Nowy konkurs! Mamy do rozdania cztery (4) flagowe smartfony!

>>> KLIKNIJ TUTAJ <<<

giaur500

Super Members
 • Zawartość

  2408
 • androcoin

  48 
 • Bieżący miesiąc

  66
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Otrzymane piwa: 259

O giaur500

 • Tytuł
  Members

Informacje

 • Model Telefonu
  OnePlus One
 • Tablet
  Pipo P1
 • Sieć
  Play
 • Płeć
  Nie ustawione
 • Firmware
  Android 7.1.1 Nougat
 • Recovery
  TWRP
 1. Nie radzę grzebać, jeśli nie znasz się dobrze na temacie. Uwalisz telefon i tyle, jak namieszasz w partycjach to w ogóle potem nie wgrasz systemu. Tak sobie producent telefonu wymyślił (obecnie już sie od tego odchodzi), ża masz "wewnętrzną kartę SD) jako oddzielną partycję, zgadzam się że to głupota. W moim telefonie jest tylko "emulowana" wewnętrzna karta sd, a jest na tej samej partycji co pamięć wewnętrzna.
 2. To może odróżnijmy jedno od drugiego. Android nie spowalnia po żadnym czasie. Tego problemu nigdy nie miał czysty Android (czysty - czyli prosto od Google), ani praktycznie żaden custom rom opierający sie na czystym Androidzie, jak Cyanogenmod, a teraz LineageOS. Jeśli jednak mówimy o nakładkach producentów, to tam ten problem jak najbardziej może występować, bo producenci dodają od siebie mnóstwo bloatware, które zwykle jest słabo zoptymalizowane. A już oprogramowanie Samsunga to nigdy nie słynęło z wydajności, mocny sprzęt może to zniwelować ale po jakimś czasie i tak się wszystko zapcha i stanie dęba. Chociaż podobno najnowszy Touchwiz coś zmienił w tym względzie - nie wiem, nie korzystam i nie zamierzam.
 3. rom

  https://status.lineageos.org/incident/17in
 4. @marcinadd Zalecane jest aby zrobić wipe, jeśli zobaczysz że cos jest nie tak. Jeśli wszystko będzie ok, to nie ma powodu robić wipe. Najczęściej wszystko jest ok.
 5. Co ma inaczej a co nie, to cię nic nie obchodzi. Aktualizacja to wszystko ma ogarnąć, twoje aplikacje zostają na miejscu. No chyba że aktualizacja się nie powiedzie albo wystąpi jakiś inny błąd.
 6. U mnie nie ma takiego objawu, ten sam rom na oneplus one
 7. Żadną, po co kupować sprzęt z martwym systemem bez wsparcia, nie nadającycym sie praktycznie do niczego? Naprawdę chcecie szarpać się z problemami pokroju takiego, że nie można pobrać załącznika z maila? No ale to jeszcze nic, to jest mój hit: http://www.windowsmania.pl/pytania-odpowiedzi-498/wykanczanie-zdjecia-po-zrobieniu-zdjecia-aparatem-wylaczenie-funkcji-32213/
 8. Nie.
 9. Uwierz mi, że jeśli blokuje do 1.6 to znaczy że to jest bezpieczna granica. No ale to już każdy na własną odpowiedzialność się bawi.
 10. Te ustawienia są w kernelu. Mogą być wkompilowane na stałe (tak jest najczęściej) lub możliwe do ustawienia poprzez zmianę parametrów kernela. Możesz co najwyżej poszukać custom romu/custom kernela który umożliwia zmianę prądu ładowania. Weź jednak pod uwagę, że zabawa tymi ustawieniami grozi trwałym uszkodzeniem, a nawet zapłonem telefonu w skrajnym przypadku
 11. Nie, jeśli aktualizacja przebiegnie prawidłowo, to wszystkie aplikacje powinny pozostać tak jak są.
 12. Prawie na pewno nic nie zdziałasz, żadnym programem.
 13. Nikt nie będzie szukał żadnych logów, nawet jeśli są w co wątpię
 14. Wygląda na to, że bateria jest uszkodzona albo źle ją podłączasz.