muad1

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • androcoin

 • Bieżący miesiąc

  2
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Otrzymane piwa: 0

O muad1

 • Tytuł
  Junior Member
 1. Witam, robiłem uptade softu H60 L02 z postu #254, najpierw wgrałem B535, gładko poszło, a następnie soft B353 - B856 (https://mega.nz/#!jxZS2ahK!yvVmcXGn-qdkaOoWgEUZOYy06HvuTUSJU17tH9QCV84) szło normalnie ale po uruchomieniu się pojawił się napis honor na dole powered by android i stoi. Jak to naprawić? Dlaczego soft B535 mial jeden plik uptade.app a ta kolejna aktualizacja oprócz takiego samego (40 mb) 4 katalogi?
 2. Mam ten program, nie wiem czy nie wykorzystuje jego wszystkich opcji, ale w jaki sposób sprawdzić co powodowało (konkretnie dany program/usługa) użycie procesora np. przez 15 minut na poziomie 800Mhz? Chodzi mi o to żeby go zidentyfikować i ewentualnie wyłączyć.
 3. Aby nie dodawać nowego wątku, w jaki sposób w wersji 4.1.2. ustawić tapetę, aby przesuwała się gdy przerzuca się ekrany? Obecnie mam tapetę nieruchomą.
 4. A ja ma trochę inne pytanie odnośnie trybu deep sleep, mianowicie w jaki sposób sprawdzić jaki program powoduje użycie procesora w w jakim zakresie. Ostatnio gdy jeździłem rowerem to po dwóch godzinach wyłączył mi się telefon (na początku bateria miała ponad 70%), a uruchomione miałem endomondo i odtwarzacz muzyki, zazwyczaj w ciągu 3 godzin zużywało mi ok 30% baterii. Swoją drogą wersja 4,04 moim zdaniem działała idealnie. Przez noc zużywał ok 2%. A w nowym systemie różnie to bywa.