sasuuniee

Użytkownik
 • Zawartość

  275
 • androcoin

  38 
 • Bieżący miesiąc

  37
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Otrzymane piwa: 40

O sasuuniee

 • Tytuł
  Zarejestrowany +

Informacje

 • Model Telefonu
  LG G2
 • Sieć
  Orange
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Firmware
  RR 7.1
 1. Siedzę już blisko miesiąc na stock KK bez roota, bez żadnych wodotrysków i muszę powiedzieć, że bateria to...porażka. Pod koniec dnia zawsze mi telefon pada, czasem jedynie z 2h sotu. W porywach do 3. Na GE czy RR 6.0 telefon potrafił mi trzymać 2-3 dni z sotem na poziomie 5-6h godzin.
 2. To się tyczy romów opartych na stock LP i romach AOSP na bootstacku LP. Na KK nie ma tego, przynajmniej tak mi się zdaje.
 3. tutorial

  Zrobiłem dokładnie tak jak piszesz. Żadnych problemów z wejściem w download mode po drodze nie miałem i nie mam.
 4. @up Opcja od której pytasz zależy tylko i wyłącznie od aplikacji SMS, z której korzystasz. Jak nie znajdujesz tej opcji w ustawieniach aplikacji, to ściągnij inną, np. tę od googla, albo textrę. Tam ta funkcja na pewno jest.
 5. tutorial

  Wgrałem JB z pliku TOT, wszystko zadziałało. Tylko miałem jakąś bardzo dziwną boot animację. Potem próbowałem wgrać JB KDZ, jednak dalej problem 2%. Straciłem nadzieję i spróbowałem wgrać KK KDZ. O dziwo poszło i wszystko już działa, razem z Download Mode. Tak więc @pepa81 sposób działa i myślę, że możesz u siebie zrobić to samo.
 6. tutorial

  Interesuje mnie tylko naprawa Download Mode tak by KDZ działały w razie jakiegoś przykrego wypadku... To że zaktualizuję sobie rom do KK to mi nic nie pomoże, jak dalej DM będzie zepsuty.
 7. tutorial

  Mam problem z wgraniem plików KDZ, robiłem już wszystko i nie idzie wgrać. Wiecznie problem dwóch procent. I tak, próbowałem fixa z XDA, nic nie pomógł, tylko mi uceglał telefon. Na szczęście z recovery go odratowałem. Chciałem wgrać rom z pliku tot, żeby potem móc robić normalnie flash KDZ, boję się jednak, że wgram tego JB i nie będę mógł wgrać niczego innego potem.
 8. tutorial

  Czy pliki TOT dla d802 obejmują tylko JB? Nie ma TOT dla Kitkata czy LP?
 9. Jak masz d802 to sflashuj rom z tego linku i download mode wróci https://forum.xda-developers.com/lg-g2/development-d802/rom-pure-stock-lg-google-apps-t3477635
 10. @up Przychodzi wraz z romem. Często po prostu ggapsy ją zastępują aparatem googla.
 11. @up Spróbuj wyczyścić dane aplikacji
 12. Jest okej. Z reguły bateria "wraca" po tym jak telefon był rozgrzany a potem go odstawisz i wróci do normalnej temperatury. U mnie jest tak samo od nowości.
 13. rom

  @Jaszczomp21 A czego konkretnie Ci brakuje? Ten rom jest aktualizowany codziennie i funkcji przybywa dość szybko. Grzanie uświadczyłem takie samo jak na RR i stocku w zasadzie.
 14. rom

  @up Flash hybrid bootstack, reboot do recovery, flash rom, flash ggaps i reboot. Generalnie jestem bardzo zadowolony z tego romu, testuję go od paru dni. Byłem wielkim zwolennikiem RR, ale od pewnego czasu miałem z nim problemy, za to ten chodzi jak petarda i ma wszystkie "ficzery" co RR. Wg mnie najlepszy rom póki co na Nougacie.
 15. rom

  @irazu Też miałem ten problem ze sklepem na miui. Wystarczy wyczyścić dane aplikacji i wszystko będzie działało.