puczini

Użytkownik
 • Zawartość

  58
 • androcoin

 • Bieżący miesiąc

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Otrzymane piwa: 12

O puczini

 • Tytuł
  Member

Kontakt

 • GG
  5103122

Informacje

 • Zawód
  Przyszły lekarz :)
 • Model Telefonu
  Galaxy S5
 • Tablet
  Xperia Tablet Z
 • Skąd
  Warszawa
 • Sieć
  Orange
 • Płeć
  Mężczyzna
 1. ROM

  Wgrywasz rom Alexandr deodex i wgrywasz nieoficjalny Xposed przez FF. I hula z flagą 0x0
 2. Widzę zupełna cisza w temacie... ja korzystam z romu cały czas, obecnie dostępna wersja v8.0 wymiata Bateria trzyma lepiej niż w samsungowym JB (więcej się na Neata czy Omegę nie przesiądę!), żadnych zwiech, szybki, stabilny i ten wygląd AOKP
 3. @up Wchodzisz w ustawienia -->zabezpieczenia --> administratorzy urządzenia, zaznaczasz ptaszka i będzie działać. O ile nie masz AOSP/CM
 4. Nie wiem czy to wina romu czy kernela ale na omedze v23 + apollo nie działa nagrywanie ("błłąd nagrywania") ani na stockowej ani na modowanej apce kamery. W temacie Omegi nikt się chyba nie skarżył na niedziałające nagrywanie więc raczej winę zrzucam na kernel. Też ktoś ma taki problem?
 5. Spróbuj z inną kartą. Skoro softwarowo próbowałeś wszystkiego to podejrzewałbym jednak zepsutą kartę.
 6. Póki Samsung tego nie ogłosi oficjalnie nikt tego wiedzieć nie będzie...
 7. Wipe data/cache w recovery i wgraj jeszcze raz.
 8. W wersji z 25 paź i później po wprowadzeniu Paranoida do ROMu faktycznie zwolnił i zaczęły pojawiać się jakieś dziwne akcje. W wersji z dnia wczorajszego czcionka jest jakaś nieostra ikonki też słabiej widoczne, jakiś bug się wkradł. Tyle tych romów że ciężko się na cokolwiek zdecydować... Miui mi nie odpowiada bo ma obrzydliwy wygląd a te ze źródeł AOKP i CM10 mają coraz to dziwniejsze błędy...
 9. W żadnej wersji AOKP/CM10 nie znajdziesz każdego słówka przetłumaczonego bo cały czas wchodzą jakieś nowe opcje, a ustawienia połączeń znajdziesz z poziomu aplikacji do dzwonienia (lewy funkcyjny --> ustawienia)
 10. Spróbuj zmienić rozszerzenie "na siłę" po prostu dopisz .vcf jako wszystkie pliki i zapisz kiedyś tak próbowałem i normalnie się zaimportowało.
 11. Spróbuj otworzyć plik w KIESie i zapisać jako plik kontakty.vcf i zaimportować z poziomu aplikacji Osoby (lewy funkcyjny --> importuj) @up Ma to być naprawione z następnym updatem.
 12. Chociażby brak przycisku na belce do usuwania powiadomień, galeria potrafi się wyłączyć (fc) muzyka to samo ale i tak korzystam z PowerAmpa, ogólne spowolnienie systemu po umieszczeniu Paranoida w romie co wg mnie było totalnie bezsensownym posunięciem... powinno to być umieszczone jako dodatek w Update Me a nie jako całość. Ale updaty pojawiają się codziennie lub co dwa dni więc można liczyć na szybkie naprawianie bugów.
 13. Korzystam od ponad tygodnia, jest świetny! Szybki, stabilny, na baterię nie narzekam. I ma ładną tapetę Do tej pory najlepszy jaki próbowałem, aczkolwiek w najnowszej wersji pojawiło się kilka bugów.
 14. Wgraj nowego softa, jak to zrobić przeczytasz w dziale romy i modyfikacje.
 15. Mam teraz Kyrillosa 1.0 i jest świetny, tylko ma jedną wielką wadę - bateria szybko pada. Mam teraz dylemat czy zainstalować 2.0 czy pójść w stronę Lestatious 1.1. Oba romy i tak są do siebie bardzo podobne, ale Kyrillos kusi mnie klawiaturą, lepiej się na niej pisze niż na tej stockowej.