• Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android
 • 0
rychuslu89

Tryb Awaryjny Xperia Play. Komunikat w dolnym rogu ekranu. Jak to wyłączyć.

Pytanie

Napisano (edytowane)

Witam , już mi się kiedyś to pojawiło w dolnym rogu taki napis "tryb awaryjny " lecz w innych telefonach (galaxy s1 ,gio, lg 4xhd ) nie pamiętam jak to się wyłączało , i jak mi się to włączyło w tej xperi , ktoś wie jak usunąc ten napis ?

byłbym bardzo wdzięczny

Edytowane przez Raciborski
poprawiono nazwę tematu

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

 • 0

Reset telefonu i pozbędziesz się problemu a tryb ten włącza się chyba naciskając przycisk powrotu przy włączaniu się telefonu

Sent from my Xperia Live with Walkman using Tapatalk 2

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
 • 0

Witam , już mi się kiedyś to pojawiło w dolnym rogu taki napis "tryb awaryjny " lecz w innych telefonach (galaxy s1 ,gio, lg 4xhd ) nie pamiętam jak to się wyłączało , i jak mi się to włączyło w tej xperi , ktoś wie jak usunąc ten napis ?

byłbym bardzo wdzięczny

 

U mnie oprócz tego, że nie mogłam wyłączyć tego cholernego trybu awaryjnego, to jeszcze przycisk "vol-" w ogóle nie reagował. Wczoraj wieczorem naprawiłam swój telefon i nie uwierzycie co pomogło. Próbowałam naprawdę wszystkiego co znalazłam w necie, oprócz hard resetu. Aż tu wczoraj wieczorem wlazłam na jakieś zagraniczne forum i tam znalazłam rozwiązanie. Otóż kluczem do rozwiązania jest sprawić, żeby przycisk vol- (ściszanie) zaczął reagować normalnie. W moim przypadku telefon albo sam się ściszał albo przycisk w ogóle nie reagował. Przez co za każdym razem gdy włączałam ponownie telefon, on brał to jako sekwencję przycisków "power up" + "vol-" i za każdym razem odpalał w trybie awaryjnym. Co zrobiłam? Przy włączonym telefonie zaczęłam nim potrzącać, obracałam go do góry nogami i stukałam delikatnie w okolicę przycisku "vol-". Po jakichś 20 sekundach przycisk "vol-" zaczął normalnie reagować, tzn. mogłam nim normalnie regulować głośność. Wyłączyłam telefon, a po włączeniu był już w trybie normalnym! :) Pozdrawiam

1 osoba postawił/-a piwo

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.