K9G

Super Members
 • Zawartość

  1730
 • androcoin

  126 
 • Bieżący miesiąc

  65
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Otrzymane piwa: 427

O K9G

 • Tytuł
  super members

Informacje

 • Model Telefonu
  Nexus 5X
 • Skąd
  Miasto Królewskie
 • Sieć
  Inne
 • Płeć
  Nie ustawione

Ostatnie wizyty

423 wyświetleń profilu
 1. @krzysiekx27 ustawienia/więcej/sieci komórkowe i włącz roaming danych.
 2. @Kr!stov Trzeba odblokować telefon, wgrać system i zablokować. Wtedy nie ma śladu. Wszystko możesz zrobić przez NRT.
 3. @Kr!stov Pierwsze co na serwisie wgrają Ci soft i odeślą telefon z powrotem. Zrób to sam, żeby czasu nie tracić, bo albo to problem software, albo hardware. Od razu będziesz wiedział co jest na rzeczy.
 4. @skiper Ja też mam ten uchwyt i jest bardzo dobry. Bez problemu wchodzi do niego nawet 6P w diztronicu. Siedzi jak skała i prędzej odpadnie uchwyt z telefonem od szyby niż telefon. Tylko 1 ręką go używam i nie mam problemu.
 5. Jak chcesz kupić i pomacać coś dobrego u nas w sklepach jak w pl nie ma w ogóle dystrybucji? Tylko internet bez macania Ci zostaje jak na razie.
 6. Coś mnie google ostatnio denerwuje strasznie. Taką fuszerkę odwalają, że dramat. Nagle pojawił mi się problem na 7.0 z bt, który samoczynnie się włącza. Nie miałem tego problemu wcześniej. Od 3 dni doszły restarty. Średnio raz dziennie mi się przytrafia i oczywiście rano jak ma mi dzwonić budzik. Jakiś wielki drain też się pojawił i mi zjadło 30% przez noc. Nic nie flaszowałem ostatnio i jestem na stocku. Nie mam przez kilka dni czasu na postawienie systemu na nowo, więc muszę się bujać z niestabilnym telefonem :/ Na 7.1 też jakieś chece się wyprawiają u niektórych. Będzie trzeba zrobić downgrade do 6.0.1, bo muszę mieć stabilny telefon. Wspaniały Nougat. Brawo google
 7. @jefrrey Przecież masz napisane, że szkło.
 8. Zakupiony. Bardzo fajny i wielkie smoki wchodzą bez problemu Tam to wejdzie pewnie z 6,2". Tego właśnie szukałem.
 9. A od kiedy masz ten problem? Wcześniej było ok? Masz ten telefon dłużej czy kupiłeś od kogoś?
 10. @Dzylekx123 Ja kilka razy używałem, ale stwierdzam, że na urządzeniach mniejszych niż 7,8 cali to jest słaba opcja. Niby ekran podzielony na pół, ale po centymetrze na każdej połówce zajmuje pasek informujący jaka aplikacja jest otwarta. Za małe są telefony na tą funkcję. Np. Jak mam whatsup'a na pełnym to mam 15 linijek wiadomości, jak otwieram na multi to 5. Jak nokia 3310
 11. A przed założeniem szkła miałeś takie problemy?
 12. A nie masz przypadkiem folii lub szkła bez wycięcia na czujnik?