Incubus

Użytkownik
 • Zawartość

  93
 • androcoin

 • Bieżący miesiąc

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Otrzymane piwa: 9

O Incubus

 • Tytuł
  Member

Informacje

 • Model Telefonu
  Galaxy S5
 1. Dla mnie przeskok jest olbrzymi. Lepszy ekran i przede wszystkim płynność oraz dużo lepsze wykonanie. Natomiast szkło po obu stronach to dramat i bez etui użytkowania s7 sobie nie wyobrażam.
 2. Zaskoczony jestem taką złą opinią o jakości dźwięku. Ja słucham na nausznych AKG K450 i jestem bardzo zadowolony z jakości, oczywiście jak na telefon przystało.
 3. Patrząc na Twój opis to dobra cena. Są tańsze oferty, ale stan raczej kiepski z tego co patrzyłem. Ja swój telefon z gw do sierpnia, 2 bateriami i etui neo hybrid też w takiej cenie sprzedaję i jest zainteresowanie.
 4. Zahibernowałem wszystkie aplikacje, które niepotrzebnie mi działały w tle np. gry, Onet itp. Zauważalne jest mniejsze zużycie baterii. Teraz po ostatniej aktualizacji romu gdy dodano smart menedżera to jedna z funkcji spełnia taką rolę jak greenify.
 5. Ja mam zainstalowany na stockowym romie bez root. Hibernuje wybrane przeze mnie aplikacje automatycznie. Tyle, że podczas hibernacji na chwilę podświetla się ekran.
 6. STOCK

  U mnie nie ma tej opcji, aby pojawiły się święta w kalendarzu
 7. STOCK

  Dopóki nie zrobisz wipe to będziesz miał region taki jak teraz.
 8. STOCK

  Nie trzeba robić wipe
 9. STOCK

  @up nie robił wipe to mu się nic nie zmieniło, stare dane pozostały
 10. Trzeba przytrzymać palec na pulpicie, pojawią się okna i ustawienia na dole. Przewijając okna dotrzesz do okna ze znakiem + i naciskając na nie dodajesz nowy pulpit.
 11. Nie wiem czy już sobie z tym poradziliście. Ja w ustawieniach /aplikacje/aplikacje domyślne dałem wyczyść TouchWiz. Później w menadżerze aplikacji odnalazłem TW i wyczyściłem wszystkie dane oraz cache. Po tym, oczywiście ustawić musiałem od nowa pulpity. Zrobiłem to tydzień temu i nie mam już opisywanych tu problemów.
 12. Mój błąd, mam też S3 stąd pomyłka. Oczywiście chodziło mi o 4.4.2.
 13. Ja mam tak samo. Pytałem już o pomoc w wątku z romem, ale nikt takiego problemu nie miał. Ja używam greenify, ale po jego włączeniu sytuacja nie ulega zmianie. W wersji oprogramowania 4.3 nie miałam takiego problemu.
 14. Generalnie u mnie wszystko chodzi dobrze, choć przy wcześniejszej wersji 4.4.2 nie było żadnych problemów. Teraz głównie mnie irytuje, zwieszają się widgety s-health, budzik, muzyka. Np. Dzisiaj licznik kroków mam 0 a widget pokazuje stan z wczoraj. Zmieniam godzinę budzenia a wyświetlana jest wcześniejsza godzina, ale budzik dzwoni o niej godzinie bo jak wejdę w jego ustawienia to wszystko jest poprawnie. Z widgetem muzyki jest podobnie naciskam play muzyka gra a przycisk play nadal widnieje. Po restarcie telefonu wszystko wraca do normy na jakiś czas. Robiłem wipe przed i po instalacji i nic nie pomogło. Wiecie może co jest tego przyczyną?
 15. Mam następujący problem. Instalowałem przez Kies i odinem oraz z i bez wipe i każdorazowo telefon włącza się mogę wpisać PIN, skonfigurować ustawienia, widzę pulpit, a po chwili się restartuje. Uruchamia się i znowu to samo. Jak tylko zainstalowałem Kitkata to wszystko wraca do normy. Ma ktoś może jakiś pomysł co to moze być?