giaur500

Super Members
 • Zawartość

  2417
 • androcoin

  24 
 • Bieżący miesiąc

  28
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Otrzymane piwa: 260

O giaur500

 • Tytuł
  Members

Informacje

 • Model Telefonu
  OnePlus One
 • Tablet
  Pipo P1
 • Sieć
  Play
 • Płeć
  Nie ustawione
 • Firmware
  Android 7.1.1 Nougat
 • Recovery
  TWRP
 1. rom

  Nigdy nie potrzebowałem tego. Po przytrzymaniu przycisku mam listę ostatnich aplikacji i z nich wybieram. Może tak faktycznie być, że do sprzętowych przycisków nie da się tego ustawić.
 2. rom

  Nie wiem jak AndroidPay, ale do IKO wystarcza iSU. Trzeba włączyć iSU, wyłączyć roota. Potem wejść w szczegóły aplikacji IKO, wymusić jej zatrzymanie. Od tej pory działają płatności HCE zbliżeniowe bez żadnego problemu. Oczywiście, trzeba też zaaplikować poprawkę, bo błąd w systemie, przez który hce nie działa, nie został jeszcze poprawiony. Ale poprawka jest już ogólnie znana i przetestowana więc zakładam że każdy wie o co chodzi.
 3. https://download.lineageos.org/
 4. Nie da się.
 5. Ale czemu dalej tu jesteś? Poprzednio napisałeś, że idziesz do konkurencji.
 6. Tak, OTG to tylko usb. A na komputerze działa i klawiatura i myszka?
 7. Nie radzę grzebać, jeśli nie znasz się dobrze na temacie. Uwalisz telefon i tyle, jak namieszasz w partycjach to w ogóle potem nie wgrasz systemu. Tak sobie producent telefonu wymyślił (obecnie już sie od tego odchodzi), ża masz "wewnętrzną kartę SD) jako oddzielną partycję, zgadzam się że to głupota. W moim telefonie jest tylko "emulowana" wewnętrzna karta sd, a jest na tej samej partycji co pamięć wewnętrzna.
 8. To może odróżnijmy jedno od drugiego. Android nie spowalnia po żadnym czasie. Tego problemu nigdy nie miał czysty Android (czysty - czyli prosto od Google), ani praktycznie żaden custom rom opierający sie na czystym Androidzie, jak Cyanogenmod, a teraz LineageOS. Jeśli jednak mówimy o nakładkach producentów, to tam ten problem jak najbardziej może występować, bo producenci dodają od siebie mnóstwo bloatware, które zwykle jest słabo zoptymalizowane. A już oprogramowanie Samsunga to nigdy nie słynęło z wydajności, mocny sprzęt może to zniwelować ale po jakimś czasie i tak się wszystko zapcha i stanie dęba. Chociaż podobno najnowszy Touchwiz coś zmienił w tym względzie - nie wiem, nie korzystam i nie zamierzam.
 9. rom

  https://status.lineageos.org/incident/17in
 10. @marcinadd Zalecane jest aby zrobić wipe, jeśli zobaczysz że cos jest nie tak. Jeśli wszystko będzie ok, to nie ma powodu robić wipe. Najczęściej wszystko jest ok.
 11. Co ma inaczej a co nie, to cię nic nie obchodzi. Aktualizacja to wszystko ma ogarnąć, twoje aplikacje zostają na miejscu. No chyba że aktualizacja się nie powiedzie albo wystąpi jakiś inny błąd.
 12. U mnie nie ma takiego objawu, ten sam rom na oneplus one
 13. Żadną, po co kupować sprzęt z martwym systemem bez wsparcia, nie nadającycym sie praktycznie do niczego? Naprawdę chcecie szarpać się z problemami pokroju takiego, że nie można pobrać załącznika z maila? No ale to jeszcze nic, to jest mój hit: http://www.windowsmania.pl/pytania-odpowiedzi-498/wykanczanie-zdjecia-po-zrobieniu-zdjecia-aparatem-wylaczenie-funkcji-32213/
 14. Nie.