xperiagosc

Super Members
 • Zawartość

  2010
 • androcoin

  86 
 • Bieżący miesiąc

  109
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Otrzymane piwa: 471

O xperiagosc

 • Tytuł
  Zarejestrowany +

Informacje

 • Zawód
  Człowiek pracujący :)
 • Model Telefonu
  Samsung Galaxy J5
 • Skąd
  Gdzieś tam w Polsce...
 • Sieć
  Plus
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

717 wyświetleń profilu
 1. Ołówek Tapatalk + Samsung Galaxy J5 (SM-J500FN)
 2. Klawka google (gboard) mai taki układ: Wysłane z mojego SM-T580 przy użyciu Tapatalka
 3. Komiks Wysłane z mojego SM-T580 przy użyciu Tapatalka
 4. Samsung Galaxy j5 (15) polecam, teraz na pewno da się go w tej cenie kupić. Ja go mam, i se chwalę. Na pewno będzie lepszy od j3. Większa bateria, więcej ramu, no i ekran nieco większy. Do tych zastosowań co wymieniłeś, będzie dobry. Tapatalk + Samsung Galaxy J5 (SM-J500FN)
 5. No chyba, że ktoś oddał, bo mu się kolor nie podobał, i nawet go nie włączył. Sam się trochę zdziwiłem, jak ten hiszpański zaraz po uruchomieniu zobaczyłem. Ale w sumie, zawsze mogę se wgrać odinem xeo, i po ptokach. [emoji2] Najważniejsze, że wszystko działa, a czy to polska, czy hiszpańska dystrybucja, to w sumie szczegół. Tapatalk + Samsung Galaxy J5 (SM-J500FN)
 6. Droga Tapatalk + Samsung Galaxy J5 (SM-J500FN)
 7. A tak z ciekawości u mnie to w ogóle bajzel się zrobił: Tapatalk + Samsung Galaxy J5 (SM-J500FN)
 8. Nie, nie mam. Ale nawet jak na poprzednim telefonie miałem, to też było tak jak na ss. To jest niezależnie od wersji. Może te chińczyki mają jakoś nagrzebane w sofcie, i się to nie pokazuje. Tapatalk + Samsung Galaxy J5 (SM-J500FN)
 9. A FRP? Z tym już nie sądzę, by przeciętny koleś ze sklepu miał do czynienia, a tym bardziej wiedział, jak to obejść. Tapatalk + Samsung Galaxy J5 (SM-J500FN)
 10. No ja zamawiałem przez zaprzyjaźniony sklep, to nie wiem, skąd oni go sprowadzali w sumie. Na wadliwy nie wygląda, bo w 100% sprawny jest (po miesiącu to już by coś chyba wyszło, jakby był wadliwy), zwrot też raczej nie, bo wsio od zera musiałem ustawiać, z językiem włącznie. Wysłane z mojego SM-T580 przy użyciu Tapatalka
 11. Nie wiem, nie przywiązywałem nigdy wagi do obserwatorów, i obserwowanych. Wysłane z mojego SM-T580 przy użyciu Tapatalka
 12. Ptak Wysłane z mojego SM-T580 przy użyciu Tapatalka
 13. Jest nowa aktualizacja tt. Wgrałem z ciekawości na tablet, i się rozczarowałem. Ona mi się nie podoba. Usunęli taki jeden ficzer, który mi się osobiście bardzo przydawał, czyli możliwość szybkiego oznaczania wątku jako.przeczytanego w zakładce nieprzeczytane. Wrrr, czemu jak coś jest dobre, to muszą to spierdzielić ja się pytam? :ireful: Tapatalk + Samsung Galaxy J5 (SM-J500FN)
 14. Cześć, kupiłem miesiąc temu jakoś tablet Galaxy tab A (6). Niedawno trafiłem na ten temat, i po wnikliwym przestudiowaniu, odetchnąłem z ulgą. Mam biały egzemplarz SM-T580, na szczęście z wyświetlaczem, i z obudową nie ma problemów. Jedynie, jest z tyłu 1 malutka jakby to ująć, grudka? No w każdym razie, da się palcem to wyczuć, choć jest jak łepek od szpilki powiedzmy. Jednak tablet jest w 100% sprawny, więc postanowiłem na to machnąć ręką. Gdzie te numery znalazłeś, w Phone Info, czy w ustawieniach tabletu? Ja u siebie sprawdzałem, i inaczej to wygląda. A, mała ciekawostka na koniec. Mój tablet wg Info z apki phone info, był produkowamy w grudniu 2016, w Wietnamie, ale na rynek hiszpański (nawet język domyślny po uruchomieniu był hiszpański). Ciekawe, jakim cudem więc u nas się znalazł. Tapatalk + Samsung Galaxy J5 (SM-J500FN)
 15. Ja mam 3.33. U mnie to tak wygląda: Tapatalk + Samsung Galaxy J5 (SM-J500FN)