awygo

Moderator
 • Zawartość

  4059
 • androcoin

  62 
 • Bieżący miesiąc

  66
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Otrzymane piwa: 345

1 obserwujący

O awygo

 • Tytuł
  Moderator

Informacje

 • Model Telefonu
  Lenovo K920, Lenovo K910L
 • Sieć
  Plus
 • Płeć
  Nie ustawione
 1. @szymekkk na jakim systemie próbujesz? Windows 7?
 2. Jest podpięty:
 3. Jeśli czas pracy wystarcza na cały dzień, a w nocy człowiek śpi minimum 3 godziny, to tak - ma to sens. Prawdopodobnie korzystnie wpłynie na okres użytkowania baterii.
 4. Napisz jeszcze czy przetestowałeś osobiście?
 5. Przypuszczam, że to o czym piszesz to jakaś aplikacja do kontaktu z serwisem. Ja miałem na myśli program, w którym możesz ustawić aplikacjom np. uprawnienia do autostartu. Jeśli dobrze zrozumiałem, Twój problem polega na tym, że aplikacje nie wysyłają powiadomień, bo są wyłączone? A może działają, tylko nie mają uprawnień do wyświetlania powiadomień? Sprawdziłeś to? Z aplikacji tego typu mam tylko Messengera (facebookowego). Nie bardzo rozumiem, co to znaczy że ma uruchamiać się automatycznie. Uruchamiam go wtedy, gdy chcę z niego skorzystać. Gdy przychodzi wiadomość, Messenger wyświetla powiadomienie. Tak samo jest z klientem poczty. Jeśli u Ciebie jest inaczej, to sprawdź uprawnienia, j.w. Jeśli telefon jest na gwarancji (i masz rękojmię), to odradzam grzebanie w sofcie. Niech martwi się sprzedawca.
 6. Jeśli szukasz aplikacji, to zajrzyj tu: http://forum.android.com.pl/forum/34-poszukiwania-gier-i-aplikacji/
 7. Ta informacja o zapewnieniach sprzedawcy była dla mnie niejasna. Nie baw się w jakieś naprawy gwarancyjne, skorzystaj z rękojmi, bo daje znacznie większe uprawnienia. Odpowiedzialność sprzedawcy za wady towaru trwa dwa lata. Jeśli po pierwszej naprawie dokonanej przez sprzedawcę, telefon nadal ma wadę, to masz prawo odstąpić od umowy. Podkreślam: przez sprzedawcę, a nie gwaranta, którym najczęściej jest producent.
 8. Czy to znaczy ze kupiłeś go w jakiejś innej formie niż z usługą? Nowy, używany? Kupiłeś jako konsument (osoba fizyczna), czy w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą?
 9. Hej, Kolego, jest już wątek na ten temat.
 10. A jakbyś go udostępnił, to może i piwo bym postawił...
 11. @trollu @szymekkk jeśli umawiacie się na pomoc poza Forum, to proszę, korzystajcie z PW. Tu oferujemy pomoc WSZYSTKIM użytkownikom. A z waszej korespondencji nie skorzysta nikt.
 12. Kopię zapasową robi się "przed", a nie "po". Szklankę zimnej wody wypija się "zamiast",a nie "przed". Przecież kopia, którą zrobisz teraz, będzie zawierała ten błąd.
 13. Próbowałeś zrobić wipe w recovery?
 14. Na aukcji nie ma informacji, że jest to K920. Takie oszustwa tolerowane są tylko na polskim Allegro. W opisie napisano: 2. > Pls dokładnie sprawdzić zrzut ekranu, aby potwierdzić, czy to swój język.
 15. Jeśli prosiłeś o pomoc, to ładnie by było gdybyś napisał jak rozwiązałeś problem...