Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

Dofgus

TUTORIAL Wgrywanie romów na LG P700. Co i jak?

Przydatny temat  

35 głosów

1. 1. Przydatny temat

• Tak
      25
    • Nie
      10

Rozwiązany

zysko   
Otrzymana reputacja: 0
zysko

Witam potrzebuje pomocy ponieważ moje lg l7 jest bardzo powolny i chciałbym zrobić jakiś root czy coś podobnego bo ustawienia fabryczne nic nie dają a jestem w sprawach rootowania i modyfikowania softu zielony więc bardzo proszę o bardzo dokładne tłumaczenia i linki do potrzebnych plików z góry bardzo serdecznie dziękuje.Proszę żeby były to najlepsze rzeczy jakie mogą być albo poradźcie mi co zrobić aby tak sie nie zacinał

Edytowane przez Robert.raziel
poprawa pisowni,wątek połaczyłem polecam przeczytanie pierwszego posta

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
srdz   
srdz

musisz poczytac przypiete tematy u gory :D tak na prawde to tylko kwestia wrzucenia do telefonu clockworkmoda

potem w niego wchodzisz i instalujesz system jaki chcesz (a jest ich tu troche do wyboru) i masz roota z nowym systemem

ja zaczynam zawsze od zamrozenia "zbędnych aplikacji" za pomoca titanium backup a potem instaluje najoptymalniejsze apki :D

no i oczywiscie w zmodyfikowanych softach mozesz podkrecic procek z 1000 na ponad 1200, w przypadku tego telefonu to na prawde duzo

Mała korekta posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
nawo266   
Otrzymana reputacja: 2
nawo266

Zacznij od złamania bootloadera i wgrania CWM (opcja nr1), potem wgraj customowy system, od siebie polecam CM10 - najszybszy jeśli chodzi o zwykłe, codzienne użytkowanie

Korekta posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
konradek970   
konradek970

Siemka

przeszukałem forum w danej kwestii ale nie dowiedziałem się niczego konkretnego.

Potrzebuję wrócić z cyjana do niebrandowanego softu np 4.1.2, mogę prosić o jakąś instrukcję aby nie "uwalić" telefonu?

Z góry dzięki ;)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
BloodyMike   
BloodyMike

Eee... nie tak łatwo na amen uwalić telefon ;) Ściągasz odpowiedni dla siebie firmware, odpalasz kdz, wgrywasz i wszystko styka. Mam nadzieję, że potrzeba spowodowana jest potrzebą oddania na gwarancję, a nie wyższością oryginalnego stock'a nad CM :P

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.