Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

szymel00

ROM Soft V20H.zip / V20F.zip / V20E.zip / V20D.zip / Android 4.1.2 by szymel

Rozwiązany

Dizzy   
Otrzymana reputacja: 16
Dizzy

Kurde szymel kolejne pokłony dla Ciebie. Ja jestem zadowolony z Avatara, ale może jak kiedyś mi się znudzi to przetestuję ten rom. BRAWO!

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
szymel00   
Otrzymana reputacja: 6483
szymel00

Ja też jestem zadowolony z Avatara i na pewno powrócę do niego nie bawem, ale tak mi przyszło do głowy, żeby zrobić coś ze stockiem, to dopiero pierwsza wersja i podejrzewam, że jakieś bugi się znajdą, trzeba będzie trochę popracować nad tym softem. ;)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dizzy   
Otrzymana reputacja: 16
Dizzy

Podziwiam Cię za chęci, umiejętności i zagospodarowanie czasu :) mi by żona urwała cohones ;)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
dudek2006   
Otrzymana reputacja: 0
dudek2006

jak dla mnie Avatar cos ostatnio sie pogorszyl obecnie uzywam kompilacji MaxiMuM 7 dla LG P700 by Skorupa123 o o niebo lipeij mam tu namysli kompilacje avatara z 10.06 po zainstalowaniu go sms, opera, touch pal system tak przymula ze nawet strony www nie dzialaja !! a na tamtym sofcie jest ok a;(

Z chęcią przetestuje te kompilacje :) bo juz mam się ochotę pozbyć tego telefonu :(

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dofgus   
Otrzymana reputacja: 3
Dofgus

Nie no Szymel piwo!

Tak właśnie miałem chęć wrócić na stocka w najbliższym czasie, a tu takie cacko. Z chęcią potestuję. Brakuje mi troche nakładki Lg na Avatarze. Hehe ;)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
luccazzz   
Otrzymana reputacja: 0
luccazzz

Super szymel! Super soft! korzystałem z avatara ale wydaje mi się że już dla niego za dużo i trochę zaczyna mulić aktualizowałem na okrągło ale przymulał a ten soft ożywił telefon! :) Dzieki!

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mateo20w   
Otrzymana reputacja: 4
Mateo20w

ja już widzę problemy na samym starcie, konto googla nie chce mnie zalogowac pisze że jestem zalogowany i od razu pisze czy chce się ponownie zalogować i tak w kółko od godziny, sieć jest, wifi też i lipton nie da się przejść logowania do googla

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
szymel00   
szymel00

U mnie normalnie poszło. Wpadłeś w tzw pętle, zrób factory reset w recovery i jak włączysz telefon nie konfiguruj konta google wogóle nie włączaj internetu dopiero jak zakonczysz ustawienie telefonu i przejdziesz do pulpitu to wejdź w sklep Play i dodaj konto google i wszystko będzie ok ;)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mateo20w   
Otrzymana reputacja: 4
Mateo20w

Znalazłem jeden dość wkurzający błąd tego romu mianowicie ustawienia dzwonka, na jaki by się nie zmieniło zawsze jest ten sam czyli jakiś tam systemowy, ustawiam swój w ustawieniach pisze nazwa dzwonka ale nadal jest ten systemowy. Wielka prośba mógłbyś to sprawdzić i naprawić?:) tak to rom bardzo dobry, pasek powiadomień wreszczcie jakoś sobie wygląda :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
szymel00   
szymel00

Tak wiem ;) postaram się nad tym popracować w wolnej chwili :D

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.