bodes

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • androcoin

 • Bieżący miesiąc

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Otrzymane piwa: 0

O bodes

 • Tytuł
  Junior Member

Informacje

 • Tablet
  lenovo 2107
 1. Witam Ostatni pojawiły mi się problemy z telefonem. Mianowicie zaczął się wyłączać przy różnych poziomach naładowania baterii. Czasem jest to 4% z czasem 56% lub 23%, nie ma reguły. Powiedzmy że to jest jeszcze mały problem bo w ostateczności można wymienić baterię. Większy kłopot jest z samym systemem. Po aktualizacji androida do wersji 6.0.1 ciągle są jakieś problemy, głównym z nich jest zatrzymywanie aplikacji, praktycznie nie da się korzystać z telefonu. Głównym komunikatem jest „Niestety, aplikacja Sense Home została zatrzymana” następnie usługi google play, praktycznie nie mogę nic uruchomić a nawet wejść w menu. Aktualnie nie mam pojęcia co można z tym zrobić. Reset do ustawień fabrycznych nie rozwiązał problemu.
 2. Witam Po aktualizacji do androida 6.0.1 większość aplikacji nie działa prawidłowo, generalnie pojawiają się komunikaty typu „aplikacja mapy google została zatrzymana” dotyczy to też innych aplikacji. W jaki sposób mogę wrócić do poprzedniej wersji systemu. Telefon nie był rootowany.
 3. Witam Znowu jestem w kropce . Zmuszony byłem do zmiany systemy z chińskiego na Foxtrot v100. po instalacji wywaliło imei. Zgodnie z opisem ze str 11 staram się przywrócić numer kozystajac z MTKdroidtools niestety nie przynosi to żadnego rezultatu po restarcie w rubrykach imei nadal jest null, a poza tym nie jestem w stanie wpisać poprawnego numeru objawia się to w taki sposób że po wpisaniu i wciśnięciu replace imei na oknie potwierdzenie dwie ostatnie cyfry są zmienione.
 4. Tablet został całkowicie sformatowany podczas nieudanej próby instalacji systemu. Aktualnie jest zainstalowany 4.03 a2107_by_foxtrot. Numery imei trzeba było wpisać. Na pasku dolnym są podawane informacje o gniazdach sim. Po wejściu w factory mode można się poruszać góra dół ale klawisz power jest nieaktywny.
 5. Witam Po przejściu na foxtrota nie mogę operować w factory mode. Chodzi o to że mogę wejść w ten tryb (pwr + vol+) ale na tym się sprawa kończy. Można przechodzić między pozycjami w menu ale nie można w nie wejść. Vol- zamiast otwierać opcję przechodzi po nich podobnie jak vol+. Czy ktoś widzi jakieś rozwiązanie tego problemu, chciałem skalibrować g-sensor i nie jestem w stanie odpalić funkcji.
 6. Witam Czy jest jakiś sposób na kalibrację czujnika g-sensor nie wchodząc w recowery. Po zmianie softu nie działa poprawnie klawisz vol- mogę jedynie zmieniać pozycję góra dół ale nie mogę w nie wejść. Chciałem skalibrować czujnik ale jest to niemożliwe z poziomu recovery.
 7. Witam Czy w temacie klawiatury coś się ruszyło? Po telefonie do lenovo polska "konsultant" stwierdził że tylko klawiatura bluetooth i to taka co ma napisane "android 4.04" bo inna nie zadziała. Czy ktoś odpalił taką klawiaturę? Może jekiś model. I uwaliłem tableta. Zrobiłem format w programie Flash Tool i nie mogę wgrać niczego wyskakuje błąd "BROM ERRER: ??(3) [HINT] Coś robię nie tak. Jakieś sugestie?