Yazuac

Użytkownik
 • Zawartość

  121
 • androcoin

 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Otrzymane piwa: 5

O Yazuac

 • Tytuł
  Member
 • Urodziny 20.03.1991

Informacje

 • Model Telefonu
  Galaxy Nexus
 • Tablet
  Nexus 7
 • Sieć
  Orange
 • Płeć
  Nie ustawione
 1. @up Moim zdaniem żaden program nie jest w stanie usunąć tych przebarwień jeśli wyświetlacz jest wadliwy. Oczywiście tego typu programy mogą poprawić kalibrację samych kolorów, a raczej ich barw.
 2. Miałem wcześniej N5, ekran zrobił na mnie wrażenie, no oprócz tej różnicy kolorów. Oczywiście ta wada jest jedynie widoczna na białym lub ciemnym tle. Przy normalnych "kolorach" nie widać różnicy. Jakby był to telefon z półki cenowej N5 nie miałbym z tym problemu ale to jednak zupełnie inny segment. Ja mam telefon z amazon.fr. Nie wiem jakie egzemplarze są np w x-kom ale nie wydaje mi się żeby były różne.
 3. Jakie szkła polecacie? jak się wam sprawuje te ORZLY po kilku tygodniach? Warto kupić? Ma jakiś wpływ na jakość obrazu i dotyk?
 4. Do mnie jedzie już trzeci egzemplarz telefonu. Wcześniej dwa mają wady ekranu, które objawiają się różnym odcieniem białego w różnych częściach wyświetlacza. Zobaczymy jaki będzie 3 egzemplarz. W telefonie tej klasy uważam to za niedopuszczalne, aby ten sam kolor charakteryzował się różnym odcieniem w różnych częściach wyświetlacza.
 5. Ja również mam wiele zastrzeżeń do szkła 3MK. Za takie pieniążki oczekiwałem czegoś lepszego. Może to jakiś wadliwy egzemplarz ale niestety nie spełnił moich oczekiwań i potwierdzam opinie przedmówców, co do dziwnych smug.
 6. Czy w zestawach z Amazon mieliście karty na darmowy dostęp do google music;P ?
 7. Jak kupowaliście z Amazon.fr to też wam doliczało jakies 14 euro do kwoty 599 a potem jeszcze koszt przesyłki?
 8. Jak wygląda sprawa ze zwrotem? Obciążają kartę za drugi telefon? W jaki sposób wysłałeś pierwszy, wadliwy telefon do Amazon.it?
 9. Pytanie do tych, którzy zamawiali z włoskiego Amazonu. Jaki jest czas oraz koszt dostawy?
 10. A jakie ty chcesz temperatury, jak masz turbo boost? Ja używam zwykłej wersji i nie narzekam. Nie wydaje mi się żeby 47 stopni było jakąś tragedia, szczególnie w przypadku najnowszych smarfonow. Opcje zależą od kernela a nie od programu, ja używam faux app i wiem że wszystko będzie działać vezproblemowo. Wysyłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 2
 11. Rzeczywiście jest płynna nie jestem w stanie ocenić baterii bo obecnie przesiaduje w takim miejscu gdzie zasięgu praktycznie nie ma i cały czas szuka sygnału ale prędkość działania jest o o wiele lepsza. Wysyłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 2
 12. Recenzja Cała. http://mobile.it168.com/a2013/0313/1461/000001461394_7.shtml
 13. Ta, na stock'u jest trochę lepiej ale mimo wszystko cały problem wynika właśnie z Deep sleep. Tez juz o tym gdzieś czytałem. Na CM jest to znacznie bardziej widoczne po prostu i te skoki są wyższe. Przeglądałem screeny z battery status na xda i mogę śmiało powiedzieć ze większość to ma. Niektórzy po prostu nie zwracają na to uwagi, ja akurat jestem strasznie pedatyczny i z tego to wynika. Wysyłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 2
 14. Miałem GN od początku i nie zmienili do teraz, wiec wątpię żeby tak się stało. Wysyłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 2
 15. Tylko w custom romach Wysyłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 2