Nowy konkurs! Mamy do rozdania cztery (4) flagowe smartfony!

>>> KLIKNIJ TUTAJ <<<

KunDun

Przyjaciel
 • Zawartość

  2032
 • androcoin

  16 
 • Bieżący miesiąc

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Otrzymane piwa: 402

O KunDun

 • Tytuł
  Przyjaciel

Informacje

 • Model Telefonu
  LG Nexus 5X
 • Skąd
  Kraków
 • Sieć
  Orange
 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Yanosik raczej nie powodował restartów, problemem było samoczynne włączanie BT a to tylko przy włączonej opcji wykrywania Yanosik Connect. Niemniej jednak spróbować warto.
 2. Reflash fabrycznego ROMu (instrukcje znajdziesz na forum) a jeśli problem nie ustąpi - reklamacja.
 3. @Araa Nie pomaga. Wypisałem się ze wszystkich for w TT, a zarówno w aplikacji jak i na stronie Tapatalka (gdzie jak się okazuje też można content przeglądać) powiadomienia od "qlimazza" wciąż się pojawiały. Tak jakby ktoś zahardcode'wał mi subskrypcję tego usera na amen, że tak się wyrażę W końcu uznałem, że Tapatalk ID nie jest mi do szczęścia potrzebne (przy subskrypcji jedynie ACP i XDA można przeżyć indywidualne logowanie się po instalacji apki), zamknąłem konto i problem ustąpił.
 4. @piskorfa @Araa Okazuje się, że problem tkwił w moim zarejestrowanym Tapatalk ID i nawet przeinstalowanie aplikacji nie pomogło. Doszedłem do wniosku, że nie jest mi ono potrzebne do niczego (na odpowiednie fora loguje się i tak adekwatnymi loginami) więc, używam TT bez logowania na ich natywne konto - i jest OK. Nie wiem skąd te "artefakty", ale wina ewidentnie po stronie apki a nie forum, więc temat do zamknięcia.
 5. @piskorfa No tak, nie pomyślałem, że to może u mnie Tapatalk robi psikusy. Poczyszczę dane i zobaczę czy to w czymś pomogło - tak czy inaczej nie jest to odpowiednie miejsce na tę dyskusję, jeśli problem leży po mojej stronie.
 6. Trudno było mi zrozumiale ująć problem w tytule wątku więc postaram się szybko wyjaśnić w czym problem (?). Zaznaczam, że nie jestem pewien czy to dobre miejsce na taki temat, ale nie znalazłem tematu poświęconego integracji forum ACP z Tapatalkiem (proszę o przekierowanie, jeśli takowy wątek istnieje). Rozumiem też, że biorąc pod uwagę liczbę ostatnich zmian, Tapatalk może nie być wysoko na Waszej liściej priorytetów, jednak być może ktoś znajdzie chwilę, żeby przyjrzeć się sprawie. Krótka piłka: chodzi mi o konto, z którego postowane są wątki na portalu i w dziale News. Zgodnie z załączonym screenem postowane są przez użytkownika 'qlimazz'. Oprócz tego, na liście powiadomień pojawia się również konto Android.com.pl (to samo, które znajdziemy w desktopowej wersji forum) z związku z czym każdy news jest zdublowany. Co więcej, o ile z powiadomień z konta Android.com.pl można się wypisać, o tyle tych zamieszczanych przez użytkownika qlimazz nie sposób się pozbyć. Czy to jest spodziewane zachowanie, czy coś jest nie tak?
 7. @up Sam wstanie, nie musisz nic robić Wysłane z mojego Pixel przy użyciu Tapatalka
 8. @up No to w czym problem? Po to masz Nexa, żeby mieć aktualnego Androida Jak coś się stanie, to reklamujesz i po problemie. Wysłane z mojego Pixel przy użyciu Tapatalka
 9. @up A masz jeszcze gwarancję producenta? Wysłane z mojego Pixel przy użyciu Tapatalka
 10. zamknięty

  Pytanie w temacie - jeśli ten niefart przytrafi nam się podczas gdy mamy odblokowany BL, to rozumiem, że jesteśmy ugotowani, nie ma opcji go zablokować w tym stanie? Wysłane z mojego Pixel przy użyciu Tapatalka
 11. Mam pytanko - da się tak skonfigurować Powiadomienia, żebym dostawał notyfikację za każdym razem, gdy ktoś napisze (odpowiedź do istniejącego lub nowy temat) w dziale telefonu (tzn. tak naprawdę w 4 subwątkach - Dyskusja ogólna, Pomoc techniczna...)? Mam zasubskrybowane wszystkie 4 subdziały i włączone powiadomienia, ale nie dostaje notyfikacji o odpowiedziach w istniejących tematach. Chyba, że musiałbym subskrybować każdy wątek, żeby dostawać z niego info, ale to raczej średnio wygodne.
 12. @icemac Niestety to nie kwestia poprawki - po prostu Pixel Launcher musi być aplikacją systemową, żeby to działało poprawnie, a tego bez roota nie da się zrobić. Nie sądzę, żeby Google to "naprawiało" bo dla nich to nie bug - tam gdzie PL jest preinstalowany jest wszystko OK. Szkoda, niby drobnostka a mi to strasznie przeszkadza :/ Czy poza gestami czytnika linii papilarnych są jeszcze jakieś nowości?
 13. @icemac Byłby idealny, gdyby bez roota dało się ogarnąć Google Now przez swipe'nięcie w lewo - wciąż się nie da, prawda?
 14. kernel

  Pytanko o aplikację EX Kernel Manager - jest ona (legalnie) dostępna jedynie w GP? Pytam, bo być może developer przyjął taki model, jak np. Better Battery Stats, gdzie apkę można było za free ściągnąć z XDA a kupno na GP było tylko formą dotacji developera.
 15. rom

  @Ichi Wysoka jakość =/= Oryginalna jakość. Zrozumiałem, że oczekujesz, że będziesz miał oryginalną jakość bez zapełniania dysku, a taki bajer mają tylko nabywcy Pixela. Ja trzymam w oryginalnej, tzn. tak jak zostały zrobione. Wtedy zajmują one normalnie miejsce na Dysku Google. Ustawienie wysokiej jakości (bezpowrotnie kompresuje zdjęcia do niższej rozdzielczości niż oryginalna) powoduje, że nie zajmują tego miejsca. Tak to działa na stocku i tak działa na PixelROM. Wszystko jest jak być powinno.