Pugalos

Użytkownik
 • Zawartość

  17
 • androcoin

 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Otrzymane piwa: 1

O Pugalos

 • Tytuł
  Junior Member

Informacje

 • Model Telefonu
  LG P500
 1. Mam rozwiązane wszystkie zadania 718 pkt i 401 miejsce.Od kilku dni brak nowych zadań a ja spadam w rankingu.
 2. Dzięki tego szukałem,a miałem doładowanko strzelić. Ja Huweia wziąłem dla córki do zabawy i w sumie żeby porównać z moim LG P500 i jest duża równica we wszystkim na korzyść LG ,wykonanie ,działanie ,szybkość ,wygoda obsługi w sumie jak go Huweia wyceniło Play na 400zł to cóż oczekiwać. 2 tygodnie pobawić się można.
 3. OMG jest to trochę za głęboko schowana ta opcja w instrukcji również nic o tym nie ma dlatego tyle szukania Wielkie dzięki Mlody
 4. Ja mam trochę "czepiające" pytanie,bo miałem nokie 6300 i w garażu ręce w smarze i jak dzwonił telefon to paznokciem butoon odebrania wciskałem i ok,a w dotykowym brudnym w smarze paluchem po ekranie trzeba przejechać? Tak ogólnie to chcę spytać czy jest możliwość ustawienia odbierania którymś z tych 4 przycisków na dole LGka.
 5. Mam pytanie ,bo u mnie po wybierasz kontakt, wciskasz menu->opcje i w opcjach nic takiego jak przypisz dźwięk czy coś w tym rodzaju nie ma są tylko edycje usuń edytuj,zadzwoń i nic poza tym. Miałem 2.2.2 teraz mam 2.3.3 i też nie wiem jak dodać dźwięk do kontaktu. Niech ktoś podpowie jak to zrobić jak brak tej opcji w opcjach
 6. Już mam mojego LG p500 po naprawie gwarancyjnej. Oddany do serwisu w Lublinie 4.08 i wysłany do serwisu w Mławie dzisiaj 17.08 mam go w domu wymieniona płyta główna i soft 2.3.3 na pokładzie.
 7. Ja nie pomogę ,ale dopiszę że miałem 2.2.2 i LG suite widział fona i było połączenie z kompem bez problemu, a po aktualizacji do 2.3 w żaden sposób nie mogłem nawiązać połączenia czyli coś nie tak jest z tym 2.3 skoro dużo problemów jest. Po cofnięciu do 2.2.2 połączenie z kompem znowu bez problemu.
 8. Mam pytanko ,bo muszę chyba oddać fona do serwisu. Wziąłem go z Playa i czy dać go do salonu czy samemu bezpośrednio do Mławy wysyłać ? i jeżeli samemu to czy opisywać im problem czy tylko telefon z papierami i żadnych opisów problemu. A może są jakieś serwisy w Lublinie które się zajmują serwisem LG ?
 9. Dołączę się do tematu i zadam pytanko gdyż na moim LG wyświetla się tylko logo początkowe LG i tyle. A zrobiło się tak po wgraniu recovery i wpisaniu w konsoli linijek i po reboocie właśnie tylko logo LG mam. Hard reset nie działa łądowarka nie ładuje i KDZ też nie widzi. I tu pytanie czy coś się da zrobić jeszcze poza serwisem? I do elmoxa pytanie czy telefon oddałeś do serwisu czy może cudownie ożył?