• Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android
kakalko4

[CWM] v6.0.3.0 ClockworkMod Recovery

2 posty w tym temacie

W końcu, po latach czekania, użytkownik ze slatedroid ( jolocotroco) zrobił cwm recovery na nasze tablety :D

With CWM you have a standard android device.

Make a nandroid backup, rom themes, settings, patches, gapps ... everything CWM zips that easily found in the android community.

This does not modify or flashes bootloader (u-boot) anymore, there is no danger of brick.

The default recovery is of no use, so we nand flash cwm in the partition 'recovery'. This does not have any negative effect, the bootloader, gives preference to utscript on sd-card. We can flash any rom, utscript, midrecovery, be possible to return to the original state.

Instructions for Mid-CWM-flasher:

-unzip in the external sd and flash with POWER+MENU.

-Opcional, edit ROM.inf file for personalize size of partitions. If your partitions are correct no need to repartition delete the zImage.debug.

-When the flashing finishes, IMPORTANT! utscript has priority to start with POWER+MENU, delete files from the SD and copy the new rom.zip (rom.zip only for cwm).

-CWM-recovery start with POWER+MENU and happy flashing zips

Download recovery-> Mid-CWM-flasher.zip

Oryginalny temat na slatedroid-> [RECOVERY][CWM] v6.0.3.0 - SlateDroid.com

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak to uruchomić? Działa zatwierdzanie na trzyprzyciskowcu?

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.