locarnop

Member
 • Zawartość

  733
 • androcoin

  66 
 • Bieżący miesiąc

  47
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Otrzymane piwa: 89

O locarnop

 • Tytuł
  Senior Member
 1. Dzisiaj telefon poinformował mnie o nowej aktualizacji oprogramowania:
 2. @S5Fan A jaką aplikację on chce pobierać ?
 3. Z tym ładowaniem do 80% to bez sensu, bo sami już rezygnujemy z 20% baterii na start. Co z tego, że bateria może i dłużej zachowa swoją pojemność na dłuższy okres czasu skoro już od początku rezygnujemy z 20% jej pojemności ? Zresztą tak jak powiedział @dest baterie są tanie więc nie ma sensu szczególnie się przejmować, tym jak użytkujemy baterię.
 4. @up Co to za apka ?
 5. Witam Ostatnio zauważyłem u siebie dziwny problem. Polega to na tym, że gdy szybko zablokuje ekran i odblokuje to szybkie ładowanie się na chwilę wyłącza, a potem znów włącza. (ok. 1-2 sekundy) i towarzyszy temu chwilowy pisk z ładowarki. Przy zablokowywaniu ekranu też się chyba wyłącza na chwilę bo także słychać ten pisk z ładowarki. Wy też tak macie ?
 6. @ten_co Aktualizacje były w miarę sprawnie i regularnie wypuszczane co miesiąc. Mowa o aktualizacjach bezpieczeństwa. A aktualizacje systemu zawsze trochę trwają, ale przynajmniej dostajemy dopracowany system.
 7. Witam. Czy ktoś z was spotkał się może z takim czymś ? Pod klapką z tyłu mam dziwne kropki. Nie są one wyczuwalne. Są tak jakby w środku szkła. Wygląda, to jak pęcherzyki powietrza ? Telefon był cały czas noszony w etui więc żadne upadki nie mogły tego spowodować.
 8. I po tej wymianie baterii dalej ci się rozkleja ?
 9. @Adasiek740 Wrzucisz jakieś zdjęcie tego rozklejenia ? U mnie wygląda, to tak, ale nie jest to jakieś bardzo wielkie rozklejenie, które chciałbym zareklamować. Póki co ładuje cały czas szybką ładowarką może szczelina się powiększy i wtedy oddam.
 10. @Kazuyoshi Ale jest czujnik Halla. Niestety on tylko współpracuje z oryginalnymi etui Samsunga. Czy naprawdę tak trudno kupić oryginalne etui ClearView Cover niż męczyć się z podróbkami ?
 11. stock

  Dostał ktoś z was już update do Styczniowego poziomu zabezpieczeń ? AQA7 ? Mi dzisiaj telefon wyszukał.
 12. @Suchy666 Co masz dokładnie na myśli ? Knox jest częścią systemu i nie da się go usunąć.
 13. Najlepiej to podłącz telefon do komputera i ręcznie przenieś zdjęcia i filmy z telefonu na SD. A jak chcesz ręcznie to zrobić, to na telefonie Menu---> Moje Pliki ---> Pamięć urządzenia ----> DCIM (przytrzymaj na nazwie) ----> Więcej ----> Przenieś ----> Karta pamięci ----> Gotowe.
 14. @Dziadek-NET Faktycznie trochę mało. A co w statystykach zużywa najwięcej energii ?
 15. SoT sprawdza się w Ustawienia ---> Bateria ---> Użycie baterii --> Ekran --> Czas działania Na jakiej podstawie twierdzisz, że trzyma krócej niż zazwyczaj ? Jak wytrzymuje 3-4h SoT to jest ok. Zainstaluj sobie aplikację GSam Battery Monitor lub AccuBattery - Bateria. Dzięki nim stwierdzisz, czy telefon "zrywa połączenie z ładowarką" Kiedyś dało się sprawdzić ilość podłączeń go gniazda microUSB, ale z którąś poprawką (jeszcze na 5.1.1) bez root'a dostęp do tych liczników został wyłączony.