andi14

Użytkownik
 • Zawartość

  275
 • androcoin

  140 
 • Bieżący miesiąc

  72
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Otrzymane piwa: 11

O andi14

 • Tytuł
  Senior Member

Informacje

 • Zawód
  elektromonter
 • Model Telefonu
  Honor 8
 • Skąd
  Wolne Miasto
 • Sieć
  Virgin Mobile
 • Płeć
  Mężczyzna
 1. @paloc89 czy masz/łeś w codziennym użytkowaniu Honor 8 z tym naklejonym kolorowym szkłem ? Używałem przez trzy miesiące ( sąsiad też ma naklejone ) i telefonik nie jednokrotnie ; zamieszał ; się w kieszeni z kluczami , a glebę zaliczył dwukrotnie . Żadnych Twoich przewidywań kruchości szkła nie było .
 2. U mnie nie nachodzi jest dobrze spasowane z ekranem. @zdzich44 masz 100% racji.
 3. Właśnie mam takie szkiełko czarne założone na białym Honor 8 i potwierdzam że szkło jest bardzo dokładnie dopasowane do telefonu , a i wygląda fajnie tak bynajmniej usłyszałem od kilku osób .
 4. @zdzich44 masz takie szkiełko ? https://flosmall.com/products/huawei-honor-8-flos-tempered-glass-screen-protector?variant=24666049478 pytam ponieważ z Twoich zdjęć tak mi się wydaje , a na aukcji którą podałeś jest chyba inne..
 5. Z ciekawości Was dopytam czy w ustawieniach wyświetlacza Temperatura Barw były takie same ustawienia?
 6. Kicha że ma Android 6.0.1 .
 7. Mam ten pierwszy wskazany przez Ciebie i jeżeli wyświetlacz jest bez ; szkła ochronnego ; to rant futerału wystaje ponad ekran. Po naklejeniu szkła jest równiutko .
 8. U siebie też zauważyłem że moc sygnału po aktualizacji pokazuje większą . Przed aktualizacją dwie /trzy kreski teraz pełny zasięg wskazuje , dodam że wcześniej jak i obecnie nie miałem problemów z jakością przeprowadzanych rozmów . dodana zawartość Przed chwilą sprawdzałem u siebie trzykrotnie zmieniając godzinę i za każdym razem działało bez problemu.
 9. Na pewno będą poprawki , ulepszenia bo wiadomo że najlepiej dopracować system gdy jest już na wielu telefonach używany. Teraz jesteśmy jakąś wybraną grupą ? (oczywiście nie chodzi mi o beta testerów )
 10. Ok , dziwi mnie jednak te ; obejście ; i zastanawiam się czy jest to finalna wersja dla Honor 8..
 11. Jak to jest dokładnie z tą aktualizacją , w aktualizatorze nic mi nie znajduje , po wejściu w HICare i pierwsi użytkownicy aktualizacji syste.. pokazuje wersje B360 . Jest to finalna wersja? . Druga sprawa jak ją pobrać bo jakoś nie mogę skumać..
 12. Ja w żadnym wypadku bym nie ryzykował zakup u takiego Sprzedawcy , ale to moja ocena .
 13. Jezeli otrzymasz dowód zakupu z vat 23% , a nie vat marża to znaczy że telefon nie jest z drugiej ręki i będzie gwarancja.
 14. Na olx-sie zobacz mam na swoim białasie założone czarne i fajnie wygląda..
 15. Sprzedam sprowadzone z Chin wraz z telefonem Honor 8 szkło na wyświetlacz . Ofertę wystawiłem również na portalu O.. i tam są zdjęcia oferowanego produktu. Więcej informacji o ofercie podam poprzez wiadomości które proszę pisać na priw. Możliwość sprzedaży pojedynczych sztuk. https://www.olx.pl/oferta/super-szklo-na-honor-8-CID99-IDj4JOD.html