• Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android
Fuco

[poszukuję] Zdalna lokalizacja telefonu przy wyłączonym transferze danych mobilnych

5 postów w tym temacie

Witam!

Poszukuję programu, który pozwala na zdalne zlokalizowanie telefonu przez GPS w wypadku jego zagubienia. Wiem, że jest ich cała masa, ale ja mam jeden dodatkowy problem... Na stałe mam wyłączony mobilny transfer danych. Nie korzystam z internetu poza zasięgiem wi-fi, a nie chcę nadziać się przez przypadek na opłaty. Znajomy oglądał kiedyś film HD na youtube, nie zauważył kiedy rozłączyło go z wi-fi. Operator naliczył, jeśli dobrze kojarzę, nieco ponad 340zł opłaty :oczy:

Wszystkie aplikacje jakie testowałem do tej pory wymagają stałego transferu danych. A może jest taka, która potrafi w razie otrzymania ode mnie komendy sama go włączyć?

Mam Xperię S, android 4.1.2, system zrootowany.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wątpie, że coś takiego istnieje. Na logikę - jak telefon miałby otrzymać komendę, skoro nie ma połączenia z internetem. Jak miałby wysłać pozycję GPS. Program Cerberus, bez internetu wysyła smsa jeżeli wykryje zmianę karty SIM. Wykonuje polecenia (np. wysłanie pozycji GPS) jeśli się go podłączy do internetu. Jest płatny ale możesz go zainstalować jako trial, zostawić nawet jak wygaśnie i w razie "w" zapłacić i korzystać.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powinno dać się to zrobić za pomocą Lamy albo Taskera i może jakiejś wtyczki locale. Poszukaj.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Apk androidlost posiada funkcje sterowania przez smsa

NEX4

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

istnieje i to od baaardzo dawna, kiedyś nazywało się TheftAware, teraz jest to moduł AVAST (instalujesz avasta z jego poziomu theft aware, odinstalowujesz avasta a theft zostaje), jak masz roota bez problemu wytrzymuje hard-reset, program działa przez komendy sms lub sms via konto na avast, potrafi cicho odpalić gps, pobrac koordynaty i wysłać je sms razem z linkiem do mapy, zdalnie zrobić full wipe (łącznie z kartą sd), przekierować rozmowy, sms-y i całą masę innych rzeczy.

ps. jak tel "zaginie" to małe szanse na odzysk, ale można spokojnie dane usunąć :)

avast! Free Mobile Security | Darmowy program antywirusowy dla Android

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.