Albert001

Użytkownik
 • Zawartość

  230
 • androcoin

 • Bieżący miesiąc

  1
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Otrzymane piwa: 44

O Albert001

 • Tytuł
  Member

Informacje

 • Model Telefonu
  Galaxy S4 Mini
 • Skąd
  Lublin
 • Sieć
  Plus
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Firmware
  4.4.2
 1. @122AA Trzeba po prostu dwa razy puknąć (stuknąć) palcem w ekran.
 2. @122AA Ustawienia - dzwięki i powiadomienia - wyłącz dzwonek kontaktu. Domyślnie jest włączony i telefon sam ustawia sobie dzwonki dla danego kontaktu.
 3. @Exevo Soft który podajesz jest najnowszy, zmiana na xeo będzie miała sens jeżeli zrobisz też roota bo raczej go nie masz. Wtedy odpowiednie apki do zrobienia porządku w systemie i wydajność fona trochę wzrośnie ale cudów to się nie spodziewaj. A czy warto? TAK. Poradniki jak to zrobić znajdziesz na naszym forum a roboty z tym wcale nie jest tak dużo i kiedyś musi być ten pierwszy raz.
 4. @Czapa13 U mnie przycinki też zdarzały się ale z winy słabego procka a nie launchera, a przepraszam co to jest synchronizacja pionowa?
 5. @MaggotSoldier Z tym ramem (500mb) to chyba trochę przesadziłeś ale racje masz, dlatego u mnie Root, Titanium Backup i Greenify to podstawa. Dzięki tym apkom to ja mam kontrole nad systemem a nie on nade mną.
 6. @Ziomek Ziomeczkowski Te gaapsy instalujesz identycznie jak custom rom czyli z poziomu CWM/TWRP.
 7. @szmidlu Nie zadaj tego samego pytania w dwóch tematach a co do wersji to jest to custom i pokazuje Ci 4.3 a tak naprawdę to bazuje na 4.2.2.
 8. @szmidlu Ta apka jest od wersji andka 4.1 i nowszych a tu masz 4.2 więc nie rozumiem dlaczego? Może wyczyść dane sklepu play i spróbuj ponownie.
 9. @szmidlu Każdy custom rom wgrywasz za pomocą recovery jako paczkę zip. Za pomocą odina to tylko oficjalne romy i ewentualnie CWM/TWRP. Link do poradnika:
 10. @szmidlu Albo czysty stock:http://www.sammobile.com/firmwares/database/GT-S7580/XEO/#firmware Albo np:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.keramidas.TitaniumBackup&hl=pl Tylko te systemowe z rozwagą, nie jesteś pewny nie ruszaj! No jest jeszcze trochę custom romów na naszym forum. Kombinuj.
 11. @szmidlu To może to trochę starsze:https://drive.google.com/open?id=0B8QmMRIkAMyrRjF3RWctQ3BRczQ
 12. @szmidlu Wszystko robisz dobrze, wygląda że CWM masz skopane. Pobierz sobie to:https://drive.google.com/open?id=0B8QmMRIkAMyrbUFKZkFmaUJWdzQ A Odina zalecam w wersji 3.07.
 13. @szmidlu Opisz krok po kroku co robisz i najlepiej daj screena. Bez tego będzie trudno Ci pomóc.
 14. @szmidlu Jeżeli Odin nie widzi Twojego fona to najprawdopodobniej nie masz odpowiednich sterowników na kompie. Wgraj Kiesa i na wszelki wypadek wyłącz jego usługi, na kompie oczywiście.
 15. @Czapa13 Każdego CMa trzeba trochę "dopracować pod siebie" i tu zalecam zmianę launchera na np:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teslacoilsw.launcher&hl=pl