Konsolex

Użytkownik
 • Zawartość

  20
 • androcoin

  98 
 • Bieżący miesiąc

  126
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Otrzymane piwa: 0

O Konsolex

 • Tytuł
  Junior Member

Informacje

 • Model Telefonu
  N82
 1. Wymienią płytę główną. U mnie była dokładnie ta sama historia i tak samo się zakończyła. Na plus dodam, że nie widać żadnych śladów ingerencji we wnętrze tel. (a tego się obawiałem, czytając opinie o Regeneris) oraz fakt bardzo szybkiej naprawy. Zresztą, teraz to już nie Regeneris tylko CTDI :-)
 2. Mam dokładnie to samo. Przy czym u mnie nie pojawiło się to przy próbie aktualizacji, a po restarcie telefonu (zaczął mieć jakieś problemy z messengerem więc postanowiłem zresetować telefon). Po restarcie już nie wstał. Zawiesza się na napisie HTC ONE. Tak samo, jak pozostali - nie potrafię wejść do download mode. Ten sam komunikat. Recovery działa, ale żadnego softu mi nie przywraca. Telefon ostatnio zaliczył mi takiego bootloop'a w grudniu, ale wtedy działał zarówno download mode i recovery. I tym poradnikiem : ... udało mi się go postawić na nogi. Teraz nie działa nic, nawet soft z którego go reanimowałem wtedy - teraz już nie chce się uruchomić. Co ciekawe jak wyłączę aparat i podłącze go do ładowarki dzieje mi się dokładnie to samo co poprzednikom, mignie ikona baterii i momentalnie wchodzi do menu serwisowego (wybór bootloadera, download mode i recovery mode) Probówałem różne RUU z karty i spod windowsa - nic . Przy windowsowych pisze nawet, że bateria poniżej 30% i nie ruszy dalej (co wydaje mi się nieprawdą, bo cały czas telefon jest na ładowarce, ale fakt - nie świeci dioda ładowania, nie mam też jak sprawdzić stanu baterii). Telefon z polskiej dystrybucji PLAY. Czy jest gdzieś może RUU, którym postawię go na nogi, czy pozostaje Regeneris ?
 3. Thx. 2 pytania : 1. Czy ta aktualizacja wykasuje wszystkie dane z telefonu ? I czy da się ją zapodać na 3.35.401.10 ? Miałem wcześniej 3.35.401.32, ale musiałem zrobić formata, bo mi tel. złapał bootloopa. Teraz nie mam żadnej aktualizacji po OTA. 2. Czy po wgraniu tego softu przyszły update do Nougata poleci OTA ?
 4. Będziesz miał duże zdjęcie i podczas wykonywania połączenia i przy połączeniu przychodzącym. Rozumiem, że to wymaga root'a ?
 5. A ja mam podobne pytanie. Czy da się jakoś zwiększyć wyświetlane zdjęcie dzwoniącego ? Czy tylko u mnie i na tym filmie na youtube : ... od 0:20 jest taki efekt, że zdjęcie dzwoniącego jest tak skadrowane, że obcina górę (i dół) ? Za to nad i pod nazwą dzwoniącego jest z dobre 1,5 cm luzu. Da się jakoś ten luz zmniejszyć ? Kolega w M7 ma wgranego customa z sense 7 (Artmod HD) i u niego takie odstępy nie występują - wyświetla mu się całe foto dzwoniącego. Przy wywoływaniu połączenia mam tak samo. Jak jest u Was ?
 6. Czy ten szwajcarski to ten, który ma CDA 1279-6976 Customized CH ?
 7. Spoko. Wiem, że temat flashowania flashtoolem pojawia się na forum jak bumerang. Jest jakiś temat z tutorialem ? Niektórym trzeba wszystko na tacy podać :-)http://forum.android.com.pl/topic/153391-flashowanieinstalowanie-oficjalnegostockowego-romu-za-pomoca-flashtoola/ Thx A z ciekawości - da się tym flashtoolem zrobić downgrade do KK ? I czy sama aplikacja działa na win 8.1 x64 ?
 8. Spoko. Wiem, że temat flashowania flashtoolem pojawia się na forum jak bumerang. Jest jakiś temat z tutorialem ?
 9. A czy posiadając wersję obecną mogę wgrać tą wersje na Szwajcarię czy Anglię ?
 10. Zatem czy jest ktoś może z opcją drugą ? Bo z tego co widzę, wszyscy mają opcję nr1
 11. Wczoraj porównywałem opcje z Z3C. Jest tam trochę inaczej. Czy możecie sprawdzić czy u Was też jest tak : ustawienia - więcej - sieci komórkowe - transmisja danych w roamingu. U mnie w tym miejscu jest tylko włącznik ON/OFF podczas, gdy u kolegi z Z3C są tam dodatkowe opcje : roaming krajowy, roaming zagraniczny, roaming krajowy i zagraniczny. Jak jest u Was ?
 12. Jeśli masz xposed w module Gravitybox jest do ustawienia coś takiego jak roaming krajowy, wtedy nie ma problemu z łączeniem się w zasięgu 4 sieci.Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka Zainstalowałem z ciekawości to Xposed, ale w wersji trial mam tylko 2 opcje i obie nie działają. ("get pro xtensions" i error log")
 13. Witam. Czy ktoś też ma problem z wyskakującym na górnej belce powiadomieniem "Transmisja danych w roamingu brak połączeń" ?. Telefon w Play, zalogowany do Orange. Transmisja istotnie wyłączona (celowo zresztą, mieszkam blisko granicy i loguję się do zagranicznych sieci). Napisałem pw do osoby, która tu na forum opisywała ten problem, ale bez odpowiedzi niestety... Miał ktoś jeszcze taki przypadek ?
 14. @up https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sebster.android.turnsilent&hl=pl
 15. Czyli rozumiem, że bez roota się nie obejdzie. Chyba jednak odpuszczę temat... A co z tym programem zgłaśniającym telefon ?