dartix

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • androcoin

 • Bieżący miesiąc

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Otrzymane piwa: 0

O dartix

 • Tytuł
  Junior Member

Informacje

 • Model Telefonu
  LG G3 D855
 • Sieć
  Virgin Mobile
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Firmware
  Resurrection Remix 5.6.8
 • Kernel
  aCC 1.5

Ostatnie wizyty

38 wyświetleń profilu
 1. rom

  Powtórzyła się sytuacja innego użytkownika, chciałem odblokować telefon, a tutaj czarny ekran i normalnie słychać dźwięk odblokowania i blokowania telefonu. A po chwili boot animacja i telefon wstał. Trwało to około 2 minut. Rom z 13.11, G3 2/16 bez dodatkowego kernela. Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka dokładnie, dziś miałem to samo Rom z 13.11, G3 2/16 bez dodatkowego kernela. czyli Full Wipe 1. XenonHD-161113-experimental-d855 2. open_gapps-arm-7.1-pico-20161111 3. SuperSU 4. BlackPlayStore-7.0.18.H-LP-MM-N_Patched 5. MR_Bump wynik: Obrót ekranu działa, auto jasność działa Menadżer plików widział pliki i foldery na karcie SD lecz nie można nic zainstalować, skopiować. Musiałem zainstalować Total Commander ze sklepu. Titanium Backup nie potrafił wyszukać żadnych kopii na całym urządzeniu musiałem przekopiować z karty SD do pamięci telefonu. Wtyczki do taskera, AutoInput, AutoNotification, autoshortcut, AutoVoice. Obojętnie którą bym nie-instalował to udaje się zainstalować tylko jedną. Następnej już nie mam możliwości zainstalować, przy próbie instalacji "Pakiet powoduje konflikt z istniejącym pakietem o tej samej nazwie" Horizon Go, apka która mi na innych ROM'ach nie działała ponieważ wykrywała Root'a tutaj działa bez zarzutu. Dziś również zaktualizowałem do nowej wersji - Obrót ekranu działa, auto jasność działa, reszta bez zmian. 1. XenonHD-161115-experimental-d855 2. open_gapps-arm-7.1-pico-20161111 3. SuperSU 4. MR_Bump
 2. rom

  Działa
 3. kurna jestem na etapie 3)Instalujemy Hacer Permisivo.zip i dajemy reboot system!! dałem reboot system i już 15 minut mam cały czas ekran bootowania logo LG co robić ?
 4. Witam mam pytanie posiadam LG-D855 16GB Wer. oprogramowania V21a-260-01 Brand sieci Plus Jakie kroki powinienem wykonać w celu aktualizacji do wersji 6.xx chodzi mi o to czy musze najpierw zrobić root na wersji aktualnie posiadanej, aby móc wykonać kopie zapasową z tym brandem. Czytałem, że trzeba zrobić kopie (brand) jakiś folderów itd. chciałbym w przyszłości mięć możliwość przywrócenia tego stanu. Czyli podsumowując wszystko, chciałbym jeżeli istnieje tak możliwość Android 6.xx Marshmallow odblokowany Bootloader, Root, Recovery z możliwości bezproblemowego cofnięcia, aby serwis nic nie wykrył.
 5. Witam, telefon 'zrobiony' tak jak w temacie, czy jest jakaś możliwość przywrócenia kopii wykonanej Online Nandroid Backup, bez Knox 0x1, nie chodzi mi o zabawy w Custom ROMy tylko o możliwość przywrócenia.