Skocz do zawartości

Robimy fajne filmy o Androidzie na YouTube! Daj nam suba!

rychuslu89

Tryb Awaryjny Xperia Play. Komunikat w dolnym rogu ekranu. Jak to wyłączyć.

Polecane posty

rychuslu89   
Otrzymana reputacja: 0
rychuslu89

Witam , już mi się kiedyś to pojawiło w dolnym rogu taki napis "tryb awaryjny " lecz w innych telefonach (galaxy s1 ,gio, lg 4xhd ) nie pamiętam jak to się wyłączało , i jak mi się to włączyło w tej xperi , ktoś wie jak usunąc ten napis ?

byłbym bardzo wdzięczny

Edytowane przez Raciborski
poprawiono nazwę tematu

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
LubiaK   
Otrzymana reputacja: 0
LubiaK

Reset telefonu i pozbędziesz się problemu a tryb ten włącza się chyba naciskając przycisk powrotu przy włączaniu się telefonu

Sent from my Xperia Live with Walkman using Tapatalk 2

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Sylwiq   
Otrzymana reputacja: 2
Sylwiq

Witam , już mi się kiedyś to pojawiło w dolnym rogu taki napis "tryb awaryjny " lecz w innych telefonach (galaxy s1 ,gio, lg 4xhd ) nie pamiętam jak to się wyłączało , i jak mi się to włączyło w tej xperi , ktoś wie jak usunąc ten napis ?

byłbym bardzo wdzięczny

U mnie oprócz tego, że nie mogłam wyłączyć tego cholernego trybu awaryjnego, to jeszcze przycisk "vol-" w ogóle nie reagował. Wczoraj wieczorem naprawiłam swój telefon i nie uwierzycie co pomogło. Próbowałam naprawdę wszystkiego co znalazłam w necie, oprócz hard resetu. Aż tu wczoraj wieczorem wlazłam na jakieś zagraniczne forum i tam znalazłam rozwiązanie. Otóż kluczem do rozwiązania jest sprawić, żeby przycisk vol- (ściszanie) zaczął reagować normalnie. W moim przypadku telefon albo sam się ściszał albo przycisk w ogóle nie reagował. Przez co za każdym razem gdy włączałam ponownie telefon, on brał to jako sekwencję przycisków "power up" + "vol-" i za każdym razem odpalał w trybie awaryjnym. Co zrobiłam? Przy włączonym telefonie zaczęłam nim potrzącać, obracałam go do góry nogami i stukałam delikatnie w okolicę przycisku "vol-". Po jakichś 20 sekundach przycisk "vol-" zaczął normalnie reagować, tzn. mogłam nim normalnie regulować głośność. Wyłączyłam telefon, a po włączeniu był już w trybie normalnym! :) Pozdrawiam

• Lubię to! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.