trane_ one

Użytkownik
 • Zawartość

  327
 • androcoin

  16 
 • Bieżący miesiąc

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Otrzymane piwa: 52

O trane_ one

 • Tytuł
  Senior Member
 • Urodziny 14.10.1989

Informacje

 • Model Telefonu
  Asus zenfone 5 t00j
 • Skąd
  Kraków
 • Płeć
  Nie ustawione
 • Firmware
  Stock
 • Kernel
  Stock
 1. Hmm.... powiedz mi jaki masz system operacyjny. Wysłałem ci na priv link żebyś pobrał wszystkie pliki na nowo i zainstalował adb i sterowniki ASUS USB DRIVERS. Usuń wszystko wcześniej z pomocą programu revo uninstaller (usuwa wszystkie pliki pozostawione przez program).
 2. rom

  Służę pomocą w ewentualnych problemach przy wgrywaniu. Trochę się nakombinowałem ale dałem rady ale na wszechwiedzy na xda dasz radę.
 3. rom

  Sprawdzę i ci powiem czy działa ;). Edit: Czyli slot drugi działa w Resurrection Remix po szybkim teście. Zdjęcia w spojlerach.
 4. rom

  @jaczylibodzio wrzucałem ten rom ale osobiście wróciłem do Resurrection Remix. Napewno jest duża poprawa jeżeli chodzi o działanie na baterii jeżeli się wgra kernel od borets24. Nie wiem jak z dual sim bo korzystam tylko z jednej karty ale tego co obserwuję to ciągle to poprawiają.
 5. Appka do odblokowania bootloader'a nie działa. Po pierwsze w ustawieniach wejdź w informacje o telefonie i naciskaj numer kompilacji do czasu pojawienia się komunikatu "wystarczy, już jesteś programistą" cofnij się i wejdź w opcje programistyczne i zjadź opcję debugowanie. Zaznacz ją i gdy wyskoczy komunikat związany z debugowaniem i numerem komputera zaakceptuj i powinno ruszyć. Polecam od razu zaintalować TWRP i jakiś custom ;).
 6. Pewnie reklama z mx-payer'a.
 7. Przez adb możesz zaktualizować ja tak zrobiłem bo mi aktualizacja nie wyskakiwała z bety 6.0 do nowszego oprogramowania. Wszystkie info wysłałem ci na priv dzisiaj instalowałem i wszystko zadziałało.
 8. @@Kris Kross Chyba nie ten dział bo z podpisu tapatalk wnioskuję że masz zenfone 2 laser. Druga sprawa mam zainstalowaną tą beta paczkę i muszę powiedzieć że stabilnie się zachowuje. Pakiety danych, wifi jest, gps jest ok. W kreatorze audio został dodany equalizer, lepsze zarządzanie pamięcią ram. Bateria hmm... korzystam z internetu nie non stop, dzwonienie itp mi wystarczyła na około 2 dni.
 9. Wejdź do aplikacji SMS/MMS później rozwiń menu (te trzy kropki u góry koło lupy) ustawienia i później powiadomienia i tam jest wibracja. Nie wiem od czego to zależy ale w każdym smartphon'e z androidem jaki miałem aplikacja SMS miała osobne ustawienia wibracji.
 10. którą wersję romu? bo wszystkie mi wywala. Edit: Spróbuję się podratować xFSTK...
 11. A ja soft brick'a łapnem przez aktualizacje z aplikacji xD. Ehhh... no to naprawiamy za pomocą ADB. I uj d...a kamieni kupa droidboot padł adb ładuje do 54% WTF? Da się jeszcze coś zrobić?
 12. @@kikan Lata po necie tabelka ale to nie oficjalna .
 13. Trzeba poczekać na CM'kę w wersji stable .
 14. Spróbuj tą paczkę ściągnąć wrzucić na kartę pamięci i sprawdź czy ci wykryje aktualizację http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/ZenFone/A500CG/UL-ASUS_T00F-WW-5.3.3.3-user.zip
 15. I może by się tak nie grzał mając taki zakres taktowania . Edit: Jest nowa paczka kernela do kompilacji w source code na stronie asusa.