Nowy konkurs! Mamy do rozdania cztery (4) flagowe smartfony!

>>> KLIKNIJ TUTAJ <<<

rammiro

Administrator
 • Zawartość

  2792
 • androcoin

  257 
 • Bieżący miesiąc

  343
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Otrzymane piwa: 1242

4 obserwujących

O rammiro

 • Tytuł
  Administrator
 • Urodziny 3 Czerwiec

Informacje

 • Zawód
  investment manager
 • Model Telefonu
  Sony Xperia Z5 Compact
 • Tablet
  iPad Mini 2
 • Sieć
  Play
 • Sieć 2
  baba
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Firmware
  Android 6
 • Facebook
  https://www.facebook.com/androidcompl
 • Twitter
  https://twitter.com/android_polska
 • YouTube
  AndroidComPl

Ostatnie wizyty

1740 wyświetleń profilu
 1. Na początku chciałbym Cię wyprowadzić z błędu. Wyświetlamy jedynie dopasowanie reklamy AdSense, które przy wskaźniku popularności adblocka na poziomie 80-90% nie pozwalają na pokrycie bieżących kosztów funkcjonowania forum. Właściciel więc dopłaca do jego funkcjonowania i dodatkowo poświęca swój czas na jego rozwój. To forum tworzone jest więc wyłącznie z pasji i w poczuciu misji pomocy. Na potwierdzenie moich słów jest możliwość przejrzenia raportów finansowych, ponieważ mamy osobowość prawną spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Jak zdążyłem się zorientować nasze forum słynie w Internecie z bardzo aktywnej pracy moderatorów, którzy stawiają respektowanie przez użytkowników regulaminu za priorytet. Nie widzę więc możliwości by jeszcze bardziej i ostrzej podchodzić do ich zachowania. Problem jaki widzę, to nowe pokolenia, które nie są przyzwyczajone do korzystania z forów internetowych. Nie są i nie będą. Urodzili się w czasie Facebooka, gdzie wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Dlatego dla nich musimy się nieco zmienić. Użytkownik powinien być prowadzony krok po kroku by zrozumieć jak się zachować nawet jeśli to forum jest pierwszym w życiu, którego używa. W tym celu od marca przeprowadzony będzie zewnętrzny audyt. Szukamy też innych rozwiązań, które pozwoliłyby na lepsze uporządkowanie zgromadzonej w naszych zasobach wiedzy. Będę wdzięczny za podsyłanie linków do różnego typu oprogramowania / rozwiązań, które moglibyśmy wykorzystać. Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie, pomysły i propozycje.
 2. @endrju_pl tak, z reklamami. Ale pomysł jest taki, że będziemy wyświetlać wyłącznie piękne, dopasowane, tematyczne reklamy więc ich obecność nie będzie problemem. Obecnie to działa tak, że na gorszych laptopach i tabletach są 2 kolumny, a na smartfonach jedna. Na desktkopach zaś trzy.
 3. A jakie mamy? Zakazaliśmy wyskakujących okienek kilka lat temu. Mamy tylko dopasowane bloki AdSense. Pozdrawiam adblockera! Jest responsywny. Robi się od 3 do 1 kolumny.
 4. @dominix17 Powiadasz? W takim wypadku z czego mamy zapłacić redaktorom za ich pracę i opłacić serwery? To kwota pięciocyfrowa miesięcznie. Strona wyświetla się poprawnie. Po prostu firma, która ją stworzyła nie wzięła pod uwagę monitorów o takich proporcjach dlatego wyglada dziwnie. Mogliby dorzucić 1-2 dodatkowe kolumny artykułów. Zaproponuję im.
 5. Dziękuję za wszelkie komentarze i uwagi. Na bieżąco wdrażamy poprawki. Zapewne zejdzie nam z tydzień, aż portal nabierze właściwych barw i funkcjonalności. Przy projektowaniu koncentrowaliśmy się przede wszystkim na wersji mobile. Wasze sugestie będą dla nas niezwykle istotne, ponieważ w ślad za portalem redesign czeka niedługo również i forum. Jesteśmy dla Was i najistotniejszym dla nas jest byście byli zadowoleni z korzystania z Android.com.pl @dominix17 jakiej używasz przeglądarki? Ten pasek pod tagami/'na czasie' nie powinien być widoczny. @penguino jakiej używasz przeglądarki? Tak wysypanej strony jeszcze nie widzieliśmy nigdy.
 6. Już jest, zapraszam
 7. Edycję czwartą (styczeń 2017) z Alcatel Idol 4S wygrywa @patrikos23 Jako, że podjął on decyzję o rezygnacji z nagrody zwycięstwo przechodzi na kolejną osobę w naszym rankingu, czyli użytkownika @Fenek GRATULUJĘ! Tabela: Ze względu na nasilenie się działań użytkowników mających na celu przede wszystkim nabicie jak największej ilości punktów postanowiliśmy dodać do konkursu czynnik ludzki. Teraz ja osobiście będę analizował TOP15 i wybierał z niego zwycięzców. Kierować się przy tym będę jakością pracy. Pomagajcie więc użytkownikom, piszcie wartościowe, rozbudowane wątki, pielęgnujcie je. To będzie docenione. W edycji luty 2017 do wygrania jest 5szt XIAOMI MIBAND 2 lub 10000mAh Mi Power Bank Pro (do wyboru). Nagrody główne typu flagowy smartfon przyznawane będą okresowo - by premiować długoterminowo zaangażowanych użytkowników. Stale zliczamy Wasze punkty aktywności w naszej wewnętrznej bazie danych i na ich podstawie będziemy przyznawać smartfony.
 8. Dziękuję za wszystkie głosy! Najlepszym Moderatorem Roku 2016 zostaje @krzychy GRATULUJĘ!
 9. Zdobywając 8 głosów konkurs na użytkownika roku 2016 wygrywa @maxprzemo GRATULUJĘ!
 10. Nie pomogło. Dzisiaj znów rano komputer zastałem uruchomiony :/
 11. @NatanW dzięki za instrukcje. Pierwszą jej cześć już gdzieś znalazłem i zrobiłem, ale nie pomogło. Teraz zrobiłem również to: Zobaczymy czy jutro znów zastanę włączonego laptopa:)
 12. Windows 10. Ustawienia mam domyślne.
 13. Od kilku miesięcy zauważyłem, że mój laptop samoczynnie uruchamia się (chyba zwykle w nocy). Nie byłoby w tym nic złego gdyby się też automatycznie wyłączał, a tak to bez sensu zużywa baterie / marnuje energie. Wiecie jak to naprawić? Co jest tego przyczyną?
 14. Hej, problem dotyczy mojego laptopa. Nie wiem co jest grane - wszystkie strony ładują mi się błyskawicznie, a jedynie Facebook niemiłosiernie muli. Gdy piszę coś na messangerze to muszę poczekać 30-40 sekund aż wiadomość pojawi się na ekranie. Przeglądarka: chrome + edge. Wiecie co to może być? Jakiś malware? Jak to naprawić? Sytuacja występuje od około tygodnia.
 15. Właśnie testuje iPhone 7 + Moto 360 i mam ten sam problem. Poza jedną oficjalną aplikacją "Android Wear" nie ma zupełnie nic. Przydała by mi się aplikacja Google Keep czy appki do personalizacji tarczy zegarka. Ktoś coś?