souacz

Użytkownik
 • Zawartość

  339
 • androcoin

  34 
 • Bieżący miesiąc

  34
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Otrzymane piwa: 37

O souacz

 • Tytuł
  Senior Member
 • Urodziny 06.01.1971

Informacje

 • Model Telefonu
  Galaxy S5 Neo
 • Tablet
  LG G PAD 8.0 LTE
 • Skąd
  Poznań
 • Sieć
  Play
 • Sieć 2
  Orange
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Inne urządzenia
  MXQ PRO Plus
 1. rom

  1. nie - napięcie na USB jest zawsze, gdy zasilacz jest podłączony do boxa, też mnie to wkurza, ustawiłem sobie tryb wyłączania na shutdown zamiast suspend ale nic to nie dało w kwestii dysków. 2. Nie testowałem ale musi to być aplikacja, która ma dostęp do root, musisz go przyznać za pierwszym razem (często jest to ustawieniach aplikacji) bo inaczej apka nie będzie mieć uprawnień do wyłączenia urządzenia.
 2. Spróbuj tak: http://freaktab.com/forum/tv-player-support/rk3188-devices/cs968-cr11s-similar-sticks/9451-question-how-to-pair-android-tv-box-with-android-phone-in-youtube?p=192220#post192220
 3. Nie mam pojęcia, nie robiłem tego.
 4. Powyżej fotka, najważniejsze aby wtyczka miała równą długość wszystkich pin-ów bo są 3 rodzaje na rynku rózniące się długością pierwszego pinu (licząc od obudowy). Kolejność od obudowy do czubka: 1- masa 2 - audio lewy (na moim kablu Y) 3 - audio prawy (na moim W) 4 - video (na moim R)
 5. Zrobiłem próbę na 16.1 bo kupiłem drugiego boxa i taki był zainstalowany. Tak samo jak na 17, żadnej różnicy. Tyle, że 16.1 się co jakiś czas wywala a 17 nie.
 6. Tu niestety muszę Ci odmówić, mam za dużo własnych ustawień i dodatków, zbyt dużo pracy żeby potem wszystko przywrócić. Poza tym 16.1 odpowiada SPMC a na tym próbowałem. Aha, i kiedyś, jak jeszcze miałem kodi 16 to ściągnąłem jakieś sample wav DTS i też szumiały. Inna sprawa, że w moim MXQ na Andku 6.0 jest kupa ustawień dźwieku w samym systemie dot. Dolby etc i tam nie kombinowałem, może by to coś dało. Tylko nie wiem jak to ustawić a nie za bardzo chce mi sie w to bawić bo ja słucham flac-ów z opcją "transkode to AC-3" i pięknie na moim zestawie to brzmi. Tę opcję mam na stałe włączoną bo są filmy (np True HD), których mój amplituner nie dekoduje a ta opcja daje prawidłowy dźwięk przestrzenny.
 7. Sprawdzę i napiszę. Filmy testowe w DTS mam 24 bit 96kHz/48kHz i te mi odtwarza więc pewno masz rację, że nie odtworzy 44kHz EDIT: 2:27 pokazują właściwości pliku i tyle trwa szum. Sprawdziłem też na lapku z Linuxem, też mam szum tylko i też czas OK. Tu z parametrów mojego amplitunera, wygląda, że obsługuje 44.1 tylko nie wiem czy akurat w DTS:
 8. Mam Kodi 17.1 i SPMC 16.6, sprawdzałem na SPMC. U mnie na Kodi AC-3 i DTS działa. A to, że miałem szum może zależeć od amplitunera. Mam starego Philipsa fr994 i boxa MXQ Pro Plus z AML s905x, podłaczone przez wyjście spdif w boxie.
 9. Dupka blada. Z opcją "przekazuj do urządzenia odbiorczego": tylko szum, amplituner pokazuje DTS 6 channels Bez tej opcji: gra ale amplituner pokazuje PCM Z opcją "przekazuj do urządzenia odbiorczego" i "transkoduj do AC-3": szum, amplituner pokazuje AC-3 5.1 Próbowałem RAW i PassThru
 10. wyślij mi sampla takiego pliku, sprawdzę u mnie
 11. Nie pamietam już dokładnie jak jest w Kodi 16 ale wypróbuj SPMC - tam jest więcej ustawień, u mnie udało sie podobny problem opanować, tyle, że ja miałem problem z plikami flac. Musisz właczyć tryb Expert w ustawieniach i kombinować.
 12. rom

  Pewnie gdyby u mnie były problemy - też bym szukał nowego ROM-u. Ale wszystko działa bardzo dobrze więc nie mam motywacji do jakichkolwiek zmian.
 13. rom

  @wdzieg Bo trzeba używać SPMC - u mnie stabilne jak cholera, po to jest - masz Nvidię Shield albo boxa na Amlogic - instaluj SPMC. Zresztą Kodi też mi sie nigdy nie wysypało, tyle, że na kodi 17 w czasie odtwarzania filmów CPU ma 80 *C a przy odtwarzaniu tego samego w SPMC 16.6 temperatura to zazwyczaj 55 *C. Najczęściej przyczyną wysypywania się Kodi i pochodnych są dodatki, pierwsze co zrobiłem po wyjęciu z kartonika to wyczyściłem dane Kodi i wgralem tylko te dodatki, których rzeczywiście używam czyli YT, TV polska, CDA (ramic), radio etc. Do tego zwiększyłem cache SPMC i Kodi do 200MB (przy 2 GB RAM można swobodnie zwiększyć, przy tym ustawieniu bufor max zapełni 600 MB RAM) i obie aplikacje działają bez problemu.
 14. rom

  @WSZ coś chyba masz nie tak z kablem bo ja łączyłem boxa (z podłączonym zasilaczem) z laptopem i nic się nie stało. A po co bawisz się właściwie w zmianę softu? Lepsze jest wrogiem dobrego...
 15. rom

  To jest metoda dla procka s905x czyli takiego jak masz. Ja nie spróbujesz to się nie przekonasz ale na filmie widać, że działa. Ryzyko jednak jest zawsze. Kolega @WSZ od początku nie chciał roota, Showmax nie działa na zrootowanych urządzeniach. Pewno chodzi im o to żeby nie było możliwości nagrywania materiałów.