• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
majes85

Lg L7 II Opinia, recenzje. Dyskusja ogólna. [P710]

299 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

Witam.Posiada ktoś ten telefon?Jakieś wrażenia z użytkowania,bo ciężko poza recenzja video w obcym jez. coś znaleść.

Edytowane przez Raciborski

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten telefon jest wgl. Z opcją językową po Polsku?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ten telefon jest wgl. Z opcją językową po Polsku?

Można go kupić w dużych sklepach z elektroniką, to pewnie jest...

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten telefon ma niebrandowane oprogramowanie polskie oraz występuje w brandzie sieci Plus.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam ten telefon od około 2 tygodni. Pierwsze wrażenie pozytywne ekran ładny i czytelny - jedyny mankament to brak automatycznej regulacji jasności ale jest proteza bez odblokowywania można zmieniać jasność - po wybudzeniu można górną belkę w dół ściągnąć i tam jest suwaczek jasności :). Obudowa z plastiku ale świetnie spasowana przy pierwszym otwieraniu miałem wrażenie że pięknie (odczucia jak z RBM ONE). Tył w wersji czarnej palcuje się ale nie ma tragedii :). Aparat robi przyzwoite zdjęcia. Kolejnym i chyba największym mankamentem jest fakt że nie da wybrać się karty pamięci jak pomięć dla da danych aplikacji. No i na koniec najważniejsze bateria 2460MAh trzyma jak głupia - przy delikatnym użytkowaniu (kilka rozmów,sms, poczta) do tygodnia dobija a to duży plus.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Kolejnym i chyba największym mankamentem jest fakt że nie da wybrać się karty pamięci jak pomięć dla da danych aplikacji.

Czy mógłbyś wyjaśnić na czym polega problem? Rozumiem, że jest możliwość przenoszenia aplikacji na kartę pamięci?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Jako, że posiadasz ten telefon, a ja biorę go pod uwagę, to mam kilka pytań:

-czy ten LG posiada GorillaGlass (różnie piszą o tym) lub jakoś inaczej utwardzane szkło?

-czy posiada NFC (jedni piszą, że tak, drudzy, że nie)

Również ciekawi mnie o co chodzi z tą kartą pamięci, mógłbyś to inaczej/dokładniej opisać?

@edit. Mam jeszcze jedno pytanie, ile palców obsługuje multitouch?

Edytowane przez krzycho9966

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nfc posiada oczywiście, szkło gorilla chyba też chociaż nie próbowałem celowo drapać by to sprawdzić. Co do Pamięci to da się przenosić gry i aplikację na sd ale jak próbowałem zainstalować nowego NFS-a to wywaliło mi błąd że nie może pobrać danych bo ma za mało miejsca, w sumie jak by poprzenosić wszystko na sd to może by się udało muszę sprawdzić ale to już nie dziś bo jeszcze w pracy jestem.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisałem kilka dni temu do LG w sprawie NFC i szkła. Odpowiedź:

Szanowny Panie,

dziękujemy za kontakt z naszym działem.

Uprzejmie informujemy, iż model telefonu P710 - L7 II jest wyposażony w technologię NFC oraz powłokę Gorilla Glass.

Mamy nadzieję, że odpowiedź okazała się pomocna. W razie dodatkowych pytań prosimy o ponowny kontakt.

(...)

Z poważaniem,

(...)

LG Electronics Polska.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy wie ktoś może jak zainstalować stockowy soft (bez dodatków operatora) na L7 II? Na xda.developers nie ma nawet działu poświęconemu L7 II.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.