KunDun

Przyjaciel
 • Zawartość

  2045
 • androcoin

  45 
 • Bieżący miesiąc

  44
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Otrzymane piwa: 407

O KunDun

 • Tytuł
  Przyjaciel

Informacje

 • Model Telefonu
  LG Nexus 5X
 • Skąd
  Kraków
 • Sieć
  Orange
 • Płeć
  Mężczyzna
 1. @sgsauser Hmm, z pewnością nie mam 1-2 sekundowych opóźnień. Raczej poniżej sekundy, rzadko zauważalne.
 2. rom

  Wersja 7.1 (bazowana na DP2 7.1.2) właśnie opublikowana.
 3. Nie znam takiej aplikacji, ale zasadnicze pytanie - masz takie lagi na 5X?
 4. @rakers Pierwsza część posta kolegi to prawda (http://www.androidpolice.com/2017/03/20/pixel-c-gets-pixel-launcher-pixel-style-nav-buttons-7-1-2-beta-2/) ale druga to już myślenie życzeniowe. Pixel C dostał Pixel Launcher w DP2, my też już mamy DP2 a PL jak nie było tak nie ma. I sądzę, że drogą oficjalną nigdy nie będzie.
 5. @mariobross17 Problem z hardware'em imprinta powoduje jego zniknięcie w opcjach, jak najbardziej - spotkałem się z kilkoma takimi przypadkami na Reddit. Czasem pomagało tam przetarcie czytnika jakimś alkoholem, żeby go wyczyścić z tłuszczu itp. Możesz spróbować - jak nie pomoże to zwrotka do serwisu.
 6. @Taran20 @Kr!stov Ho ho, moment Panowie. Wgrywanie >oryginalnego< softu, legalną drogą (nieodblokowany bootloader) nie narusza w żaden sposób warunków gwarancji, z tego co mi wiadomo.
 7. @Dixon118 https://dl.google.com/android/repository/tools_r25.2.3-windows.zip - instalujesz same toolsy. potem w katalogu gdzie zainstalowałeś masz android.bat - odpala Ci menegera pakietów i instalujesz to co Ci potrzebne (Google USB Driver, z Extras i bodajże Android SDK Tools i Platform Tools z Tools).
 8. @Dixon118 https://developer.android.com/studio/index.html
 9. rom

  Wipe data, cache, system i wtedy flash na czysto.
 10. rom

  @bysiekM8 Tak, mam to samo. Tymczasowy fix jaki działa u mnie to odświeżenie parę razy przez przytrzymanie Home, a następnie kilkukrotne odświeżenie ekranu po lewej. Z którymś razem wchodzi i utrzymuje się przez jakiś czas.
 11. @ksiezyc Jak słusznie zauważył @bxx3 wrzucasz recovery przeznaczone dla innego urządzenia.
 12. @krzysiekx27 Robisz od czasu do czasu reboot telefonu? U mnie po kilkunastu dniach bez rebootu coś zasysa baterię bardziej niż zwykle (nigdy nie miałem czasu ani ochoty na "śledztwo"). Reboot zawsze przywraca wszystko do normy. Na pewno nie zgodziłbym się ze stwierdzeniem, że to normalne zachowanie baterii.
 13. rom

  @up Nie mam takich objawów, a też jestem na najnowszej wersji. Pewnie pomogłoby jakbyś zrobił czysty flash.
 14. Yanosik raczej nie powodował restartów, problemem było samoczynne włączanie BT a to tylko przy włączonej opcji wykrywania Yanosik Connect. Niemniej jednak spróbować warto.
 15. Reflash fabrycznego ROMu (instrukcje znajdziesz na forum) a jeśli problem nie ustąpi - reklamacja.