Fenek

Moderator Globalny
 • Zawartość

  3864
 • androcoin

  804 
 • Bieżący miesiąc

  475
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Otrzymane piwa: 1068

O Fenek

 • Tytuł
  Moderator Globalny
 • Urodziny 19.07.1981

Informacje o profilu

 • Zainteresowania
  Urządzenia mobilne - telefony, tablety, nawigacje, komputery, sprzęt RTV, tunery satelitarne.

Informacje

 • Zawód
  Detalista Konstrukcji Stalowych
 • Model Telefonu
  S7 - G930F GOLD
 • Skąd
  NIEBOCKO
 • Sieć
  Plus
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Firmware
  [7.0] S7 [G930F] - G930FXXU1DQB3
 • Kernel
  Stock
 • Recovery
  Stock

Ostatnie wizyty

2153 wyświetleń profilu
 1. Pytam bo to właśnie taki komunikat mamy jak było coś grzebane w telefonie. Zrobiony root albo wgrany custom rom. TAPATALKNIETO
 2. @max26707 Nie masz przypadkiem roota na telefonie? TAPATALKNIETO
 3. @rzulty A jakie oznaczenie ma ten model? SM-G925?
 4. Najnowszy stockowy rom PLS dla Plusa dla Samsunga Galaxy S7 Edge. S7 EDGE [G935F] - LINK Instrukcja instalacji: 1. Ściągnij i rozpakuj plik firmware. 2. Pobierz Odin v3.12.3. 3. Otwórz Odin v3.12.3. 4. Uruchom telefon w trybie download mode (naciśnij i przytrzymaj przycisk Home + Power + Vol -). 5. Podłącz telefon i czekaj, aż pojawi się niebieski znak w Odinie. 6. Dodaj plik firmware do AP / PDA. a) Dodajemy pliki AP, BL i CP w odpowiednie pola w odinie. b) Plik CSC lub Home_csc dodajemy w odpowiednie pole w Odinie, ale wybieramy tylko jeden z nich. Dodając plik CSC, dane z telefonu zostaną usunięte. Dodając plik home_csc, dane zostaną zachowane. c) Plik pit (to jest opcja do wyboru) czasami trzeba dodać, a czasami nie. Więcej informacji w temacie o Debrandowaniu. 7. Upewnij się, że Re-Partition nie jest zaznaczone. 8. Kliknij przycisk Start, usiądź i poczekaj kilka minut. Do szybszego pobierania Romu polecam programik z tego wątku: LINK Tutaj link do program: SamFirm v0.3.6 - poniżej screen co wpisać: Pytania i odpowiedzi : uważasz że czegoś brakuje w opisie - pisz na PW. uważasz że należy się podziękowanie - użyj przycisku Postaw Piwo . Dzięki Koledze @Pekin poradnik jak wgrać czteroplikowca, więc też dla Niego:
 5. Najnowszy stockowy rom PLS dla sieci Plus dla Samsunga Galaxy S7. S7 [G930F] - LINK Instrukcja instalacji: 1. Ściągnij i rozpakuj plik firmware. 2. Pobierz Odin v3.12.3. 3. Otwórz Odin v3.12.3. 4. Uruchom telefon w trybie download mode (naciśnij i przytrzymaj przycisk Home + Power + Vol -). 5. Podłącz telefon i czekaj, aż pojawi się niebieski znak w Odinie. 6. Dodaj plik firmware do AP / PDA. a) Dodajemy pliki AP, BL i CP w odpowiednie pola w odinie. b) Plik CSC lub Home_csc dodajemy w odpowiednie pole w Odinie, ale wybieramy tylko jeden z nich. Dodając plik CSC, dane z telefonu zostaną usunięte. Dodając plik home_csc, dane zostaną zachowane. c) Plik pit (to jest opcja do wyboru) czasami trzeba dodać, a czasami nie. Więcej informacji w temacie o Debrandowaniu. 