magsp

Użytkownik
 • Zawartość

  189
 • androcoin

 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Otrzymane piwa: 7

O magsp

 • Tytuł
  Senior Member

Informacje

 • Model Telefonu
  Sony Xperia XZ
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Firmware
  Android 7.0
 1. Ze sklepu Komputronik, jest szybka ładowarka w zestawie. Pierwsze 85% ładuje w 80 minut, potem zwalnia....
 2. Wystarczy zrobić aktualizacje, nic się nie traci ;-) Tak, 236 działa płynniej od 216 i pobiera mniej energii.
 3. Również nie mam tego problemu
 4. U mnie na 5.1.1 bateria zachowuje się najlepiej ze wszystkich wersji. Na 5.0.2 była masakra ze wszystkim, ale teraz zostało to poprawione. Mam wersje dla Czech. Oczywiście jest PL.
 5. Korzyści ogromne, szybciej działa, można przenosić aplikacje na kartę pamięci i sporo kosmetycznych usprawnień na plus...
 6. Mi na 5.0.2 bateria leciała błyskawicznie a na 5.1.1 trzyma lepiej niż na 4.4.4. Z1
 7. Na Lolipop 5.0.2 jak na 5.1.1 GPS u mnie działa bdb, sygnał wyszukuje prawie natychmiast.
 8. Xperia ze sklepu kupiona dwa lata temu miała na pudełku PL, CZ, SL. Na CE1 5.0.2 (problematyczna wersja) z root, zrobiłem wipe cache i update do CZ 5.1.1 prerooted plus ponowne wgranie dualrecovery i SuperSU. Wszystkie 120 moich aplikacji i ustawień zostało a system chodzi rewelacyjne, dużo szybciej i nie ma żadnych opisanych tu usterek. Bateria działa dwa razy dłużej niż na 5.0.2. Sieć Play.
 9. 2000 sms, chyba nawet silny komp by się zmęczył... :-)
 10. Ja też mam lepsze kolory na wyświetlaczu ;-) coś tu na pewno zmieniono i to pozytywnie
 11. Doświadczenia po 36 godzinach działania i męczenia różnymi zadaniami 5.1.1. Robiłem update bez pełnego wipe (tylko cache): System działa cały czas rewelacyjnie szybko. Nie ma już błędu wycieku pamięci. Bateria w miarę wolno schodzi. Aparat i aplikacje uruchamiają się z prędkością jak nigdy dotąd. Ogólnie, dla mnie to najlepsza wersja Androida jaka była / jest na Xperie Z1
 12. Dużo drobnych kosmetycznych zmian. Bateria znacznie lepiej działa i jak narazie świetnie system zarządza pamięcią. Z1 przyspieszył i nie ma spowolnienień. Mało a jednocześnie tak dużo.
 13. Zainstalowałem pre rooted wersję Czeską. Nie było pełnego roota. Był połowiczny. Trzeba było jeszcze raz zainstalować dual recovery wraz z SU i potem zipa z SU i jest już pełen root. System 5.1.1 jak narazie hula błyskawicznie.
 14. W końcu mieli poprawić wycieki pamięci. Moja najgorsza bolączka na Z1 od czasu aktualizacji do 5.0.2 Używać normalnie się nie da...!
 15. Dziś dostała dopiero Z3c...