Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Zgarnij Samsunga Galaxy S6 Edge!

Konkurs Opera & Android.com.pl

Zdjęcie
- - - - -

10/Dec 2.22.405.1 r1 - MoDaCo Custom ROM (Froyo 2.2.1) for the HTC Wildfire

10 or dec custom froyo htc modaco rom wildfire

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   PtaQ1982

• 287 postów
  • Telefon:HTC One X

• Tablet:GoClever Orion 70

• Firmware:4.18.401.4

Napisano 15.12.2010 - 18:58

W sieci pojawił się nowy rom na nasze Wildfire zrobiony przez MoDaCo. Wersja systemu - Froyo 2.2.1 + Sense. Do wgrania potrzebny oczywiście Root. Romik w całości spolszczony i przypominający officjalny rom (nic nie dogrywane). Pierwsze wrażenia: rom stabilnie i szybko chodzi,nic sie nie tnie, wydaje się że wszystko dziła jak należy, market w polskiej wersji , lokalizacja działa (pisze ponieważ dotąd sie nie spotkałem żeby dzialala w custom romach na Wildfire).

Rom do pobrania ze strony: 10/Dec 2.22.405.1 r1 - MoDaCo Custom ROM (Froyo 2.2.1) for the HTC Wildfire with Online Kitchen - Android @ MoDaCo

Przed wgraniem romu robiłem Wipe, wgrywałem wersje bez aplikacji MoDaCo.
Wgrywacie na własną odpowiedzilność :)

Użytkownik PtaQ1982 edytował ten post 15.12.2010 - 19:03

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   zbrochu

• 87 postów
  • Telefon:Nexus 6

• Tablet:Galaxy Tab 3.0

• Firmware:Stock

• Kernel:Stock

Napisano 17.12.2010 - 12:08

A ja mam z MoDaCo dodatkami, ale nie wiem co to za dodatki, działa wszystko dobrze.
I nie wiem czy wszycy (2.1) ale mam nowy market... Cool BTW

Użytkownik zbrochu edytował ten post 17.12.2010 - 12:14

#3 OFFLINE   Myszu

• 52 postów
  • Telefon:HTC Incredible S

• Firmware:2.3.3 Gingerbread

Napisano 19.12.2010 - 19:19

A w zestawie jest SU od ChainsDD ? Bo w niektórych romach jest jakiś badziewny SU, albo nie ma w ogóle, dlatego na razie siedzę na Vilianie.

#4 OFFLINE   uczaj24

• 198 postów
  • Telefon:LG NEXUS 4

• Tablet:Asus Nexus 7

• Firmware:Android 4.4 Stock

Napisano 23.12.2010 - 09:49

Jak to zainstalować skopiowałem plik zip na karte pamięci potem recovery i wybiram update zip i jakieś błędy ??????

E: signature verification failed
installation aborted

Użytkownik uczaj24 edytował ten post 23.12.2010 - 09:54

#5 ONLINE   przemek21311

• 55 postów
  • Telefon:LG g2

• Firmware:OptimusG3 ROM V1.3.2

Napisano 23.12.2010 - 16:39

Zrób wcześniej wipe i dopiero wgraj rom

#6 OFFLINE   lyos

• 346 postów
  • Telefon:Nexus 4

• Tablet:GT-P3110

Napisano 23.12.2010 - 16:58

Jak to zainstalować skopiowałem plik zip na karte pamięci potem recovery i wybiram update zip i jakieś błędy ??????

installation aborted

W menu do instalacji roku bodaj 3 opcja wyłącza sprawdzanie sygnatur jeśli dobrze pamiętam.

#7 OFFLINE   uczaj24

• 198 postów
  • Telefon:LG NEXUS 4

• Tablet:Asus Nexus 7

• Firmware:Android 4.4 Stock

Napisano 24.12.2010 - 08:16

w jakim menu instalacji recovery??

#8 OFFLINE   lyos

• 346 postów
  • Telefon:Nexus 4

• Tablet:GT-P3110

Napisano 24.12.2010 - 22:58

w jakim menu instalacji recovery??

Sorry wczoraj jakos nie przyuwazylem. Akurat nie mam teraz Recovery wiec nie poprowadze cie linijka w linijke, ale to bylo jakos tak:
Wchodzac do Recovery nie wybierales apply sdcard: update, tylko wybierales install zip from SD. Tam sa 4 opcje: bodaj 1 to wybor pliku ZIP z karty SD i tam wybierasz ten swoj zip z modem, 2 to przejscie do potwierdzenia instalacji (na razie nie wybieraj), a 3 to sprawdzanie (domyslenie tak) wiec klikasz i nie sprawdza sygnatury pliku. I teraz sproboj te opcje 2. Sorry ze zawile :)

#9 OFFLINE   PtaQ1982

Autor tematu
  • 287 postów
  • Telefon:HTC One X

• Tablet:GoClever Orion 70

• Firmware:4.18.401.4

Napisano 25.12.2010 - 08:30

installation aborted

Masz wogóle roota?

Bo coś mi się wydaje, że nie wiesz jak sie wgrywa custom romy.

Wgrywanie niczym nie różni się od wgrywania innych gotowanych romów, masz root to wchodzisz w recovery wybierasz najpierw wipe poznie instalujesz zip z karty sd. wszystko mozesz zobaczyc na filkiku wildpuzzle rom wildfire na you tube, tego instalujesz tak samo

#10 OFFLINE   Deadmaster

• 11 postów
  • Telefon:HTC Wildfire

Napisano 21.02.2012 - 02:37

Witam, jestem nowy na forum i to mój pierwszy post :) Od razu przepraszam za odświeżenie po dwóch miesiącach ale temat wciąż jest aktualny. Przepraszam też jeśli moje pytanie już gdzieś padło ale szukałem i nie znalazłem. A więc do rzeczy: pobrałem ROM'a z pierwszego postu, zainstalowałem i wszystko ładnie pięknie poza jedną rzeczą - nie ma polskiego słownika :/ Czy można go jakoś (np. poprzez modyfikacje ROM'a i ponową instalacje) dodać do listy obsługiwanych języków? Bardzo mi na tym zależy gdyż w poprzednim ROM'ie (niestety już nim nie dysponuje) miałem polski słownik i sie po prostu do niego przyzwyczaiłem. Jeśli ktoś byłby w stanie mi powiedzieć jak to zrobić lub czy to w ogóle możliwe to byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam ;)

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: 10 or dec, custom, froyo, htc, modaco, rom, wildfire