7. Upewnij się, że Re-Partition nie jest zaznaczone. 8. Kliknij przycisk Start, usiądź i poczekaj kilka minut. Do szybszego pobierania Romu polecam programik z tego wątku: LINK Tutaj link do program: SamFirm v0.3.6 - poniżej screen co wpisać: Pytania i odpowiedzi : uważasz że czegoś brakuje w opisie - pisz na PW. uważasz że należy się podziękowanie - użyj przycisku Postaw Piwo . Dzięki Koledze @Pekin poradnik jak wgrać czteroplikowca, więc też dla Niego:
 6. @lozowski Jaki model telefonu posiadasz?
 7. @Pajzon Ale nie wgrasz takowego bo XEO jest na model SM-G930F i wgranie tego romu na G930V ucegli telefon. TAPATALKNIETO
 8. @Pajzon Z tego co pamiętam to w USA obowiązują inne częstotliwości i nie dasz rady tego przeprogramować.
 9. @dzik0004 Podaj więcej informacji bo nikt tu nie jest wróżką i nie będzie zgadywał gdzie się chcesz zalogować.
 10. Najnowszy stockowy rom XEO dla Samsunga Galaxy S5 mini. S5 mini [G800F] - LINK Instrukcja instalacji: 1. Ściągnij i rozpakuj plik firmware. 2. Pobierz Odin v3.12.3. 3. Otwórz Odin v3.12.3. 4. Uruchom telefon w trybie download mode (naciśnij i przytrzymaj przycisk Home + Power + Vol -). 5. Podłącz telefon i czekaj, aż pojawi się niebieski znak w Odinie. 6. Dodaj plik firmware do AP / PDA. 7. Upewnij się, że Re-Partition nie jest zaznaczone. 8. Kliknij przycisk Start, usiądź i poczekaj kilka minut. Do szybszego pobierania Romu polecam programik z tego wątku: LINK Tutaj link do program: SamFirm v0.3.6 - poniżej screen co wpisać: Pytania i odpowiedzi : uważasz że czegoś brakuje w opisie - pisz na PW. uważasz że należy się podziękowanie - użyj przycisku Postaw Piwo . Dzięki Koledze @bladeno1 poradnik jak wgrać czteroplikowca, więc też dla Niego:
 11. MM 6.0.1 - PDA [N915FYXXU1DQB2] - [XEO] Najnowszy stockowy rom XEO dla Samsunga Galaxy Note Edge. Note Edge [SM-N915FY] - LINK Instrukcja instalacji: 1.Ściagnij i rozpakuj plik firmware 2.Pobierz Odin v3.12.3 3.Otwórz Odin v3.12.3 4.Uruchom telefon w trybie download mode (naciśnij i przytrzymaj przycisk Home + Power + głośności, przyciski) 5.Podłącz telefon i czekaj, aż pojawi się niebieski znak w Odin 6.Dodaj plik firmware do AP / PDA 7.Upewnij się, że Re-Partition nie jest zaznaczone 8.Kliknij przycisk Start, usiądź i poczekaj kilka minut Do szybszego pobierania Romu polecam programik z tego wątku: LINK Tutaj link do programu: SamFirm v0.3.6 - poniżej screen co wpisać: Pytania i odpowiedzi : uważasz że czegoś brakuje w opisie - pisz na PW. uważasz że należy się podziękowanie - użyj przycisku Postaw Piwo .
 12. @adaskolo Spróbuj może jakiegoś nowszego Odina. najnowszy to 3.12.5.
 13. Wg mnie to fizycznie nie możliwe. Nie ma jakiejś ciągłości w rysach itp. Nikt Ci tego telefonu nie zrucił przez noc i nie odłożył spowrotem?
 14. @Szymon035 Śledź YT tam co jakiś czas pojawiają się nowe sposoby bo Google skutecznie blokuje te które się pojawiają.