową z karteczką z numerem zlecenia naprawy (w-support). Co sie z nim dzieje wiedziałem ze strony w-support. Leżał przez tydzień w oczekiwaniu na czesci ale naprawa z wysyłkami zmieściła sie w 14 dniach. Ale... Na ich stronie jest taki tekst: " W przypadku naprawy gwarancyjnej prosimy o przesłanie dowodu zakupu lub wypełnionej karty gwarancyjnej"
 7. U mnie takie hasło wisiało przez tydzień. W końcu naprawili i odesłali. Zmieścili się w 14 dniach od otrzymania do naprawy.
 8. Nic nie będzie. Miałem to samo przez tydzień a teraz już naprawiona wraca do mnie.
 9. Tak potwierdzam. Titanium nie odinstalowuje apek z 6.01. Najlepszy jest Uninstaller Root
 10. Instalowałem wybierając w aroma drugą pozycję od góry i robiąc wipe na wszystko oprócz "system". I jest wszystko OK. Całkiem niezły ROM. Przynajmniej do teraz...
 11. Najcześciej tak sie dzieje jak brakuje sterowników w systemie.
 12. Potwierdzam. Root uninstaller zadziałał tak jak powinien. Piwo dla Ciebie!. TB nie dała rady.
 13. Nie mogę odinstalowac żadnego programu z systemowych za pomoca Titanium B. Niby odinstalowuje ale po resecie telefonu znowu wszystko jest na swoim miejscu. Czy jest na to rada?
 14. Jedni małe pytanko... Obok ikony zasięgu na górnym pasku pojawiła się biała kropka z czarnym znakiem minus w środku. Ktoś wie co to i dlaczego?
 15. Serdeczne dzięki. Sam tego nie znalazłem... Cóż... Starość. Pozdrawiam.