• Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android
bocianejro

Galaxy S3 vs Galaxy S3 LTE

4 posty w tym temacie

Warto przesiadać się z I9300 na I9305? Podkreślam, że telefonu nie moduję i nie mam takiego zamiaru, z LTE też nie będę korzystać, kusi mnie jedynie te 2GB ramu. Teraz pytanie do osób, które mają styczność z obiema wersjami:

1. Czy jest zauważalnie szybszy w codziennym użytkowaniu?

2. Czy przy otwieraniu dialera lub wiadomości też jest to samo opóźnienie?

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam, otóż stoję przed powyższym wyborem i nie mogę stwierdzić, który z telefonów byłby dla mnie lepszy. Wszystko rozbija się o 1gb więcej pamięci w LTE i gdyby to było tylko problemem, to bez wahania dopłaciłbym 100-200 pln za słuchawkę LTE. Jednak martwi mnie w i9305 wsparcie developerów. Samsung jest telefonem, który żyje dzięki nim i niestety, gdyby wyszło tak, że i9305 zostanie potraktowany jako dziwoląg, którym nikt nie będzie chciał się opiekować, tak naprawdę zostanę na lodzie z telefonem, który poprzez stockowe oprogramowanie nie potrafi rozwinąć skrzydeł. Czy ktoś się orientuje, jeżeli chodzi o rozwój deveoperski dla wersji LTE? Można liczyć na takie samo wsparcie co dla zwykłej s3? No i przede wszystkim pytanie - czy odczuję ten 1gb więcej ramu przy codziennym użytkowaniu telefonu, grach?

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam i9305 wziętego z plusa i powiem szczerze że po desire z/arc s/galaxy s2/note jest to pierwszy telefon w którym nie mam potrzeby zmiany romu na jakiś custom. nie ma tu żadnych ścin, wszystko śmiga, hula i fruwa. wsparcie jest małe ale moim zdaniem dlatego, że ten telefon tak naprawde dopiero wchodzi na rynek. chociaż na xda można spokojnie znaleść jakiś rom dla siebie i to w wersji 4.2.2 ale naprawdę nie ma tu potrzeby.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja napiszę swoje spostrzeżenia bo sporo szukałem i porównałem dwa telefony ze sobą. Nie ma takiego romu ani kernela, który zbliży osiągi I9300 do I9305. W zwykłym S3 multitasking po prostu nie działa, a jeśli ktoś sądzi inaczej to nie miał w rękach nic co ma 2GB ramu i nie wie jak to powinno wyglądać. Sam miałem zmienić swojego I9300 na wersję LTE, ale pobawiłem się trochę S4 i postanowiłem poczekać, aż stanieje do pułapu 1600~1700 zł i wtedy dokonać wymiany.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.