Skocz do zawartości

Robimy fajne filmy o Androidzie na YouTube! Daj nam suba!

Filip17

Problem z uwierzytelnieniem... poprzez sieć Wi-Fi

Polecane posty

Filip17   
Otrzymana reputacja: 1
Filip17

Witam, po ostatnim formacie telefonu telefon nie chce się połączyć z WiFi (Problem z uwierzytelnieniem) Dodam, że przed formatem wszystko działało. Próbowałem resetować router, resetować telefon nic nie dało :) Co teraz robić ? Z góry dziękuje za odpowiedź i Pozdrawiam.

Edytowane przez Raciborski

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
cenioo   
Otrzymana reputacja: 88
cenioo

Może masz zaznaczoną kopię na serwerze google? Usuń sieć w telefonie i od nowa podaj hasło przy pierwszym połączeniu. Jeśli to nie pomoże to spróbuj wyłączyć na chwilę hasło swojej sieci Wifi i sprawdź czy telefon się połączy.

Zresztą poczytaj też: http://forum.android.com.pl/f845/wifi-nie-dziaa-a-po-aktualizacji-co-robiae-t-mobile-nr-10-1-1-a-1-253-a-311757/

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Filip17   
Filip17

Teraz pytanie jak mam to zrobić ? tzn. Jak usunąć ta sieć w telefonie lub google ? Zielony jestem w tych sprawach ;(

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
cenioo   
cenioo

Ustawienia -> wifi -> przytrzymaj dłużej na sieci która chcesz skasować i wybierz zapomnij siec.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Filip17   
Filip17

Tylko to nie usuwa sieci z telefonu tylko hasło do sieci tak ? Jeżeli tak, to nic nie pomogło :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
cenioo   
cenioo

Usuwa zapamiętane hasło do danej sieci wifi. Po skasowaniu powinieneś wyszukać dostępne sieci, wybrać tę z którą chcesz się połączyć (tę którą przed chwilą skasowałeś) i podać od nowa hasło dostępu. przy okazji - upewnij się że wpisujesz poprawne hasło.

Jeśli to nie pomoże usuń hasło do sieci w routerze (zrób otwartą sieć na chwilę), usuń zapamiętaną sieć w telefonie i spróbuj się połączyć.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Filip17   
Filip17

Dzięki wielkie za pomoc, mam już internet w telefonie :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mallika   
Otrzymana reputacja: 0
Mallika

Jeśli można, podbiję temat, bo mam też problem z łączeniem z siecią.
Restartowałam router, telefon. wyłączałam obsługę wifi. zrobiłam wg instrukcji powyżej i o ile przy niezabezpieczonej sieci mi się łączy telefon i działa, tak przy zastosowaniu hasła nic. Problem z uwierzytelnieniem i klops.
Dodam, że kłopoty zaczęły się w chwili zmienienia nazwy sieci (niestety hasło pozostało jak w starej nazwie).
Z innymi sieciami bez problemu się łączy.
Zmieniłam nazwę sieci i hasło i nic nie dawało. 

Od czasu do czasu, ale bardzo sporadycznie sam z siebie się łączy (np o północy, ale rano już nie działa, pomimo tego, że z telefonem nic się nie działo, był cały czas włączony).

Mój telefon to Asus Zenfone 5

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
skolsiwo   
Otrzymana reputacja: 1017
skolsiwo

Musisz zrobić tak jak pisali koledzy wcześniej. "Zapomnij sieć", wyszukaj sieci, wpisz hasło i powinno działać.

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mallika   
Otrzymana reputacja: 0
Mallika

Robiłam.
Zapominałam, zmieniałam ustawienia routera, łączyłam się, zmieniłam ustawienia routera na hasłowe, wpisywałam hasło na telefonie i nic.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.