DDragon

Użytkownik
 • Zawartość

  151
 • androcoin

  11 
 • Bieżący miesiąc

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Otrzymane piwa: 16

O DDragon

 • Tytuł
  Member

Informacje

 • Model Telefonu
  One+ 3T
 • Płeć
  Nie ustawione
 1. Ja mam tak że pomimo odcisku to od czasu do czasu prosi o hasło z dopiskiem że to dodatkowe zabezpieczenie. Nieczęsto się to zdarza i mi to nie przeszkadza a przynajmniej hasła nie zapomnę @Sagitarius jeżeli chodzi o każdorazowe hasło to jak próbujesz odblokować? Jeżeli przyciskiem z prawej strony obudowy to zawsze pokaże Ci "podaj hasło". Jeżeli na WYŁĄCZONYM ekranie przyłożysz palec do skanera to od razu powinien się odblokować bez chęci hasła.
 2. Czy jest możliwość usunięcia aplikacji całkowicie nam niepotrzebnych ze stocka 4.0.2? Mam roota ale aplikacje do usuwania systemowych nie dają rady typu swiftkey - odinstalowane i od razu przywrócone przez system.
 3. Na razie pobierając update czy cały obraz pobierasz coś innego dla 3 i coś innego dla 3T
 4. Niestety nie. Inne bebechy.
 5. Chodzi Ci o ten ekran zawsze po lewej stronie ostatni? Czy nie chodzi Ci przypadkiem o shelf? Musiałbyś to wyłączyć w opcjach żeby tego nie było - mi też to nie odpowiada. Jeżeli chcesz to wyłączyć to włącz oryginalny luncher na moment - na pulpicie przytrzymaj na pustym miejscu aż pokaże Ci się "Dostosuj" i tam wyłączasz "Shelf"
 6. @wielkibogdan tak z ciekawości co Ci szkodzi odblokować bootloader? przecież później możesz go zablokować i nic się nie stanie.
 7. ja zaktualizowałem do 7 i mam normalnie napis dash także coś jest na rzeczy z kablem, gniazdem w fonie lub z błędną aktualizacją u Ciebie. W jaki sposób robiłeś aktualizację? Ja przez VPN - sam mi ściągnął a teraz jest u niektórych nawet na pl dostępna - brak zabawy z VPN. Spróbuj wrócić do 6, jak to nie pomoże to raczej zostaje opcja z uszkodzonym czymś - kabel--wejście USB - i albo sprawdzisz inny kabel obsługujący dash albo spróbujesz reklamować.
 8. A może jednak odpowiesz na moje pytania? 1 - czy działa Ci ładowanie dash przy oryginalnych akcesoriach i ładowarce 2 - czy masz custom rooma czy oryginał na fonie 3 - na jakich systemach windows działasz? czy są to te same instalacyjne płyty/wydania/mody? 4 - spróbuj u kumpla podłączyć na chwilę żeby sprawdzić - tak tylko - gdziekolwiek indziej niż na wcześniejszych 2 kompach. 5 - czy inny telefon ma takie same problemy?
 9. Mi to może wyglądać na uszkodzony kabel - wtyk jeden bądź drugi lub zagnieciony w którymś miejscu sam kabel (ładuje Ci telefon poprawnie na oryginalnych akcesoriach? - na oryginalnych powinieneś mieć ładowanie dash) - lub uszkodzone wejście USB w telefonie skoro na dwóch różnych kompach ten sam błąd. Spróbuj podłączyć do innego portu w kompach. Podaj jeszcze na jakich systemach na kompach działasz - który windows.
 10. Czy wie ktoś jak włączyć pokazywanie procent baterii koło samej ikonki? Na OOS 3. ileśtam miałem to w opcjach baterii, a na 4.0.2 tego nie widzę.
 11. Ja telefon zamówiłem w piątek tydzień temu a we wtorek już był u mnie więc nieźle. Z oficjalnego źródła
 12. na wszelkich testach radzą że jakbyś chciał przechodzić z OP3 na T tylko dla szybkości i baterii to nie jest warte tej kasy chyba że sprzedajesz w miarę dobrze ale i tak musisz sporo dopłacić.
 13. Co do samego roota to nie jest tak do końca jak w OP3, są różnice które - jak się tego nie zrobi - powodują bootloopa na OP3T - tak piszą na XDA. Mianowicie zaraz po wgraniu TWRP trzeba wgrać albo supersu albo fix specjalny inaczej bootloop będzie i to trzeba wgrać przed wyjściem pierwszym z TWRP.
 14. Można wgrać blokadę reklam
 15. Mi to całkowicie nie przeszkadza, wręcz przeciwnie ;-) tylko tak chciałem się upewnić że wszystko jest ok.