teps

Użytkownik
 • Zawartość

  93
 • androcoin

  42 
 • Bieżący miesiąc

  32
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Otrzymane piwa: 6

O teps

 • Tytuł
  Junior Member

Informacje

 • Model Telefonu
  i5700, ACE
 1. rom

  Przed chwilą dostałem OTA B393 i właśnie się instaluje;)
 2. Pojawił mi się podobny problem: nie mam możliwości zmiany jakiegokolwiek "dzwonka" czy to sms, połączeń czy nawet budzika. Mogę zaznaczyć i posłuchać danej melodii, ale i tak wszystko wraca do ustawień jakie były wcześniej. Wczoraj telefon miałem w serwisie i tam zrobili pełen wipe, po odebraniu sprzętu możliwość zmiany była, a teraz znikła. Wygląda to tak jakbym coś przez przypadek załączył co blokuje możliwość zmiany powiadomień. Macie jakieś pomysły? O matko z córką... jestę idiotom... nie klikałem "ptaszka" po zmianie dźwięku. Aż wstyd
 3. Niby problemu nie ma, ale jest to bardzo irytujące, że właśnie nie czuć tego nieszczęsnego skoku. Edyta: I jestem już po naprawie. Do wymiany była taśma przycisków. Swoją drogą korzystając z tego, że jestem teraz w Warszawie podjechałem do Centrum Serwisowego Huawei i jestem bardzo miło zaskoczony sprawnością obsługi! Telefon pojawił się u nich ok. 11, a ok. 16 dostałem smsa, że jest do odbioru. Super sprawa:)
 4. Jeszcze raz bardzo Ci dziękujję. U mnie nie ma wcale owego "kliku", więc ewidentnie coś jest na rzeczy i czeka mnie serwis.
 5. Dzięki za odpowiedź! Ale czujesz jakikolwiek "klik"? Bo u mnie nie ma właśnie nic. Wszystko jest zupełnie "miękkie".
 6. Drodzy, czy przycisk blokady ekranu, ten fizyczny, powinien mieć podobny skok/kliknięcie jak np. przyciski od głośności? Mój jest "miękki", a wydaje mi się że zawsze tak nie było, choć pewności już nie mam... Jak jest u Was? Z góry dzięki za odpowiedzi!
 7. A dostał ktoś aktualizację na telefonie zakupionym w Orange? Albo ma ktoś info czy w ogóle pomarańczowi zechcą takową wydać?
 8. A u mnie, nie wiem czy po aktualizacji do b390, czy samej aplikacji banku, ale płatności zaczęły działać!
 9. Chyba jednak bardziej cieszyły bym się z 2 razy większego RAMu niż martwił niższym taktowaniem procka. Moim zdaniem mało pamięci jest właśnie największą wadą Taba 2 z którego teraz dziergam[emoji6] Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50L przy użyciu Tapatalka
 10. Raiffa korzysta właśnie z HCE i mimo dwóch prób nie udało mi się zapłacić telefonem, pomimo dodania karty itd. Nadal dla mnie dziwna sprawa, że jednym działa, innym nie.
 11. @up Mnie się podobnie wydaje. Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50L przy użyciu Tapatalka
 12. no to ja już jestem kompletnie skołowany... Jednym działa, innym, jak mnie, na tym samym sofcie już nie:/ I bądź tu mądry i pisz wiersze.
 13. no i ja właśnie też tego pojąć nie mogę:/ Czekamy na posty tych, którym się udało!
 14. A od czego zależy możliwość zapłaty NFC w przypadku P8? Mam tu na myśli sam telefon bez specjalnej karty SIM - to się chyba HCE nazywa. Zainstalowałem sobie aplikację Raiffeisena i niestety nie mogę płacić zbliżeniowy pomimo prób w różnych miejscach. Mam najnowszy ROM B382.
 15. Koledze chodziło o różnicę między B380, a 382. To już są 2 oczka właśnie:)