• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
  • 0
oched99

Jak ustawić zapisywanie aplikacji na karcie pamięci

Pytanie

Jak w temacie, skończyła mi się już pamięć tel, jak ustawić by aplikacje instalowały się na karcie pamięci ??

i drugie, jak usunąć wiele kontaktów naraz ?? tata pierwszy miał ten tel i teraz mam 198 jego kontaktów zapisanych wiec usuwać każdy osobno trochę jest zryte

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

25 odpowiedzi na to pytanie

• 0
Jak w temacie, skończyła mi się już pamięć tel, jak ustawić by aplikacje instalowały się na karcie pamięci ??

Nie da się, możesz jedynie przenieść niektóre aplikacje na kartę pamięci (jeśli telefon ma Androida 2.2). Robisz to w Ustawienia => Aplikacje => Zarządzaj aplikacjami. Można przenieść tylko te aplikacje, które wspierają przenoszenie na kartę pamięci.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

a czy motorola flipout ma taka opcje ?? pierwszy raz mam styczność z androidem a tym bardziej motorola

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Napisano (edytowane)

ale na flipouta nie ma jeszcze froyo (androida 2.2) z tego co sie orientuje, chyba ze jest ale ja dopiero 2 tydzien na androidzie siedze wiec jeszcze nie zbyt ogarniam, a samo zapisywanie na karcie by bylo przydatne :)

wlasnie patrzylem do menu aplikacji i niestety ani jednej aplikacji nie da sie przeniesc, bo nie ma takiej opcji nigdzie:/

znalazlem na xda wątek w którym walczą z zapisywaniem aplikacji na karcie sd

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=769803

nie sprawdze tego ale chyba sie udalo!!!

You use App2Card.apk at below for app2sd without flash:

http://www.tinhte.vn/thay-doi-nang-cap-firmware-280/app2card-2-7-3-3dec-cai-dat-ung-dung-len-nho-phan-vung-456586/

Requires: just a rooted phone

Steps:

- install app

- click Menu / Partition button then use slide bars to create ext2 for your sd card if it hasn't been splited yet

- click Install App2card button

- phone will be rebooted and you just taste app on sd after then

Note: above page has further instruction but it is vietnamese, you must use google translate to get it. This app runs perfectly on my Milestone.

Edytowane przez javman
dodanie nowej informacji

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Dokladnie, root i apps2sd wystarczy, pogrzebcie na forum.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Napisano (edytowane)

Witam. Udało mi się z rootować motkę, ale nie mogę zainstalować aplikacji App2card wyskakuje komunikat "wystąpił problem podczas parsowania pakietu". Pomocy o co chodzi?

Edytowane przez DanPlut

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

a ja nie wiem jak to sciagnac te app2card, znaczy sie jakas nowa wersje

---------- Post dołączono o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

program mam ale dalej nie moge ustawic ani skopiowac aplikacji na karte

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

app2sd ma opcje managera applikacji włączając aplikacje systemowe.

próbuje nim wywalić mapy google ale coś mu nie wychodzi.

bawił się ktoś w coś aby pozbyć sie niechicianych aplikacji ?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

ja się bawiłem ale to bez sensu bo ile zyskamy usuwajac systemowe aplikacje? moze jakies 20 mb i to maksymalnie, tzreba wgrac np. root managera albo innego menadżera plikow z dostępem do roota i usunąć pliki z rozszerzeniem *.apk z folderu system/app oraz ich odpowiedniki z folderu data/data

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

dlaczego bez sensu. do niczego mi nie potrzeba map google (które de fakto nie chcą sie wyłączyc z autorun), rynsync czy jak mu tam, twitera, facebooka i innych takich do niczego mi niepotrzebnych. zalezy mi na kill;em a nie na odzyskaniu trochę miejsca :D

pytanie czy te appsy mają wpisy gdzieś indziej niż wskazane przez Ciebie. jakiś autorun (init) zeby andrek nie próbował ich uruchamiać :/

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

chyba nie, jak je wywalisz po restarcie ich chyba nie zaladuje :) no ale te aplikacje co mowisz zajmuja po kilkadziesiat kilobajtow :) pozatym usuniecie ich moze spowodowac ze system bedzie pracował niestabilnie bo czesto aplikacje sa powiazane z innymi.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.