225rgnusmas

Member
 • Zawartość

  790
 • androcoin

 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Otrzymane piwa: 52

O 225rgnusmas

 • Tytuł
  Senior Member

Informacje

 • Model Telefonu
  Motorola Moto X Play XT1562
 • Sieć
  Play
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Firmware
  6.0.1
 • Kernel
  3.10.49-gf0dab7f
 1. Pamiętaj, że tracisz wtedy dane - jednak jak kolega pisał wyżej to może pomóc - hard reset. Kilku użytkowników boryka się z drenowaniem baterii przez wifi - niestety. Poszukaj na forum było o tym - oczywiście ja też proponuję hard reset
 2. Dziś kolega dał mi do naprawy nexa 2013 z wiszącym logo... nie dało się nic zrobić ani wgrać recovery twrp ani softu co ja się męczyłem ciągle logo wisiało i udało się !!!! Pomogło to co znalazłem w necie ... The really weird thing is, once it gets stuck in the Google logo "can't boot" (I can go into the boot menu, but won't go into recovery - gets stuck on Google again), there's a way I can always get it working. Hard power off, open it up, unclip and reseat the touchscreen cable (the thinner of the two cables across the back of the battery)... Then it's be straight back up and running perfectly.I suspect that something in the boot sequence is trying to initialise the touch screen, and not handling an error state properly, causing it to hang... Fix the cable and it's fine again. Nie wierzyłem ale zdjąłem tylną obudowę i wypiąłem ten kabelek i wpiąłem faktycznie telefon po wybraniu recovery wszedł w nie ! Jestem już zmęczony i późno ale piszę dla innych. Właśnie wgrywam aktualizacje do tego nexa - matko co ja kombinowałem z programami itp a tu takie proste rozwiązanie - problemem jest ten kabel, który robi zwarcie na dotyku - po wyjęciu go i włożeniu tablet ruszył. 3 dni męki i jest rozwiązanie - może innym pomoże.
 3. Dziś kolega dał mi do naprawy nexa 2013 z wiszącym logo... nie dało się nic zrobić ani wgrać recovery twrp ani softu co ja się męczyłem ciągle logo wisiało i udało się !!!! Pomogło to co znalazłem w necie ... The really weird thing is, once it gets stuck in the Google logo "can't boot" (I can go into the boot menu, but won't go into recovery - gets stuck on Google again), there's a way I can always get it working. Hard power off, open it up, unclip and reseat the touchscreen cable (the thinner of the two cables across the back of the battery)... Then it's be straight back up and running perfectly.I suspect that something in the boot sequence is trying to initialise the touch screen, and not handling an error state properly, causing it to hang... Fix the cable and it's fine again. Nie wierzyłem ale zdjąłem tylną obudowę i wypiąłem ten kabelek i wpiąłem faktycznie telefon po wybraniu recovery wszedł w nie ! Jestem już zmęczony i późno ale piszę dla innych. Właśnie wgrywam aktualizacje do tego nexa - matko co ja kombinowałem z programami itp a tu takie proste rozwiązanie - problemem jest ten kabel, który robi zwarcie na dotyku - po wyjęciu go i włożeniu tablet ruszył. 3 dni męki i jest rozwiązanie - może innym pomoże.
 4. Myślę,że motorola stanie na wysokości zadania ... nie oszukujmy się jeżeli wyjdzie 7 dla nas to będzie super i tak złapiemy się na 2 systemy a to że szlak niektórych użytkowników trafia, że nie ma - czytaj dla zasady - rozumiem, ja tez uciekłem na x play z innego telefonu, ponieważ polityka aktualizacji mnie wkurzała ... więc trzeba poczekać a polityka każdej firmy jest taka, że chcesz mieć wsparcie szybko zmieniaj telefon co pół roku takie moje zdanie.
 5. Ładowarka zakupiona w rozsądnej cenie 58 zł. Po wyjęciu z zaplombowanego pudełka bardzo się zdziwiłem jakością wykonania, która jest naprawdę bardzo solidna! Podłączyłem właśnie do ładowania - wyświetliła się informacja - Podłączono urządzenie TurboPower:) Szybkość ładowania rzeczywiście imponująca. Trochę już miałem dość tego 3 godzinnego ładowania oryginalnym zestawem. Procenty przybywają naprawdę imponująco. Mam etui Tudia i jest lekko ciepłe macam co chwila. To tyle na chwilę obecna jak coś się jeszcze urodzi napiszę. Nareszcie będzie szybkie ładowanie - miałem czasami ciut nerwa, że czekam i czekam a telefon nie ładuje się pożądanym tempem hyhyhy. dodana zawartość Telefon wciąż leciutko ciepły żadnego przegrzewania w etui nic z tych rzeczy. Pięknie ładuje.
 6. @up bardzo Cie proszę o Twoją opinię - czy faktycznie stosowanie szybkiej ładowarki skraca widocznie żywotność baterii ? Chcę kupić aukey i stąd pytanie do Ciebie - w tym temacie ktoś pisał, że odczuwa spadek wydajności baterii po stosowaniu turbo ładowania. A jeszcze jedno - jaki dokładnie model tej ładowarki posiadasz i jakiego używasz kabelka, bo z tego co czytam ładowarka jest sprzedawana bez okablowania, że tak się wyrażę Jednak byłem w błędzie komputronik dodaje kabel w zestawie widzę na stronie info.
 7. @up tak używam nova prime i mam to samo - potwierdzam. występuje przy próbie opuszczenia paska w dół - teraz sprawdziłem komunikat juz się nie pojawia ale pasek opuszcza się wolno. Dzieje się tak jak opuszczam pasek przez gesty prime:)
 8. U mnie też brak dźwięku przy podpięciu Motki do ładowania.
 9. Dzisiaj też zainstalowałem łatkę - sporo ważyła jak na poprawkę zabezpieczeń - dość długo się aktualizowała
 10. Nadal nie potwierdzona jest data wyjścia 7 na motkę a w Polsce tym bardziej - https://www.androidpit.com/android-nougat-update-overview-smartphones-tablets#lenovomotorola
 11. Dokładnie, praktycznie w czystym andku nic się nie zmieniły, odkąd miałem Note 2 i wygrywałem czyste romy to wciąz pamiętam te, które obecnie są w Motce - słusznie to zauważyłeś:)
 12. Panowie kopiujecie do schowka kod mobilnie jest instrukcja i telefon jest za 1799 ot co. Wklejacie przy zakupie kod dajecie aktywuj i jest 1799
 13. Hexagon bardzo mi odpowiada.
 14. @beeguy rozumiem Twoje pytanie - jak kilka lat temu wyjąłem z pudełka galaxy 2 z ekranem 5.7 cala to chciałem go oddać po 2 dniach ale ...kolejne dni utwierdziły mnie w przekonaniu, że 5.5 cala to minimum. Mam motkę i jestem zadowolony i z płynności i wielkości
 15. Jaki komunikat wyświetla się przy logowaniu do google? Czy taki - urządzenie zostało zresetowane. Aby kontynuować zaloguj się na konto google ,które było wcześniej synchronizowane na tym urządzeniu?