Paweloss07

VIP
 • Zawartość

  592
 • androcoin

  24 
 • Bieżący miesiąc

  24
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Otrzymane piwa: 24

O Paweloss07

 • Tytuł
  VIP
 • Urodziny 20.04.1993

Kontakt

 • GG
  60698455

Informacje

 • Model Telefonu
  Motorola Moto G XT1072
 • Skąd
  Legnica
 • Sieć
  Play
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Firmware
  6.0 Marshmallow
 1. Witam, Od jakiegoś czasu, telefon nie ładuje się, po podłączeniu pod komputer. Ładowanie pod siecią, działa. Jest ikonka, że telefon ładuje się, ale jednak ładowanie nie działa. Android MM. Nie mam rota, jak i nic nie modyfikowałem. Nie przywracałem telefonu, do domyślnych ustawień, gdyż nie chce od początku wszystkiego konfigurować. Znany jest wam problem? W jaki sposób, naprawić to?
 2. Cześć, Dostałem smartfona z Anglii (Swees X505) na Androidzie 4.2.2 który nie posiada języka Polskiego. Czy jest ktoś w stanie mi pomóc z instalacją języka Polskiego, lub przy instalacji romu? Szukałem po forach firmware, tutoriale itd. jednak nic konkretnego a firmware nie znalazłem, który mógłbym pobrać.
 3. Witaj, W moim przypadku, telefon do sieci też nie łączy się automatycznie, w wspomniany przez Ciebie sposób. Za każdym razem, ręcznie muszę łączyć, co jednak może być uciążliwe. Podejrzewać można, że ten telefon, tak ma. Jaką masz wersję Androida? Marshmallow?
 4. rom

  Od jakiegoś czasu, zastanawiam się nad instalacją LineageOS. Chciałem dowiedzieć się od kogoś, kto dłuższy czas ma LineageOS, czy ten system jest w pełni stabilny, nic nie wysypuje się? No i jak z baterią, przy normalnym użytkowaniu telefonu, bateria dłużej trzyma, na jednym ładowaniu? Jak jest z aktualizacjami? Z poziomu telefonu można aktualizować system, czy tylko i wyłącznie przez TWRP? Dzięki bardzo.
 5. rozwiązany

  ..::AS::.. pytanie poza tematem. Na screenie widzę, że na ikonce od baterii, masz pokazany procent. W jaki sposób włączyć go? Szukałem tej opcji w telefonie, ale nie znalazłem, albo źle szukam.
 6. Może ktoś sprawdzić, czy ten fix (link, post nr.6) rzeczywiście naprawia odwrócone kanały stereo? https://forum.xda-developers.com/moto-g-lte/help/reversed-audio-channels-t3343719
 7. Czyli na tym smartfonie, wspomniany problem będzie występował. @Pabli24 masz Androida 7.1.1. Są jakieś problemy z tym romem? I jak z baterią, szybko zżera ją?
 8. Zauważyłem, że dotyk nie działa w niektórych grach, pobranych ze Sklepu Play. Mowa o grach np. Ratchet, czy Rayman Classic. Posiadam oficjalnego Androida 6.0 bez żadnych modyfikacji, czy roota. Może ktoś sprawdzić, czy wspomniane gry, też nie reagują na dotyk? Dzięki.
 9. Spróbuj na nowo zainstalować Androida. Jeśli to nie pomoże, to czyli że padła płyta główna.
 10. Skoro komputer wykrywa Ci urządzenie, jest szansa, że da się uratować telefon. Na Twoim miejscu, próbowałbym instalację Androdia na czysto, po przez flashowanie oczywiście.
 11. Niestety, ale masz pecha. Odeślij go tam, gdzie kupiłeś telefon. To nie wina oprogramowania, a samego urządzenia, bądź wyświetlacza, który po wymianie, powinien być czysty.
 12. @bolongo tak też robię, ale brak aktualizacji Możliwe, że z czasem ją dostanę. Jaką masz wersję systemu? Ja obecnie 24.201.5. dodana zawartość @zotornik I o to mi chodziło. Czyli dalej kanały są skopane.
 13. Wystarczy, że wejdziesz na YouTube po przez aplikację, oczywiście podepniesz słuchawki i sprawdź, na jakim kolwiek filmiku, czy kanały dalej są odwrócone. Ja aktualizacji dalej nie mam, oczywiście tej drugiej dla MM.
 14. A czy po tej aktualizacji, kanały stereo na słuchawkach, zostały w końcu naprawione?
 15. @zotornik u Ciebie, która z kolei jest ta aktualizacja ostatnia? Ja dostałem dla Marshmallow, tylko jedna aktualizacje do tej pory.