Skocz do zawartości

Robimy fajne filmy o Androidzie na YouTube! Daj nam suba!

dregov

MEASY U2A/UG802/MK802III firmware by Dregov

Polecane posty

bananza   
Otrzymana reputacja: 0
bananza

Witam wszystkich.

Od dwóch dni przestało działać kodi 16.1 (android wersja 4.4 beta3). Odpala się i zaraz wyłącza . Wersja 17.1 jest  niekompatybilna z urządzeniem. Wcześniej przestały działać filmy po stream w Chromie, w przeglądarce standardowej nie działa tryb pełnoekranowy (korzystałem ze stronki filiser). Czy to już koniec wspierania Measy u2a ?  Czy powstanie jeszcze rkodi w oparciu o kodi 17? Myślę już o jakimś TV-box od chińczyka ale taka informacja może przyspieszyć moją decyzję.

Pozdrawiam

bananza

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
michalk75   
michalk75
Napisano (edytowane)

Imo nie warto kombinować z androidem 5.x.

Na pewno możesz zainstalować spmc (to fork kodi przystosowany lepiej do androida - u mnie np płynniej odtwarza filmy nawet fullhd niż oryginalne kodi po zaznaczeniu opcji synchronizowania z wyświetlaczem ) Trzeba zainstalować wersje 16.4.2 bo późniejsze podobnie jak Kodi 17 mają wsparcia androida od wersji 5.x. http://spmc.semperpax.com

W razie czego mogę podesłać tę wersję spmc w pliku apk, mailem, bo sam jej używam na swoim measy.

Mozesz też naprawić kodi, jedyne co się może zepsuć to pliki konfiguracyjne,. Wystarczy skasować katalog konfiguracyjny w /Android (jeden i drugi, nie pamietam nazw ale łatwo rozpoznasz po kodi w nazwie). Potem uruchamiasz i instalujesz wtyczki od nowa.

Edytowane przez Fenek
Cytat.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Marcin Hetmański   
Marcin Hetmański

Witam, ktos jeszcze interesuje sie easy u2a bo mam problem,

a mianowicie nie moge wgrac romu.. uruchamiam rockchip wykrywa measy klikam wgram rom i leci i zatrzymuje sie na resetowaniu urzadzenia i potem komunikat error ze go nie znalazlo, probowalem juz na windows 7 . 8  i viscie wszedzie to samo.. co moze byc przyczyna.

moze wgrac oryginalny rom i innym programem ale skad to sciagnac

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
meba   
Otrzymana reputacja: 1
meba
Napisano (edytowane)

Marcin Hetmański masz wiadomość na private

Pozdrawiam.

Edytowane przez meba

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.