Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

A Ty oddałeś już swój głos?

Zdjęcie
- - - - -

Aplikacje jak na tablecie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   szczepan25

• 5 postów

Napisano 18 lipiec 2013 - 09:22

Jak wiemy na tabletach nakładka systemowa androida jest nieco inna. Przykładowo google chrome, wyglądem przybliżony jest do komputera, na górze karty w pasku, wiele aplikacji działa inaczej niż na telefonie.
Moje pytanie to czy na moim SGN-N7000 da się programowo wywołać tak aplikacje lub nakładkę systemową jak w tablecie?
Znalazłem tutaj jeden tutek jak zmienić 'rodzielczość' na andku, ale nie wiem czy robiąc to osiągnę oczekiwane rezultaty.
Dla orientacji załączam zdjęcie galaxy-tab-chrome.jpg

Użytkownik GRIZZLY1 edytował ten post 22 lipiec 2013 - 08:15

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   Meler

• 1793 postów
  • Telefon:LG G2

Napisano 19 lipiec 2013 - 16:01

Dzięki romom z serii Paranoid Android można przełączać się pomiędzy standardowym, komórkowym trybem, trybem tabletu i phabletu

#3 OFFLINE   szczepan25

Autor tematu
  • 5 postów

Napisano 19 lipiec 2013 - 22:40

Dzięki romom z serii Paranoid Android można przełączać się pomiędzy standardowym, komórkowym trybem, trybem tabletu i phabletu

Jeśli się nie mylę to jest soft. A jeśli chciałbym na oficjalnym samsunga zrobić taki myk? Jakaś aplikacja, kernel czy coś w tym stylu ?

#4 OFFLINE   GRIZZLY1

• 2697 postów
  • Telefon:Galaxy Note

• Firmware:Galaxy Experience

Napisano 20 lipiec 2013 - 07:50

To takiego moda jak byś chciał to raczej nie ma.

Użytkownik GRIZZLY1 edytował ten post 20 lipiec 2013 - 14:33

#5 OFFLINE   szczepan25

Autor tematu
  • 5 postów

Napisano 20 lipiec 2013 - 08:56

Jednak znalazłem, a w poszukiwaniach pomógł Meler - oczywiście nie za darmo :)

http://forum.android...iae-cej-259135/

Temat do zamknięcia.

#6 OFFLINE   KK88

• 389 postów
  • Telefon:SGN

Napisano 20 lipiec 2013 - 12:27

Zanim temat zostanie zamknięty - bo nie spotkałem się wczesniej z tym Exposed Installer - testowałeś już to na Note? Działa stabilnie, wszystko jest OK? Rzeczywiście można określić, jak jaka aplikacja będzie działać, w jakiej rozdzielczości, czy jest utrzymywana w pamięci? To program działający nonstop w pamięci, czy uruchamia się go tylko do edycji ustawień?
Z góry dzięki za odp

#7 OFFLINE   szczepan25

Autor tematu
  • 5 postów

Napisano 20 lipiec 2013 - 23:40

Z programu korzystam od wczoraj rano i wszystko jest cacy. Ustawiłem sobie chrome, gmaila, ustawienia, youtube itp... i wszystko fajnie śmiga. Czy działa stabilnie? Po zaledwie jednym dniu jest ciężko ocenić, ale póki co jest ok. Tak jak jest opisane w tamtejszym temacie, można zmieniać wartość DPI, rozmiar czcionki, rozdzielczość, full screen, podtrzymywanie programu. Ogółem polecam apkę.