Abdul Hyrtyh

Użytkownik
 • Zawartość

  58
 • androcoin

 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Otrzymane piwa: 1

O Abdul Hyrtyh

 • Tytuł
  Zarejestrowany +
 1. Problem dotyczy 2 urządzeń: Motoroli Moto G3 (android 6.0) i Samsunga Galaxy Tab 2 7.0 (android 4.2.2). Oby dwa podłączone do routera Huawei E5573 a Internet... otóż jego brak. Na tablecie z Windows i laptopie internet hula po 15-20 MB/s podczas gdy na Motoroli i Samsungu.... 0,1 MB/s. Zmieniałem kanały, częstotliwości i nic, a nawet bywało gorzej. Urządzenia bardzo dobrze działają z innymi routerami m.in. Huawei E5832 czy IDU-100 (sprzęt Plusa). Czy jest jakieś rozwiązanie oprócz wizyty w salonie i wymiany routera?
 2. Mam problem z Moto G3 (1 GB RAM, android 6.0.1) - otóż samoczynnie włącza się Bluetooth - tak na przykład wczoraj w nocy najprawdopodobniej sam się włączył, a dopiero dzisiaj nad rankiem zobaczyłem, że moduł ten jest aktywny - przez co ubyło mi 20% baterii. Dodam, że przy wyłączonym Bluetooth (jak się sam nie włączy) bateria w nocy prawie nic nie ubywa. Bluetooth samoczynnie włącza się w ciągu dnia około 2-3 razy, co jest bardzo denerwujące.
 3. Korzystał już ktoś z płatności zbliżeniowych w Android Pay swoją X Play? Jak wrażenia?
 4. w której części korpusu jest zlokalizowany nadajnik NFC? Wolę się upewnić, żeby nie machać telefonem jak głupi przy terminalu płatniczym.
 5. Wiadomo może, czy Android Pay będzie obsługiwać karty PREPAID z BZ WBK?
 6. G4 Plus pasowałby mi idealnie, ale wielka szkoda, że nie ma NFC, zwłaszcza gdy teraz ma wchodzić Android Pay. :/
 7. Bateria nie musi być wymienna (takich modeli można policzyć na palcach 1 ręki), a wystarczy o nią dbać i kiedy to możliwe, nie katować jej szybkim ładowaniem i dużym natężeniem. Jeśli chodzi o LG G4 - ciekawy telefon, jednak nakładka nie przypada mi do gustu i ta bateria... Trzeba byłoby ładować ją codziennie. Tak więc LG G4 odpada.
 8. Jeśli byłaby przystępna cena i bezproblemowa gwarancja, to mógłbym także coś od nich kupić. Czytałem trochę o MIUI i ciekawie się prezentuje. Kiedyś myślałem nad X Play, ale przyszedł G4 Plus, porównywałem oby dwa modele i G4 Plus wg mnie przy identycznych czasach pracach na baterii i podobnych zdjęciach, wygrywa żyroskopem, czytnikiem linii papilarnych i dłuższym wsparciem (jednak są to jedynie szczegóły, które nie są jakimiś krytycznymi kryteriami).
 9. Poszukuję telefonu z androidem, nowego, do 1000 złotych: Ekran 5'-5.5' żadnych AMOLED'ów, OLED'ów (to ma być telefon na lata, a ekrany nadal mają tendencję do wypalania), Bateria - żeby przynajmniej trzymała 2 dni średniego używania / 5-6 godzin SoT, Aparat ma robić zdjęcia zadowalającej jakości (kolory, szczegóły), System - preferuję czystego androida z aktualizacją do 7.0, ale do nakładki też dam radę się przystosować. Gwarancja - telefon z gwarancją na terenie Polski (tak więc telefon z Polski lub z międzynarodową gwarancją, Z ciekawszych propozycji znalazłem Moto G4 Plus (900 złotych), chyba że macie jeszcze inne propozycje?
 10. Moto G4 plus jak się nie mylę posiada żyroskop. Jak telefon ten sprawuje się w oglądaniu filmów 360 stopni i jako gogle VR?
 11. Jakaś zmiana w oprogramowanie czy też coś zmienić przy antenie?
 12. Masz tutaj link do strony amazonu (tam najtaniej): https://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_sb_noss?url=search-alias%3Daps&field-keywords=Motorola+Moto+G4&rh=i%3Aaps%2Ck%3AMotorola+Moto+G4 Jeszcze chciałbym się zapytać: Czy można z G4 Plus zrobić gogle VR? Czy posiada żyroskop (widzę różne źródła inne rzeczy mówią) i czy obsługuje aplikację Google Cardboard?
 13. Moto G4 Single SIM - £150 Moto G4 Plus Single SIM - £185
 14. Nie zamierzam bawić się w żadne abonamenty. Wyłącznie telefon ze sklepu. I dołączam się do @Lumiowiec w pytaniu o aparat PS: Czy czytnik linii papilarnych ma inne zastosowania niż odblokowywanie ekranu i uwierzytelnianie płatności? dodana zawartość Znalazłem porównanie zdjęć G4 i G4 Plus i uważam, że WARTO dopłacić te 200 złotych. G4 trochę przesyca kolorami zdjęcia, a na G4 Plus zdjęcia są bardziej chłodne (bardziej rzeczywiste) i można dostrzec więcej szczegółów, które na G4 są już zamazane. Oto zdjęcia, do których porównywałem: Moto G4 https://cdn1.recombu.com/media/mobile/Devices/Motorola/Moto G4 Plus/Camera/VsMotoG4/IMG_20160621_16392534.jpg Moto G4 Plus https://cdn2.recombu.com/media/mobile/Devices/Motorola/Moto G4 Plus/Camera/IMG_20160621_1539108.jpg
 15. jaki SoT można uzyskać na X Play głównie przeglądając Internet przez samo WiFi? Widziałem, że wahał się między 7-8 h, ale nie wiem, czy jest to rzeczywiste.