illumianto

Zarejestrowany
 • Zawartość

  4
 • androcoin

  15 
 • Bieżący miesiąc

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Otrzymane piwa: 0

O illumianto

 • Tytuł
  Nowy użytkownik ☘️
 1. Włącza się, natomiast nie ma żadnej komunikacji przez USB, flashtool odpada w przedbiegach
 2. Bardzo dziękuje że się odezwałeś Andrzej. Generalnie Telefon włącza się normalnie, ostatnio spróbowałem też zainstalować rom przez TWRP. Wszystko poszło bez zająknięcia więc nie wiem czy to może być bootloader (i tak, wiem że ty jesteś specem od tego ;D ). Czyli generalnie potrzebuje toolboxa inaczej nic nie zrobię? Podasz przybliżoną cenę?
 3. Witam! Właśnie spotkał mnie strasznie bolesny zawód. Xperia odmówiła jakiejkolwiek współpracy przez port USB. Płyta główna: AAE data: 13W52 ROM: Archidriod ADB wyłączone Port USB czysty Sprawdzane na: ładowarce Sony x2, ładowarce Samsung, wszystkich portach w komputerze, laptopie, dekoderze, lodówce, tosterze itd.. Wykorzystałem wszystkie kable, także te które nie mają linii data.(lekko z 10 sztuk różnych producentów wzorów i kolorów) Telefon nie tylko nie ładuje się ale też nie komunikuje w żaden sposób z komputerem. Nie jest nawet wykrywany jako nie poprawne urządzenie/brak sterowników. Nie chce wejść w Flashmode, nie komunikuje się przez ADB/Fastboot. (Tak, chciałem wgrać stocka ale nie da rady) Okoliczności właściwie żadne, po prostu standardowe użytkowanie. Rozebrałem też telefon i dobrałem się do układu zarządzania baterią. Z oględzin nic nie wynikło więc zmontowałem wszystko do kupy. Zauważyłem też że telefon nie może mieć zwarcia, miernik USB nawet nie drgnął więc gdzieś najwidoczniej jest przerwany obwód lub systemowo coś się pokićkało. W razie potrzeby mogę trochę podładować baterię ładowarką do Li-ion ale jakoś nie uśmiecha się do mnie zabawa z kabelkami co wieczór W każdym razie jeśli ktoś tu zajrzy to proszę o krótką odpowiedź, ugram coś jeszcze czy mogę już przygotować xperie na lot przez okno.
 4. Kurajmo Jak najbardziej, ROM stabilny i szybki. Kernel obsługuje OC do 1,6Ghz i wszystko na prawdę świetnie chodzi. Chodź ja osobiście się obraziłem już na Xperie bo w ciągu 6. miesięcy umarły mi 3 sztuki na tą samą dolegliwość czyt. USB kaput i nic nie idzie zrobić. Aczkolwiek sam Archidroid to custom tak dobry że nie zauważyłem różnicy między nim a Androidem 5.1 na m4 aqua (oczywiście jeśli chodzi o stabilność).