michail6

Użytkownik
 • Zawartość

  3
 • androcoin

 • Bieżący miesiąc

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Otrzymane piwa: 0

O michail6

 • Tytuł
  Junior Member
 1. Miałem ten sam problem. Wgrałem najnowszym odinem soft 4plikowy z forum (w zasadzie 5plikowy) o nr G850FXXU2BOA2 / DBT2BOB1. Zaznaczyłem repartycję. Problem rozwiązany. Po ostatniej aktualizacji do wersji 5 pojawił się u mnie problem z szybko znikającą baterią. Chciałem tylko przywrócic ustawienia fabryczne i wymazać pamięć. Tak doszedłem do tego problemu z "unknown volume for path /sbfs". Teraz widzę, że powrót do 4.4.4 rozwiązał problem baterii.
 2. Witam, Mam pytanie odnośnie czasu pracy na baterii. Mam wrażenie, że z baterią jest coś nie tak. Telefon kupiłem używany i nie wiem, czy takie zachowanie jest normalne. Ostatnio przeżył około 36h. Mało co go używałem, kilkanaście minut rozmów i internetu. Odpiąłem go właśnie z ładowania i pokazuje 1 dzień i 17h szacowany czas działania na baterii (3dni tryb gotowości). Procenty uciekają w oczach. Zamontowane 2 karty sim. Na 2 slocie Aero2. Transmisja wyłączona, wi-fi także, włączaony tryb stamina, automatyczna jasność ekranu. W trybie serwisowym kondycja baterii: dobra. Telefon ma prawie pół roku. Model XPERIA M DUAL C2005 Android 4.3 Ile wam trzyma ten model? Taki czas jak w opisie dla wersji dual to norma?
 3. Dla mnie ten ROM jest bezużyteczny. Aku szaleje. Ładuje w kilka razy krótszym czasie niż normalnie. Ubytek naładowania bardzo szybki, procenty spadają w oczach. 7 godzin snu nie wytrzymał na więcej niż 50%. Robiłem wipe battery, ale nic nie pomogło. Aku 100% sprawny.