Nowy konkurs! Mamy do rozdania cztery (4) flagowe smartfony!

>>> KLIKNIJ TUTAJ <<<

PtaQ1982

10/Dec 2.22.405.1 r1 - MoDaCo Custom ROM (Froyo 2.2.1) for the HTC Wildfire

13 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

W sieci pojawił się nowy rom na nasze Wildfire zrobiony przez MoDaCo. Wersja systemu - Froyo 2.2.1 + Sense. Do wgrania potrzebny oczywiście Root. Romik w całości spolszczony i przypominający officjalny rom (nic nie dogrywane). Pierwsze wrażenia: rom stabilnie i szybko chodzi,nic sie nie tnie, wydaje się że wszystko dziła jak należy, market w polskiej wersji , lokalizacja działa (pisze ponieważ dotąd sie nie spotkałem żeby dzialala w custom romach na Wildfire).

Rom do pobrania ze strony: 10/Dec 2.22.405.1 r1 - MoDaCo Custom ROM (Froyo 2.2.1) for the HTC Wildfire with Online Kitchen - Android @ MoDaCo

Przed wgraniem romu robiłem Wipe, wgrywałem wersje bez aplikacji MoDaCo.

Wgrywacie na własną odpowiedzilność :)

Edytowane przez PtaQ1982

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

A ja mam z MoDaCo dodatkami, ale nie wiem co to za dodatki, działa wszystko dobrze.

I nie wiem czy wszycy (2.1) ale mam nowy market... Cool BTW

Edytowane przez zbrochu

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A w zestawie jest SU od ChainsDD ? Bo w niektórych romach jest jakiś badziewny SU, albo nie ma w ogóle, dlatego na razie siedzę na Vilianie.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Jak to zainstalować skopiowałem plik zip na karte pamięci potem recovery i wybiram update zip i jakieś błędy ??????

E: signature verification failed

installation aborted

Edytowane przez uczaj24

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zrób wcześniej wipe i dopiero wgraj rom

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jak to zainstalować skopiowałem plik zip na karte pamięci potem recovery i wybiram update zip i jakieś błędy ??????

installation aborted

W menu do instalacji roku bodaj 3 opcja wyłącza sprawdzanie sygnatur jeśli dobrze pamiętam.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w jakim menu instalacji recovery??

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
w jakim menu instalacji recovery??

Sorry wczoraj jakos nie przyuwazylem. Akurat nie mam teraz Recovery wiec nie poprowadze cie linijka w linijke, ale to bylo jakos tak:

Wchodzac do Recovery nie wybierales apply sdcard: update, tylko wybierales install zip from SD. Tam sa 4 opcje: bodaj 1 to wybor pliku ZIP z karty SD i tam wybierasz ten swoj zip z modem, 2 to przejscie do potwierdzenia instalacji (na razie nie wybieraj), a 3 to sprawdzanie (domyslenie tak) wiec klikasz i nie sprawdza sygnatury pliku. I teraz sproboj te opcje 2. Sorry ze zawile :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

installation aborted

Masz wogóle roota?

Bo coś mi się wydaje, że nie wiesz jak sie wgrywa custom romy.

Wgrywanie niczym nie różni się od wgrywania innych gotowanych romów, masz root to wchodzisz w recovery wybierasz najpierw wipe poznie instalujesz zip z karty sd. wszystko mozesz zobaczyc na filkiku wildpuzzle rom wildfire na you tube, tego instalujesz tak samo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam, jestem nowy na forum i to mój pierwszy post :) Od razu przepraszam za odświeżenie po dwóch miesiącach ale temat wciąż jest aktualny. Przepraszam też jeśli moje pytanie już gdzieś padło ale szukałem i nie znalazłem. A więc do rzeczy: pobrałem ROM'a z pierwszego postu, zainstalowałem i wszystko ładnie pięknie poza jedną rzeczą - nie ma polskiego słownika :/ Czy można go jakoś (np. poprzez modyfikacje ROM'a i ponową instalacje) dodać do listy obsługiwanych języków? Bardzo mi na tym zależy gdyż w poprzednim ROM'ie (niestety już nim nie dysponuje) miałem polski słownik i sie po prostu do niego przyzwyczaiłem. Jeśli ktoś byłby w stanie mi powiedzieć jak to zrobić lub czy to w ogóle możliwe to byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam ;)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.