JaN008

Użytkownik
 • Zawartość

  130
 • androcoin

 • Bieżący miesiąc

  1
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Otrzymane piwa: 7

O JaN008

 • Tytuł
  Member

Informacje

 • Sieć
  Play
 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Zapewne ustawienia dostępu, domyślnie ta opcja jest wyłączona ...
 2. Orientuje się ktoś czy w flexie jest taki bajer znany z G2, gdzie wyświetla nam skróty do wybranych aplikacji po podłączeniu słuchawek. Ewentualnie można jakoś prosto dodać tą funkcję ?
 3. Już przestań bredzić, to że dostanie 6.0 jest pewne, tylko kwestia czasu. Niektórzy niezłe parcie mają, wystarczy przerzucić się na nexusa zamiast tak jęczeć o ten soft ...
 4. rom

  Trochę śmieszne pytanie. Jak zmienić dźwięk budzika ? Wcześniej było w aplikacji zegar/ w ustawieniach. Teraz nigdzie nie widzę tej opcji.
 5. Zapytaj sprzedającego. Tamte były z plusa a ten jest z oragne, ale powód jest pewnie inny.
 6. Jest FV z imei i karta gw z pieczątką. Wszystko zgodnie z aukcją. Telefon miał KK od plusa, właśnie wrzuciłem cloudy.
 7. Właśnie odebrałem od kuriera, wszystko w 100% zgodne z opisem, można brać śmiało.
 8. Jak wam się widzi taka oferta ? http://allegro.pl/nowy-pl-lg-g2-lte-red-d802-b-s-16gb-gw-24m-fv-23-i5582050714.html Na innych aukcjach są też inne kolory. W teorii wszystko fajnie, tylko plus nie ma tych telefonów w ofercie już od jakiegoś czasu więc musiały trochę leżeć w magazynie. Data produkcji Maj 2014.
 9. Proponuję G2, który bije Nexusa jeśli chodzi o baterię, ekran czy aparat
 10. Wszystkie inne folie oczywiście były. Z tego co widziałem w kilku unboxingach to zdarzały się egzemplarze właśnie z taką folią, więc sprawa wyjaśniona.
 11. Akurat kupowałem z Poznania, raczej nie jest ze zwrotu bo miał plomby na pudełku.
 12. Czy jest jakiś sposób, żeby poznać czy telefon był odnawiany? Kupiłem nowy G2 z niemieckiego Vodafone, pudełko zaplombowane, a na ekranie miał przeźroczystą folię kilka razy grubszą niż zwykłe. Normalnie powinna być folia z napisami G2 itp. co wydaję się trochę dziwne. Sprawdzałem imei w bazie lg ale poza datą produkcji nic mi to nie mówi.
 13. Czy jest jakiś sposób, żeby poznać czy telefon był odnawiany? Kupiłem nowy G2 z niemieckiego Vodafone i na ekranie miał przeźroczystą folię kilka razy grubszą niż zwykłe. Normalnie powinna być folia z napisami G2 itp. co wydaję się trochę dziwne.
 14. Jeśli chodzi o wgrywanie customów bez obaw o gwarancję to najlepszym wyborem jest G2/G3.
 15. Z takimi wymaganiami polecam S6 / Note 4. Najlepiej wybierz się do jakiegoś Saturna i zobacz oba na żywo przed dokonaniem wyboru.