Yanos

Super Members
 • Zawartość

  2399
 • androcoin

  564 
 • Bieżący miesiąc

  600
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Otrzymane piwa: 774

1 obserwujący

O Yanos

 • Tytuł
  Member

Informacje

 • Model Telefonu
  S7 Edge
 • Sieć
  T-Mobile
 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Są już recenzje na zagranicznych portalach. W skrócie nadal ubija apki w tym endo. Aparat wypada blado w porównaniu do G5 i S7. Tapnięte z S7 Edge.
 2. Jeden test endomondo nic nie znaczy. Emui5 puszczalo na P9 nawet i 6h endo a innym razem ubijalo po pół godzinie. Na zagranicznych portalach również piszą że ubija aplikacje. Tapnięte z S7 Edge.
 3. Nie ma żadnych animacji a wszystko można praktycznie wyłączyć. Tapnięte z S7 Edge.
 4. @Manchester ad 2. oczywiście że od daty zakupu jeśli chodzi o gwarancję producenta.
 5. @InterSharp ja wgrywałem XEO, ale obecnie jestem na brandzie TM, bo chciałem korzystać z VoLTE.
 6. @lucano kup taki który Ci się podoba, aczkolwiek najmniej palcuje się biały Wg mnie natomiast jest brzydki, tak samo jak i niebieski. Złotych nie lubię więc tylko Black Onyx - no ale każdy ma swój gust
 7. @InterSharp ja też mam z Plusa brany na raty - nie ma co się stresować, jak właściciel jest wiarygodny a nie jakiś podstawiony słup
 8. Wy serio porównujecie S7 (aparat w TELEFONIE) do kompakta ?
 9. Na fakturze powinna być informacja czy sposób płatności to raty. Z reguły wszyscy brali raty na 36m. Tapnięte z S7 Edge.
 10. Haha no ale jak to ?[emoji23] I gdzie Pan mądrala który twierdził że wszystko jest cacy ? Zamyka endo więc ubija wszystko losowo. Emui to emui. Tapnięte z S7 Edge.
 11. Jaki masz problem przełączyć na 16:9 ? Naprawdę do niektórych nie dociera że to jest to samo zdjęcie tylko wykadrowane. Tapnięte z S7 Edge.
 12. Nie wiem czy poprawił. To się okaże jak przetestuja go użytkownicy. Recenzje często rozmijaja się z rzeczywistością. Tapnięte z S7 Edge.
 13. Póki co to XEO wyszło razem z brandem TPL i OPV więc jakie opóźnienie​ ? Poza tym wolę brand i możliwość korzystania z VoLTE. Tapnięte z S7 Edge.
 14. Dopracowany i mało wad czyli rozumiem że masz już ten telefon wyglaszajac takie stwierdzenia ? Tapnięte z S7 Edge.
 15. Właśnie o tym caly czas mówię ale przecież wszyscy wiedzą lepiej. Telefon ma być od szybkiego pstrykania zdjęć. Do zabawy w ustawienia to są lustrzanki. Tapnięte z S7 Edge.