Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Oddałeś już swój głos? [konkurs]

Zdjęcie
- - - - -

Kontakty - problem

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   MarcinD36

• 14 postów
  • Telefon:HTC Desire X

Napisano 12 maj 2013 - 19:48

Witam
mam problem z kontaktami, ponieważ chce miec mozliwość grupowania i ustawiania zdjęć przy kontaktach skopiowałem sobie kontakty na telefon. teraz kiedy klikam "telefon" to kontakty sie powtarzają: widać te z karty sim i te z telefonu.
czy da sie zrobić coś zeby były widoczne te z telefonu ?? nie usuwając tych z karty sim?

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   StrangeFruit

• 372 postów

Napisano 12 maj 2013 - 19:51

Po włączeniu Kontaktów, w lewym górnym rogu masz Książkę telefoniczną, a w niej rozwijalną listę, z której wybierasz kontakty, które mają być widoczne.

#3 OFFLINE   MarcinD36

Autor tematu
  • 14 postów

Napisano 12 maj 2013 - 21:20

zgadza się ale mi chodzi o coś innego, a mianowicie jak chcemy do kogoś zadzwonić i wpisać nr to klikamy słuchawkę (telefon). pokazuje nam sie klawiatura numeryczna i ostatnie połączenia. Kiedy schowamy klawiaturę i zjedziemy w dół dojedziemy do kontaktów. I właśnie o te kontakty mi chodzi... duplikują sie, pokazuje podwójnie , jedne z karty sim drugie z telefonu. da sie coś zrobić żeby sie nie powtarzały?

#4 OFFLINE   pronek89

• 118 postów

Napisano 12 maj 2013 - 22:01

Było już na forum w dziale dyskusja ogólna. Jedyny sposób, żeby się nie dublowały to usunięcie kontaktów z karty sim. Kopie zapasową możesz zrobić na karcie pamięci jak nie chcesz ich importować do konta Google.