fatpikachu

Zarejestrowany
 • Zawartość

  5
 • androcoin

  -2 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Otrzymane piwa: 0

O fatpikachu

 • Tytuł
  Nowy użytkownik ☘️

Informacje

 • Sieć
  Plus
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

17 wyświetleń profilu
 1. Siemka, zastanawiam się nad używaniem internetu z telefonu, jako internetu domowego. Wiadomo, że ciągłe udostępnianie internetu z telefonu nie wpłynie dobrze na żywotność baterii w telefonie. Ewentualnie można by kupić modem, tylko czy da się wyrobić duplikat karty SIM, żeby jedna karta sim była w modemie, a druga w telefonie? Wybieram właśnie abonament i wziąłbym z dużym pakietem internetu, ale jak rozwiązać to udostępnianie w praktyce?
 2. Siemka. Mam roota i twrp. Próbowałem lokalnie zainstalować aktualizację B708 z folderu dload, telefon pyta czy na pewno chcę przeprowadzić aktualizację, klikam tak, resetuje się telefon, ale zamiast aktualizacji wyświetla mi się menu TWRP i nie aktualizuje się. Jak bezpiecznie mogę zaktualizować telefon? czy na B708/b709 jest root?
 3. Siemka. Chciałem wrzucić aktualizację softa do folderu dload, który znajduje się w pamięci wewnętrznej.. Mam roota. Przyznaję prawa roota menadżerom jak ES File Explorer i innym. I nie mogę mimo wszystko nic wrzucić do tego folderu. Po kablu też nie mogę. Z kolei mogę w każde inne miejsce. Czy ktoś miał taki problem?
 4. Siemka. Nie wiem jak poradzić sobie z wgraniem 4.4.2. Czy wystarczy że będę updatowal lokalnie z karty? Czy muszę po kolei, czy może od razu wersję końcową 4.4.2? Mam ściągnięte B708, czy mogę od razu to wgrać? Mam wersję: p6-u06v100r001c00b112, Emotion 1.6
 5. Siemka szukam telefonu z eleganckim designem nowy lub używany. Myślę o Ascend p6 lub Blackview Ultra A6. Iphony poza zasięgiem cenowym. Macie jakieś propozycje? Chciałbym aby nie był zbyt duży, max 4.7 cala. Najlepiej długość do 135mm. kupiłem p6
 6. Siemka, czy wizualnie te telefony różnią się? Czy jest to identycznie ten sam model? Według specyfikacji /ciach/ widzę, że jeden ma np. lampę flesza, drugi nie. Czy to prawda? Czy różnią się czymś jeszcze? Oczywiście wiem, że ten F180 jest koreański/chiński i wymaga trochę starań żeby tu działał. Czy udało się komuś na F180 korzystać z LTE?
 7. Siemka, zastanawiam się nad internetem mobilnym. 1) Czy mogę kartę sim od internetu mobilnego włożyć do telefonu zamiast aktualnej karty sim z numerem? 2) Czy z karty sim od internetu mobilnego da się normalne zrobić hotspota? 3) Czy taka karta ma swój numer telefonu, na który ktoś może zadzwonić?